odczyt skasowanych SMSOdczyt skasowanych SMS wykonywany jest profesjonalnym  oprogramowaniem stworzonym przez Cellebrite Tel Awiw o nazwie UFED 4PC i UFED Physical Analyzer. Narzędzia te pozwalają na odczyt wszystkich informacji  włącznie z SMS-ami skasowanymi. Finalnie wyniki odczytu zawartości telefonu są opracowywane w pliku PDF. Czas trwania odczytu to przeciętnie ok. 2-3 godzin. Więcej informacji o odczycie skasowanych SMS można zanleść na naszej stronie :

https://www.euro-soft.pl/joomla/index.php/odczyt-skasowanych-sms-oraz-innych-danych

Wykrywanie podsłuchu w telefonie wykonujemy urządzeniem UFED 4PC produkowanym i licencjonowanym przez Cellecrite Tel Awiw. Procedura wykrywania podsłuchu w telefonie sprowadza się do odczytania wszystkich aplikacji istniejących w badanym telefonie a następnie na porównaniu tych danych z bazą ściągniętą w trakcie badania telefonu z firmy Cellebrite. Na zdjęciu obok prezentujemy wynik badania konkretnego telefonu. W tym przypadku  system wykrył jedną aplikacje szpiegowską o nazwie Android.Riskware.gFPEC. 

 

 

 

 

 

Wykrywanie GPS w samochodzie wykonywane jest z zachowaniem truj etapowej procedury polegającej na odcięciu łączności modułu GPS z operatorem sieci komórkowej a następnie wykonywany jest pomiar emisji ujawniającej modułu GSM lokalizatora GPS. W przypadku pojawienia się emisji ujawniającej jest ona weryfikowana pod kątem otwarcia bramki połączenia telefonicznego. Skuteczność tej metody wynosi 100 %. Więcej informacji o możliwości wykonania pomiarów sprawdzających istnienie lokalizatora GPS lub podsłuchu GSM należy skontaktować się z numerem telefon 501-159-903.

 

 

 

 

 

 

Wykrywanie podsłuchu - Spektran 5

wykrywanie podsłuchuwykrywanie podsłuchu

wykrywanie podsłuchuSpektran 5 jest ręcznym analizatorem widma przeznaczonym miedzy innymi do wykrywania podsłuchu i dokładnego lokalizowania źródła promieniowania. Spektran 5 może być używany jako interface do pracy oprogramowanie MCS Real-Time Spectrum Analyzer. Aplikacja ta posiada wiele zaawansowanych funkcji pozwalających na analizę przestrzenie elektromagnetycznej pod wieloma kontami jednocześnie. Możliwości takie jak: analiza i dekodowanie sygnału RF,  analiza zakresu 2380-2543 MH, analiza sygnałów impulsowych w zakresie 967 MHz, analiza pracy nadajników lokalizatorów typu notiOne. Wykrywacz podsłuchu Spektran 5 może być używany z kierunkową anteną typu typy HyperLOG 30100. Umożliwia ona wykrywanie wszystkich sygnałów transmisji radiowej w zakresie częstotliwości: 9kHz do 12GHz z uzyskiem 45 dB. Antena kierunkowa posiada wskaźnik laserowy pozwalający na bardzo dokładną lokalizacje położenia nadajnika podsłuchowego.  Antena HyperLOG® jest standardowo wyposażona w specjalnie skonstruowaną,  obudowę typu random. Obudowa została opracowana po intensywnych badaniach z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii komputerowej w taki sposób, aby jej kształt, materiał i powłoka nie miały praktycznie żadnego wpływu na pomiary, nawet w przypadku deszczu lub innego rodzaju wilgoci na powierzchni.

 

 Analiza i dekodowanie sygnału RF Spektran 5

 Demodulacja sygnały RF na częstotliwości 97,026 MHz.

  Spektran 5 Sygnały impulsowe 962 MHz.

  Analiza zakresu 2380-2543 MHz.

