oferta dyktafonów specjalnego przeznaczenia

Mini dyktafon Warszawa

Dyktafon oferowany przez Euro-Soft jest podstawowym narzędziem w pracy detektywistycznej. Gwarantują one skuteczną rejestrację krystalicznie czystego dźwięku i niezawodną pracę przez wiele godzin.

Dyktafon służy do prowadzenia dyskretnego nagrywania fonii w trakcie rozmów bezpośrednich lub w dłuższych przedziałach czasowych do 720 godzin. Przede wszystkim każdy plik w swojej nazwie posiada datę i godzinę jego wykonania. Tego typu oznakowanie plików pozwala na dokonanie wstępnej preselekcji nagranego materiału i wyeliminowanie plików - nagrań z okresów nas nie interesujących.

Nagrane pliki posiadają rozszerzenie WAV. Odtwarzane są przez oprogramowanie istniejące na każdym komputerze z systemem operacyjnym Windows - Media Player. Jednak korzystanie z tego oprogramowania jest bardzo czasochłonne. Proponujemy wykorzystać program Wave Pad. Jest to darmowa aplikacja umożliwiająca szybkie i dokładne odsłuchanie treści wykonanych nagrań.

Program ten umożliwia obserwację modulacji głosu. Oznacza to że widzimy gdzie występuje cisza a gdzie rozmowa. Możemy zaznaczać krótkie przedziały wykonanego nagrania i odsłuchiwać je w pętli. Taki odsłuch pozwala na zidentyfikowanie wyrazów, które przy pierwszym odsłuchu mogą być niewyraźne - niezrozumiałe.

Mini dyktafon 4 GB

Dyktafon 4 GB charakteryzuje się małymi gabarytami. Nagrywa od 20 do 60 godzin. Nagranie jest wykonane w plikach po 4 godzin. Pliki są datowane

Dyktafon występuje w kilku wersjach, różniących się czasem nagrywania oraz gabarytem. Podstawowa wersja to mini dyktafonu KS-20. Wykonuje nagrania rozmów bezpośrednich. Mały gabaryt dyktafonów tego typu ułatwią ich dyskretne ukrycie. Kobiety umieszczają mini dyktafony np. w biustonoszach, mężczyźni w krawatach. Dyktafon 4 GB umożliwia wykonanie 20 godzin nagrania. Następnym rozwiązaniem jest mini dyktafon w wersji KS-40 i KS-60. Mini dyktafony tego typu posiadają nieco większe gabarytu i umożliwiają nagranie 40 godzin i 60 godzin. Każdy komputer automatycznie odtwarza nagrania wykonane naszymi dyktafonami. Nagrania są wykonywane w standardzie wav z próbkowaniem 128 Kb / s. Do odsłuchu rekomendujemy darmową aplikacje Wave Pad.

320 zł dodatkowe informacje

Mini dyktafon 4 GB z blokadą odczytu

Dyktafon 4 GB blokada

Dyktafon 4 GB z blokadą umożliwia wykonanie nagrania w czasie ok. 70 godzin. Nagrania są wykonywane w plikach po cztery godziny. Każdy plik posiada w swoim opisie datę i godzinę jego wykonania. Pliki są zapisywane w cyfrowym standardzie WAV i można je odtwarzać na każdym komputerze. Małe gabarytu dyktafonu pozwalaią na swobodne ukrycie go w każdych warunkach. Dyktafon z blokadą odczytu wyposażony jest w magnes neodymowy co dodatkowo ułatwia jego montaż w trudnych warunkach. Odsłuch dyktafonu z blokadą odczytu jest możliwy jedynie poprzez specjalny kabel USB.

400 zł dodatkowe informacje

Mini dyktafon 8 GB

Dyktafony 8 GB przeznaczone są do nagrywania rozmów w pomieszczeniach w czasie ok. 140 godzin. Nagranie jest wykonane w standardzie WAW i z próbkowaniem 128 KBPS. Posiadaią małe gabaryty i mikrofon zewnętrzny.

