Pokrowiec na telefony

 

Bardzo dobrym sposobem na zabezpieczenia przed podsłuchem pomieszczeń poprzez telefony komórkowe jest pokrowiec zagłuszając telefon. Po włożeniu telefonu w taki pokrowiec telefon traci kontakt z operatorem. Zastosowanie takiego pokrowca zagłuszającego GSM uniemożliwia śledzenie telefonu a tym samym właściciela z wykorzystaniem przekaźników telefonii komórkowej BTS. Skuteczność pokrowca jest na poziomie 90 dB siły sygnału bazowego. Oznacza to że w przypadku gdy znajdujemy się w pobliżu działania wzmacniaczy GSM pokrowiec możne nie działać.

zagłuszanie telefonów

Wzmacniacze tego typu są stosowane w siedzibach korporacji lub w obszarach o bardzo niskim poziomie sygnału operatora. Pokrowiec zagłuszający GSM jest stosowany w przypadku zabezpieczania kart kredytowych przed przypadkowym skanowanie. Pokrowiec zagłuszający GSM może stanowić także znakomite zabezpieczenie przed skanowaniem kluczyków samochodowych wykonywane przez złodziei. Każdy telefon komórkowy może być śledzony przez operatora z wykorzystaniem stacji BTS jest również z wykorzystaniem współrzędnych GPS. Aby uniknąć możliwości zapisu trasy przemieszczania się telefonu należy stosować pokrowiec zagłuszający telefon. Pokrowiec ten uniemożliwia także prowadzenie nie autoryzowanego odsłuchu otoczenia telefonu czyli prowadzenia podsłuchu otoczenia.

Pokrowiec zagłuszający telefon.
 

Dane Techniczne:

  • Materiał zewnętrzny: kordura,
  • Kolor pokrowca: czarny,
  • Regulacja: za pomocą rzepa,
  • Wymiary (dł. x szer. x grub.): 180 x 100 x 5mm,
  • Waga: 39g. 

Pokrowiec zagłuszający kluczyki samochodowe

Pokrowiec zagłuszający na telefon

Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon  Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon  Pokrowiec zagłuszający na telefon  Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon 

 

Pokrowiec zagłuszający
SKU Pokrowiec_zag__uszaj__cy_telefon_
130.00 zł