wykrywanie podsłuchuSpektran 5 może być wykorzystywany z stacjonarnym oprogramowaniem oraz dookulną anteną OmniLOG® 30800. Antena OmniLOG® 30800 jest specjalnie zaprojektowana jako mała i niewielka, szerokopasmowa antena dookólna. Mimo niewielkich rozmiarów obejmuje niezwykle szeroki zakres częstotliwości od 300MHz do 8GHz. W najważniejszych pasmach częstotliwości antena osiąga bardzo wysokie wzmocnienie do 6,5 dBi. Pasuje idealnie do ręcznych analizatorów spektroskopowych SPECTRAN, ale może być również używany z każdą inną marką Spectrum Analyzer. Antena oferuje wytrzymałą podstawę 90 ° z wtyczką SMA. Podstawa przegubu jest swobodnie regulowana w każdej pozycji i mocowana za pomocą dwóch specjalnych śrub dociskowych kulowych. Każda antena OmniLOG przechodzi rygorystyczne testy w naszych laboratoriach przed wysyłką. Jego zaawansowana technologicznie obudowa anteny (radia) zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem na środowisko. Wyprodukowane w Niemczech: Wszystkie anteny Aaronia są opracowywane, indywidualnie produkowane i kalibrowane w Niemczech w fabryce Aaronia. Gwarantuje to najwyższą jakość, dzięki czemu Aaronia może zaoferować każdemu klientowi 10-letnią gwarancję na wszystkie anteny EMC. Wyczerpujące dane kalibracyjne: Wszystkie anteny Aaronia zawierają kompletny zestaw danych kalibracyjnych o wysokiej rozdzielczości (10 MHz, 5 MHz lub nawet 1 MHz)! Z niezrównaną liczbą punktów kalibracji (na CD). Daje to możliwość wykonania bardzo dokładnego pomiaru EMC za pomocą dowolnego analizatora widma. Wykrywanie podsłuchu w tym przypadku jest bardzo proste i bardzo skuteczne.

wykrywanie podsłuchu

Powyżej prezentujemy analizę widma pracującego nadajnika NotiOne. 

 

NotiOne jest popularnym lokalizatorem położenia pracującym w oparciu o aplikacje typu JANOSIK zainstalowaną w obcych telefonach. Gabaryty lokalizatora notiOne są porównywalne z monetą dwu złotową. Bateria 3 V zapewnia pracę lokalizatora w okresie ok. 12 miesięcy. NotiOne wysyła ok. trzech sygnałów zgłoszeniowych na sekundę. Sparowany lokalizator z naszym telefonem posiada w sowiej pamięci dane naszego telefonu. Lokalizator wysyła sygnał zgłoszeniowy na odległość 90 m. Jeżeli ten sygnał zostanie przechwycony przez obcy telefon z włączoną aplikacją typu JANOSIK to ten obcy telefon prześle informacje do naszego telefonu o położeniu tokena. Rozwiązanie tego typu doskonale działa w dużych aglomeracjach miejskich. Natomiast jest bezużyteczne np. w obszarach słabo zaludnionych takich jak lasy, jeziora czy obszary pustynne. W celu wymuszenia ciągłego wysyłania informacji o położeniu tokena można w telefonie osoby nadzorowanej wgrać stosowną aplikacje. W tym przypadku będziemy mieli do czynienie z ciągłym przesyłaniem informacji o położeniu tokena. Niestety należy się liczyć z szybszym rozładowywaniem się akumulatora telefonu.

Więcej informacji o lokalizatorze NotiOne  można uzyskać na stronie https://www.podsluchy.pl/joomla/

Mini dyktafon jest przeznaczony do prowadzenia rejestracji rozmów a zwłaszcza rozmów prowadzonych przez konkretne osoby. Bardzo małe gabaryty mini dyktafonu ułatwiają jego dyskretne schowanie. Kobiety umieszczają mini dyktafony w biustonoszy co zapewnia doskonałą jakość nagrania. Mini dyktafon umożliwia wykonanie nagrania dwudziestu godzi rozmowy. W praktyce należy przed wyjściem z domu włączyć mini dyktafon i umieścić go w dyskretnym miejscu. Nagrywanie powinno być prowadzone przez cały czas. Często do rozmowy może dojść przypadkowo i w tym przypadku za późno jest na włączenie nagrywania. 
Pełna oferta mini dyktafonów.

wykrywanie GPSWykrywanie GPS w samochodzie jest procesem wieloetapowym wymagającym odpowiedniej wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu. Posługiwanie się ręcznymi detektorami pola elektromagnetycznego w trakcie wykrywania GPS świadczy tylko o absolutnym dyletanctwie i kompletną nieznajomością tematu. Skuteczne wykrywanie GPS musi polegać na procedurze rozpoczynającej się od przerwania łączności pomiędzy modułem GSM lokalizatora GPS z operatorem sieci. Następnie po przywróceniu możliwości kontaktu modułu GSM ze swoim operatorem należy wykonać pomiar emisji ujawniającej, która trwa ok 2 sekundy i składa się z charakterystycznych trzech pików. Następnie trzeba stwierdzić że to co zostało przechwycone jest sygnałem otwarcia bramki połączenia telefonicznego. Metoda ta pozwala także na wykrycie podsłuchu GSM powszechnie stosowanego w samochodach.

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość