mikro słuchawka, pętla

Pętle indukcyjne produkowane w Euro-Soft charakteryzują się wysokim poziomem indukcyjności. Zapewnia to cewka indukcyjna zawierająca 17 zwojów drutu nawojowego. Nasze pętle współpracują z każdego typu mikro słuchawkami. Pętle łączą się z telefonem poprzez bluetooth lub poprzez bezpośrednie połączenie przewodowe. Posiadają mikrofon umieszczony w obudowie bluetooth lub obudowie pętli przewodowej. Niektóre modele pętli indukcyjnych posiadają mikrofon zewnętrzny umieszczony na przewodzie o długości ok. 70 cm. Mikrofon taki umieszczany jest przeważnie w rękawie marynarki lub swetra.

Każdą z prezentowanych pętli indukcyjnych można zakupić w Euro-SoftL

1. Pętla indukcyjna z bluetooth z mikrofonem wewnętrznym:
..........................

2. Pętla indukcyjna z bluetooth z mikrofonem zewnętrznym:
https://www.euro-soft.pl/joomla/index.php/nasze-produkty/petla-z-bluetooth-z-mikrofonem-zewnetrznym

3. Pętla indukcyjna przewodowa z mikrofonem zewnętrznym:
https://www.euro-soft.pl/joomla/index.php/nasze-produkty/przewodowa-petla-indukcyjna

4. Pętla indukcyjna przewodowa z mikrofonem wewnętrznym:
..........................

Mikro słuchawka Warszawa bezpośrednio od producenta.

Zestawy z mikro słuchawka są produkowane w Euro-Soft. Posiadamy szeroki wybór tego typu sprzętu. Zestawy różnią się typem słuchawki, rodzajem pętli indukcyjnej oraz sposobem umieszczenia mikrofonu przy pętli indukcyjnej. Podstawową cecha odróżniającą nasz zestaw jest pętla indukcyjna wykonana z 17 zwojów drutu nawojowego. Do mikro słuchawki dołączany jest zestaw słuchawkowy dla naszego "rozmówcy". Zestaw słuchawkowy umożliwia słyszenie najcichszego szeptu.

Mikro słuchawka Warszawa bezpośrednio od producenta.

mikro słuchawka, kamera

Zestaw składa się z rutera i kamery HD 1080P. Pracuje w oparciu o darmową aplikacje APP. Obraz odbierany jest natelefonie komórkowym lub na komputerze. Prowadzenie obserwacji obrazu na PC wymaga zainstalowania w nim środowiska dla aplikacji APP a następnie na zainstalowaniu stosownego APP. Tor fonii jest realizowany poprzez zastosowanie mikro słuchawki.

Mikro słuchawka Warszawa bezpośrednio od producenta.

 

mikro słuchawka, pętla indukcyjna

Pętla indukcyjna wykonywana w Euro-Soft posiada 17 zwojów. Zapewnia to uzyskanie wysokiego poziomu jej indukcyjności a to się przekłada bezpośrednio na poziom słyszalności w słuchawce umieszczonej w uchu.  Efektywność zestawu zależy od poziomu indukcyjności cewki wykorzystanej w pętli indukcyjnej.H=(Z*J)/l 

gdzie: H - indukcyjność cewki, Z - liczba zwojów , J - prąd płynący przez drut w cewce, l - przekrój cewki 

O jakości odsłuchu decydować będzie ilość zwojów ( Z ) w pętli indukcyjne.

 

Nie należny ulegać zapewnieniom innych oferentów jakoby w ich zestawach egzaminacyjnych były stosowane "wzmacniacze indukcyjności pętli". Stwierdzenie tego typu mają charakter czysto marketingowy i jest obliczone na niewiedzę kupującego.

Mikro słuchawka Warszawa bezpośrednio od producenta.

mikro słuchawka

Mikro słuchawka w tej konfiguracji cieszy się największa popularnością. Załączone cztery baterie Sony umożliwiają długi okres użytkowania. Dołączony zestaw słuchawkowy pozwala na osiągnięcie bardzo dużej czułości mikrofonu po stronie nadawczej. Pętla posiada bluetooth czwartej generacji z możliwością regulacji poziomu głośności Pętla wykonana jest z siedemnastu zwojów co jest gwarantem wysokiej jej indukcyjności a to przekłada się bezpośrednio na wysokie walory użytkowe mikro słuchawki.

