Latarka UV dużej mocy

Untitled 5

Latarka UV
SKU Latarka_UV
160.00 zł

Lokalizator PS-06

mapa PS 02

UWAGA ! Ze względów technicznych sparowanie PS-06 musi odbyć sie w siedzibie Euro-Soft. W tym celu należy odwiedzić nas lub przesłać telefon w celu zainstalowania aplikacji i sparowania PS-06 z telefonem.

Lokalizator GPS PS-06
  • Lokalizator położenia PS-06
  • Lokalizator położenia PS-06
  • Lokalizator GPS PS-06
SKU Lokalizator_GPS_PS-06
400.00 zł

Wykrywacz kamer przewodowych i bezprzewodowych

SKU Wykrywacz_kamer_WK-8
300.00 zł

Wykrywanie podsłuchu w telefonie wykonujemy systemem UFED 4PC. System ten został stworzony przez Izraelską firmę Cellebrite Tel Awiw. Cellebrite zapewnia częste aktualizowanie oprogramowania UFED 4PC oraz UFED Physical Analyzer,  używanego w trakcie wykrywania podsłuchu w telefonie.

wykrywanie podsłuchu w telefonie
SKU Wykrywanie_pods__uchu_w_telefonach_
1,400.00 zł

 Lokalizator GPS

Lokalizator GPS posiada własne źródło zasilania o pojemności 11 000 mAh. Pozwala to na pracę urządzenia w długich przedziałach czasowych. Praktycznie okres pracy lokalizatora GPS zależy od realizowanego reżimu pracy. Najbardziej energochłonnym procesem jest śledzenie trasy obiektu z bardzo dużą dokładnością, która wymaga podawania pozycji co 10 sekund lub co 50 m przejechanej trasy. Przyjmując średni reżim pracy lokalizatora GPS ( ok. 10 odczytów na dobę ) pakiet zasilający umożliwi prace w okresie ok. 50 dni. Okres ten może ulec zmianie w zależności od pory roku.

lokalizator GPS
SKU Lokalizator_GPS
700.00 zł

Pokrowiec na kluczyki ZG-10

Pokrowiec zagłuszający kluczyki do samochodu
  • Pokrowiec zagłuszający kluczyki ZG-10
SKU pokrowiec-zg-10
50.00 zł

Pokrowiec na telefony

 

Bardzo dobrym sposobem na zabezpieczenia przed podsłuchem pomieszczeń poprzez telefony komórkowe jest pokrowiec zagłuszając telefon. Po włożeniu telefonu w taki pokrowiec telefon traci kontakt z operatorem. Zastosowanie takiego pokrowca zagłuszającego GSM uniemożliwia śledzenie telefonu a tym samym właściciela z wykorzystaniem przekaźników telefonii komórkowej BTS. Skuteczność pokrowca jest na poziomie 90 dB siły sygnału bazowego. Oznacza to że w przypadku gdy znajdujemy się w pobliżu działania wzmacniaczy GSM pokrowiec możne nie działać.

Pokrowiec zagłuszający
SKU Pokrowiec_zag__uszaj__cy_telefon_
130.00 zł

Pokrowiec na tablety

pokrowiec do zagłuszania tebletów

Pokrowiec zagłuszający tablety oraz inne urządzenia tego typu gwarantuje skuteczne odcięcie od sygnału z rutera oraz od sygnału GSM. Uniemożliwia to jakąkolwiek ingerencje z zewnątrz.

Pokrowiec zagłuszający
SKU Pokrowiec_zag__uszaj__cy_tablet_
200.00 zł