Następną grupą naszych dyktafonów są rejestratory o pojemności pamięci 8 GB. Umożliwiają one prowadzenie nagrania w okresie 140 godzin czyli ok. sześciu dni. Ponadto te dyktafony w zależności od wersji posiadają mikrofon wewnętrzny lub mikrofon wyprowadzony na kablu w zależności od zamówienia na 3-20 cm. Istnieje opcje z magnesami neodymowymi, które pozwalają na wygodny i szybki montaż. Nagrania są wykonane w standardzie wav z próbkowaniem 128 Kb/s

420 zł dodatkowe informacje.

Mini dyktafon 8 GB z blokadą odczytu

Dyktafon 16 GB z blokadąMini dyktafon 8 GB z blokadą odczytu pozwala na wykonanie nagrania w okresie 140 godzin. Nagranie to jest realizowane w standardzie WAW. Całość nagrania jest podzielona na pliki po cztery godziny każdy. Pliki te posiadają w swoim opisie datę i godzinę wykonania. Pozwala to na określenie korelacji wykonanego nagrania z czasem rzeczywisty. Zabezpieczenie przed odczytem przez osoby postronne stanowi specjalny kanele USB. Wykonany jest on pod kątem odczytu z prezentowanego mini dyktafonu.

 

450 zł  dodatkowe informacje

Mini dyktafon 16 GB

mini dyktafon 16 GB MW

Dyktafon 16 GB z mikrofonem wewnętrznym pozwala na wykonania nagrania o długości 280 godzin. Nagrywany materiał jest podzielony na pliki po 4 godziny. Kazdy plik posiada date wykonania. Gwarantem tak długiego czasu nagrywania jest poziom prubkowania, który wynosi 128 Kb/s. Dyktafon wyposazony jest w silny magnes neodymowy.

480 zł dodatkowe informacje

Mini dyktafon 16 GB z magnesem i zewnętrznym mikrofonem

Dyktafon klasy 16 GB przeznaczony jest do nagrywania rozmów w pomieszczeniach przez okres 280 godzin. Posiada magnes neodymowy do mocowania oraz mikrofon na zewnętrzny na kablu o długości ok. 15 cm.

Trzecia grupa naszych mini dyktafonów posiada pamięć 16 GB. Tak duże pojemność pamięci pozwala na prowadzenie zapisu w okresie 280 godzin czyli ok . 11 dni. Tak jak w poprzednich typach mini dyktafonów nagrywanie jest wykonywane w plikach cztero godzinnych z datowaniem. Posiadają one także mikrofony zewnętrzny. Długość kabla na którym jest zamontowany mikrofon może być ustalona przez zamawiaiącego. Należy jednak pamiętać że wydłuzanie kabla mikrofonowego obniża poziom dynamiki zapisywanego dzwięku. Posiadają one także zamontowane magnesy neodymowe. Nagrania są w standardzie wav z próbkowaniem 128 Kb / s.

520 zł dodatkowe informacje

Mini dyktafon 16 GB z blokadą odczytu

Dyktafon16 GB blokadą

Nagranie to jest realizowane w standardzie WAW. Całość nagrania jest podzielona na pliki po cztery godziny każdy. Pliki te posiadają w swoim opisie datę i godzinę wykonania. Pozwala to na określenie korelacji wykonanego nagrania z czasem rzeczywisty. Zabezpieczenie przed odczytem przez osoby postronne stanowi specjalny kanele USB. Wykonany jest on pod kątem odczytu z prezentowanego mini dyktafonu.

550 zł dodatkowe informacje

Mini dyktafon 32 GB

Dyktafon o pojemność pamięci 34 GB. Czas nagrywania 16 dni - 384 godziny. Dyktafon posiada funkcję aktywacji głosem nagrania VAS. Poziom sygnału aktywującego nagranie wynosi 40 dB. Dyktafon nagrywa w standardzie WAV, z próbkowaniem 192 kb / s.