Więcej informacji o zestawie z możliwością zakupu można uzyskać pod linkiem:

https://www.euro-soft.pl/joomla/index.php/nasze-produkty/zestaw-egzaminacyjny-sm5

 

Mikro słuchawka Warszawa bezpośrednio od producenta. Zapraszamy do naszej siedziby w celu wykonania testu jakości odsłuchu.

 

Mikro słuchawka ST

Mikro słuchawka  ST z pętlą przewodową z mikrofonem zewnętrznym. W tym rozwiązaniu mikrofon zestawu umieszczony jest na kablu o długości ok. 70 cm. Pozwala to na umieszczenie go np. w mankiecie marynarki lub swetra. Zestaw wyposażony jest w cztery baterie SONY. Każda bateria zapewnia pracę słuchawki przez okres ok 4-5 godzin. Połączenie pętli z telefonem przewodowo zwiększa niezawodność zestawu poprzez eliminacje konieczności dbania o ładowanie akumulatora bluetooth. Dołączony zestaw słuchawkowy pozwala osobie z którą rozmawiamy na słyszenie  bardzo cichych szeptów. Umożliwia także swobodny dostęp do notatek, książek lub skryptów.

Więcej informacji na temat tego zestawu z możliwością zakupu  uzyskasz pod linkiem jak poniżej :

https://www.euro-soft.pl/joomla/index.php/nasze-produkty/mikro-sluchawka-przewodowa-z-mikrofonem-zewnetrznym

Mikro słuchawka Warszawa bezpośrednio od producenta.

Mikro słuchawka ST

Mikro słuchawka ST z pętlą indukcyjną przewodową. Mikrofon tego zestawu znajduje się w obudowie umieszczonej na pętli indukcyjnej. Do zestawu dołączone są cztery baterie zasilające mikro słuchawkę. Każda bateria zapewnia pracę mikro słuchawki przez okres 0k. 4-5 godzin. Połączenie pętli przewodem z telefonem komórkowym eliminuje używanie bluetooth. Rozwiązanie to zwiększa niezawodność całego zestawu i uniezależnia użytkownika od konieczności ładowania akumulatora bluetooth. Zestaw tego typu jest używany w trakcie egzaminów różnego typu.

Dodatkowe informacje oraz możliwość zakupu zestawu istnieje pod linkiem:

https://www.euro-soft.pl/joomla/index.php/nasze-produkty/mikro-sluchawka-st-przewodowa-z-mikrofonem-w-petli

Mikro słuchawka Warszawa bezpośrednio od producenta. Zapraszamy do naszej siedziby w celu wykonania testu jakości odsłuchu.

odczyt skasowanych SMSOdczyt skasowanych SMS wykonywany jest profesjonalnym  oprogramowaniem stworzonym przez Cellebrite Tel Awiw o nazwie UFED 4PC i UFED Physical Analyzer. Narzędzia te pozwalają na odczyt wszystkich informacji  włącznie z SMS-ami skasowanymi. Finalnie wyniki odczytu zawartości telefonu są opracowywane w pliku PDF. Czas trwania odczytu to przeciętnie ok. 2-3 godzin. Więcej informacji o odczycie skasowanych SMS można zanleść na naszej stronie :

https://www.euro-soft.pl/joomla/index.php/8-oferty/63-odzyskiwanie-danych-z-telefonu

Wykrywanie podsłuchu w telefonie wykonujemy urządzeniem UFED 4PC produkowanym i licencjonowanym przez Cellecrite Tel Awiw. Procedura wykrywania podsłuchu w telefonie sprowadza się do odczytania wszystkich aplikacji istniejących w badanym telefonie a następnie na porównaniu tych danych z bazą ściągniętą w trakcie badania telefonu z firmy Cellebrite. Na zdjęciu obok prezentujemy wynik badania konkretnego telefonu. W tym przypadku  system wykrył jedną aplikacje szpiegowską o nazwie Android.Riskware.gFPEC. 