Pojemność pamięci 32 GB. Czas nagrywania 16 dni - 384 godziny. Dyktafon posiada funkcję aktywacji głosem nagrania VAS. Poziom sygnału aktywującego nagranie wynosi 40 dB. Dyktafon nagrywa w standardzie WAW, z próbkowaniem 192 kb / s. Nagrane pliki z uruchomioną aktywacją WAS zapisywane są po 4 godzin rozmów. Data przy pliku oznacza koniec nagrania zgromadzonych rozmów. Wytłumaczenia tego nieco zawiłego tłumaczenia zamieszczam poniżej.

dodatkowe informacje

Mini dyktafon 64 GB

Dyktafon o pojemności pamięci 64 GB. Czas nagrywania 32 dni - 768 godzin. Dyktafon posiada funkcję aktywacji głosem nagrania VAS. Poziom sygnału aktywującego nagranie wynosi 40 dB. Dyktafon nagrywa w standardzie WAV, z próbkowaniem 192 kb / s.

Pojemność pamięci 64 GB. Czas nagrywania 32 dni - 768 godzin. Dyktafon posiada funkcję aktywacji głosem nagrania VAS. Poziom sygnału aktywującego nagranie wynosi 40 dB. Dyktafon nagrywa w standardzie WAV, z próbkowaniem 192 kb/s. Nagrane pliki z uruchomioną aktywacją WAS zapisywane są po 4 godzin rozmów. Data przy pliku oznacza koniec nagrania zgromadzonych rozmów. W mini dyktafonie KS-720 istnieje tan sam mechanizm zapisu w wykorzystaniem WAS jak w opisywanym powyżej KS-320.

 dodatkowe informacje

Mini dyktafon 16-GSM

Dyktafon szpiegowski KS GSM pozwala na posłuch i nagrywanie. Sterowany jest telefonem komórkowym. Produkowany jest w Euro-Soft.

Dyktafon KS-GSM pozwala na prowadzenie odsłuchu pomieszczenia w którym został umieszczony. Nagrywania prowadzonej rozmowy rozpoczyna się po wysłaniu odpowiedniego SMS-a z kodem aktywacyjnym. Pamięć dyktafonu KS-GSM wynosi 16 GB. Pojemność akumulatora wynosi 3400 mAh.

500 zł dodatkowe informacje

Mini dyktafon 4 GB z blokadą odczytu

Dyktafon 4 GB X posiada blokadę odczytu. Połączenie mini dyktafonu z komputerem jest możliwe jedynie poprzez specjalny kabel USB. Zapewnia to całkowitą dyskrecje i bezpieczeństwo nagrań.Posiadamy w naszej ofercie mini dyktafon 4 GB z blokadą odczytu. Konstrukcja tego rejestratora pozwala na odczyt wykonanych nagrań na komputerze jedynie poprzez specjalny kabel USC. Rozwiązanie to stanowi zabezpieczenie przed odczytem nagrań przez osoby nie uprawnione. Nagrania są wykonywane w standardzie wav. Dyktafon pozwala na wykonania nagrania 70 godzin. Nagrania jest podzielone na pliki po 4 godziny każdy.

dodatkowe informacje

Mini dyktafon na kartę SD

Dyktafon 2 GB SD pozwala na wykonanie nagrania rozmowy bezpośredniej w bardzo dobrej jakości dźwięku. Nagrywa w standardzie mp3 z wysokim poziomem modulacji sygnału.

Rejestrator na kartę przeznaczony jest do nagrywania rozmów bezpośrednich. Nagrania wykonane są w standardzie mp3 co zapewnia uzyskania bardzo wysokiego poziomu modulacji rejestrowanego dźwięku. Ponadto dodatkową zaleta tego mini rejestratora jest to że zapis treści nagrań jest wykonany na karcie mikro SD. Zapewnia to możliwość zabezpieczenia oryginalnego nośnika na wypadek podejrzeń o manipulacji w treść nagrań w przyszłości. W celu porównania standardów zapisy WAV i MP3 wykonaliśmy próbne nagrania na dwóch rejestratorach zapisujących w odmiennych standardach. Rejestrację włączono jednocześnie i rejestrowały głos z tej samej odległości i przy tym samym natężeniu dźwięku. Efekt tej próby prezentujemy poniżej.

dodatkowe informacje

Odczyt skasowanych nagrań z dyktafonu

Prezentowane urządzenie UFED służy do odczytu skasowanych nagrań na mini dyktafonie. Produkowane jest przez CELLEBRITE Tel Awiv.

Należy pamiętać o tym że każde nagranie skasowane na dowolnym dyktafonie może być odzyskane. Do tego celu wykorzystujemy system o nazwie UFED 4 PC produkowanym przez firmę Cellebrite Tel Awiv. Pozwala ono na odzyskanie nagrań usuniętych poprzez procedurę "delete". Procedura ta usuwa adres dostępu do nagrania. Sama treść nagrania nadal istnieje w pamięci dyktafonu. Skuteczną metoda usuwania nagrań z dyktafonu jest przeprowadzenie gruntownego formatowania pamięci mini dyktafonu.
Nieodpowiednie parametry procesu formatowania mogą bezpowrotnie uszkodzić  mini dyktafon. W trakcie odczytu informacji z dyktafonów pozyskiwana jest pełna wiedza o przeprowadzonych procesach formatowania co pozwala na jednoznaczne określenie przyczyn niesprawności rejestratora. 
Poniżej prezentujemy wykonany odczyt nagrań skasowanych w dyktafonie poprzez procedurę "delete". Odczyt wykonano ststemen UFED 4PC.

odczyt skasowanych nagrań w dyktafonie

Skuteczne i tanie mini dyktafony szpiegowskie

Oferowane przez nas urządzenia pozwalają na nagrywanie mowy i sygnałów tła przez nawet 300 godzin. Nagrania są zapisywane w bezstratnym formacie WAV, który jest gwarancją doskonałej jakości odsłuchu. Utrwalają wszystkie zarejestrowane informacje.

Sprzęt jest wyposażony w bardzo czułe mikrofony, których obwody wzmacniające są odporne na fluktuacje zewnętrznych pól elektromagnetycznych. Dzięki temu możemy być pewni, że niezbędna dla nas ścieżka dźwiękowa zostanie nagrana niezależnie od warunków środowiska.

Dostępne w asortymencie sklepu Euro-Soft skuteczne i tanie mini dyktafony szpiegowskie są kompatybilne zarówno z systemami Microsoft Windows, jak i Linux oraz darmowym oprogramowaniem audio. Pozwalają na bardzo szybki odczyt zapisanych danych.

Szeroki wybór solidnych dyktafonów do podsłuchu

Oferujemy szeroki wybór solidnych i niedrogich dyktafonów do podsłuchu. Niewielkie rozmiary urządzeń dają się dyskretnie umieścić w kobiecym staniku lub męskim krawacie. Dzięki zminiaturyzowanej, kompaktowej konstrukcji są całkowicie niewidoczne.

Warto pamiętać, że wysoki poziom dyskrecji jest zachowany również podczas transferu danych do komputera. Urządzenia do złudzenia przypominają niewielkie pamięci przenośne, dzięki czemu nikt nie zorientuje się, że dochodzi do transmisji materiału dowodowego.

Wybierz niezawodny mini dyktafon szpiegowski !

Jeżeli szukasz miniaturowego sprzętu rejestrującego mowę, to wybierz niezawodny i tani dyktafon szpiegowski z naszego asortymentu! Zapewniamy fachowe wsparcie naszych specjalistów. Wszystkie produkty objęte są gwarancją. Oferujemy także serwis pogwarancyjny naszych mini dyktafonów szpiegowskich.

Rekomendujemy aplikację do odsłuchu mini dyktafonów

Pobierz !!! Aplikacja do odsłuchu nagrań wykonanych na mini dyktafonach szpiegowskich produkowane w Euro-Soft. Jest to w pełni profesjonalny program z wieloma praktycznymi opcjami.