 

 

 

 

 

Wykrywanie GPS w samochodzie wykonywane jest z zachowaniem truj etapowej procedury polegającej na odcięciu łączności modułu GPS z operatorem sieci komórkowej a następnie wykonywany jest pomiar emisji ujawniającej modułu GSM lokalizatora GPS. W przypadku pojawienia się emisji ujawniającej jest ona weryfikowana pod kątem otwarcia bramki połączenia telefonicznego. Skuteczność tej metody wynosi 100 %. Więcej informacji o możliwości wykonania pomiarów sprawdzających istnienie lokalizatora GPS lub podsłuchu GSM należy skontaktować się z numerem telefon 501-159-903.

 

 

 

 

 

 

Wykrywanie podsłuchu - Spektran 5

wykrywanie podsłuchuwykrywanie podsłuchu

wykrywanie podsłuchuSpektran 5 jest ręcznym analizatorem widma przeznaczonym miedzy innymi do wykrywania podsłuchu i dokładnego lokalizowania źródła promieniowania. Spektran 5 może być używany jako interface do pracy oprogramowanie MCS Real-Time Spectrum Analyzer. Aplikacja ta posiada wiele zaawansowanych funkcji pozwalających na analizę przestrzenie elektromagnetycznej pod wieloma kontami jednocześnie. Możliwości takie jak: analiza i dekodowanie sygnału RF,  analiza zakresu 2380-2543 MH, analiza sygnałów impulsowych w zakresie 967 MHz, analiza pracy nadajników lokalizatorów typu notiOne. Wykrywacz podsłuchu Spektran 5 może być używany z kierunkową anteną typu typy HyperLOG 30100. Umożliwia ona wykrywanie wszystkich sygnałów transmisji radiowej w zakresie częstotliwości: 9kHz do 12GHz z uzyskiem 45 dB. Antena kierunkowa posiada wskaźnik laserowy pozwalający na bardzo dokładną lokalizacje położenia nadajnika podsłuchowego.  Antena HyperLOG® jest standardowo wyposażona w specjalnie skonstruowaną,  obudowę typu random. Obudowa została opracowana po intensywnych badaniach z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii komputerowej w taki sposób, aby jej kształt, materiał i powłoka nie miały praktycznie żadnego wpływu na pomiary, nawet w przypadku deszczu lub innego rodzaju wilgoci na powierzchni.

 

 Analiza i dekodowanie sygnału RF Spektran 5

 Demodulacja sygnały RF na częstotliwości 97,026 MHz.

  Spektran 5 Sygnały impulsowe 962 MHz.

  Analiza zakresu 2380-2543 MHz.

wykrywanie podsłuchuSpektran 5 może być wykorzystywany z stacjonarnym oprogramowaniem oraz dookulną anteną OmniLOG® 30800. Antena OmniLOG® 30800 jest specjalnie zaprojektowana jako mała i niewielka, szerokopasmowa antena dookólna. Mimo niewielkich rozmiarów obejmuje niezwykle szeroki zakres częstotliwości od 300MHz do 8GHz. W najważniejszych pasmach częstotliwości antena osiąga bardzo wysokie wzmocnienie do 6,5 dBi. Pasuje idealnie do ręcznych analizatorów spektroskopowych SPECTRAN, ale może być również używany z każdą inną marką Spectrum Analyzer. Antena oferuje wytrzymałą podstawę 90 ° z wtyczką SMA. Podstawa przegubu jest swobodnie regulowana w każdej pozycji i mocowana za pomocą dwóch specjalnych śrub dociskowych kulowych. Każda antena OmniLOG przechodzi rygorystyczne testy w naszych laboratoriach przed wysyłką. Jego zaawansowana technologicznie obudowa anteny (radia) zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem na środowisko. Wyprodukowane w Niemczech: Wszystkie anteny Aaronia są opracowywane, indywidualnie produkowane i kalibrowane w Niemczech w fabryce Aaronia. Gwarantuje to najwyższą jakość, dzięki czemu Aaronia może zaoferować każdemu klientowi 10-letnią gwarancję na wszystkie anteny EMC. Wyczerpujące dane kalibracyjne: Wszystkie anteny Aaronia zawierają kompletny zestaw danych kalibracyjnych o wysokiej rozdzielczości (10 MHz, 5 MHz lub nawet 1 MHz)! Z niezrównaną liczbą punktów kalibracji (na CD). Daje to możliwość wykonania bardzo dokładnego pomiaru EMC za pomocą dowolnego analizatora widma. Wykrywanie podsłuchu w tym przypadku jest bardzo proste i bardzo skuteczne.