Program posiada podstawowe funkcje takie jak: kopiowanie, usuwanie, wycinanie, wklejanie, wyciszanie zmiana wysokości modulacji czy kompresja. WawvePad jest prosty w użyciu nawet przez osobę mającą z nim pierwszy kontakt. Prostota programu nie oznacza jego mniejszej przydatności do wykonywania nawet zaawansowanych procedur odczytu lub zapisu fonii.

Program ten posiada osiem algorytmów automatycznego zmieniania ścieżki zapisu. Algorytmy te pozwalają na polepszanie słyszalności wykonanych nagrań. Wszystkie nasze mini dyktafony są kompatybilne z tym oprogramowaniem.

O czy należy pamiętać przy zakupie dyktafonu:

  • Czas nagrywania dyktafonu zależny od pojemności pamięci i od ilości prądu w akumulatorze zasilającym. Należy zawsze ustalić jaka jest długość nagrania z wykorzystaniem pełnej pojemności akumulatora.
  • Należy ustalić czy nagranie jest wykonywane w jednym pliku czy w plikach o określonym czasie trwania. Nagranie wykonane w jednym pliku jest bardzo ciężkie do obróbki (odsłuchu) w często wręcz niemożliwe. Nagranie w plikach jest wygodne i praktyczne przy odsłuchu.
  • Nagrane pliki muszą być datowane. Oznacza to że w ich nazwie jest zawarte data i godzina wykonania. Informacja ta pozwala na wykonanie selekcji nagranych plików pod kątem interesujących nas treści.
  • Należy ustalić jaki jest standard próbkowania dyktafonu. Od tego parametru zależy czas efektywnego nagrywania. Im wyższe próbkowanie np. 382 KBPS tym lepsza jakość nagrania ale niestety krótszy czas pracy dyktafonu. Występuje szybsze wykorzystanie pamięci oraz szybsze wyczerpanie akumulatora. Dyktafony przeznaczone do długich nagrań posiadaną próbkowanie na poziomie 32 KBPS. Przy tym poziomie próbkowania otrzymujemy czystsze nagranie pozbawione szumów tła.
  • Zapewnienia że dyktafon doskonale nagrywa z odległości 10 metrów są marketingowym oszustwem. Realna jakość nagrania zależy od:
  1. Akustyki pomieszczenia w którym jest wykonywane nagranie.
  2. Poziomu sygnału nagrywanego (jak głośno mówimy).
  3. Poziomu zakłóceń (jak głośno gra np. telewizor).
  4. Ukrycia dyktafonu.
  • Przeważnie dyktafony z aktywacją nagrania głosem nagrywają cały materiał w jednym pliku. Stanowi to poważne utrudnienie przy odsłuchu tego typu nagrań. Każde nowe nagranie może zaczynać się od połowy wypowiedzianego wyrazu. Często aktywacja głosem nagrania nie doprowadza do wykonania rejestracji ponieważ rozmowa jest za cicha. Należy pamiętać że chowając dyktafon z aktywacją nagrania głosem podwyższamy automatycznie poziom sygnału rozpoczynającego nagranie.

Z naszej oferty korzystają detektywi z poniższej listy:

Detektyw Halski Warszawa tel. 604-121-997

Detektyw Piotrowski Ełk tel. 514-971-902

Detektyw Zemke Toruń tel. 530-210-878

Detektyw Michalik Szczecin tel. 501-341-616

Detektywi 24h/7 Warszawa tel. 797-320-007

Biuro Detektywistyczne Klos-Laskowski SC Szczecin tel. 785-484-308

Detektyw Michalak Warszawa tel. 502-161-904

Biuro Detektywistyczne Marta Michalska- Wilk Radom tel. 793-569-081

Polska Grupa Dochodzeniowo Śledcza Sp. z o.o Warszawa tel. 504-603-997

Detektyw Lambert Warszawa tel. 501-159-903

Detektyw Korejwo Gdynia tel. 500-486-666

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące mini dyktafonów oferowanych przez Euro-Soft prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 501-159-903.

Pytania można kierować także na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.