wykrywanie podsłuchu

Powyżej prezentujemy analizę widma pracującego nadajnika NotiOne. 

 

NotiOne jest popularnym lokalizatorem położenia pracującym w oparciu o aplikacje typu JANOSIK zainstalowaną w obcych telefonach. Gabaryty lokalizatora notiOne są porównywalne z monetą dwu złotową. Bateria 3 V zapewnia pracę lokalizatora w okresie ok. 12 miesięcy. NotiOne wysyła ok. trzech sygnałów zgłoszeniowych na sekundę. Sparowany lokalizator z naszym telefonem posiada w sowiej pamięci dane naszego telefonu. Lokalizator wysyła sygnał zgłoszeniowy na odległość 90 m. Jeżeli ten sygnał zostanie przechwycony przez obcy telefon z włączoną aplikacją typu JANOSIK to ten obcy telefon prześle informacje do naszego telefonu o położeniu tokena. Rozwiązanie tego typu doskonale działa w dużych aglomeracjach miejskich. Natomiast jest bezużyteczne np. w obszarach słabo zaludnionych takich jak lasy, jeziora czy obszary pustynne. W celu wymuszenia ciągłego wysyłania informacji o położeniu tokena można w telefonie osoby nadzorowanej wgrać stosowną aplikacje. W tym przypadku będziemy mieli do czynienie z ciągłym przesyłaniem informacji o położeniu tokena. Niestety należy się liczyć z szybszym rozładowywaniem się akumulatora telefonu.

Więcej informacji o lokalizatorze NotiOne  można uzyskać na stronie https://www.podsluchy.pl/joomla/

Mini dyktafon jest przeznaczony do prowadzenia rejestracji rozmów a zwłaszcza rozmów prowadzonych przez konkretne osoby. Bardzo małe gabaryty mini dyktafonu ułatwiają jego dyskretne schowanie. Kobiety umieszczają mini dyktafony w biustonoszy co zapewnia doskonałą jakość nagrania. Mini dyktafon umożliwia wykonanie nagrania dwudziestu godzi rozmowy. W praktyce należy przed wyjściem z domu włączyć mini dyktafon i umieścić go w dyskretnym miejscu. Nagrywanie powinno być prowadzone przez cały czas. Często do rozmowy może dojść przypadkowo i w tym przypadku za późno jest na włączenie nagrywania. 
Pełna oferta mini dyktafonów.

wykrywanie GPSWykrywanie GPS w samochodzie jest procesem wieloetapowym wymagającym odpowiedniej wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu. Posługiwanie się ręcznymi detektorami pola elektromagnetycznego w trakcie wykrywania GPS świadczy tylko o absolutnym dyletanctwie i kompletną nieznajomością tematu. Skuteczne wykrywanie GPS musi polegać na procedurze rozpoczynającej się od przerwania łączności pomiędzy modułem GSM lokalizatora GPS z operatorem sieci. Następnie po przywróceniu możliwości kontaktu modułu GSM ze swoim operatorem należy wykonać pomiar emisji ujawniającej, która trwa ok 2 sekundy i składa się z charakterystycznych trzech pików. Następnie trzeba stwierdzić że to co zostało przechwycone jest sygnałem otwarcia bramki połączenia telefonicznego. Metoda ta pozwala także na wykrycie podsłuchu GSM powszechnie stosowanego w samochodach.

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość