dyktafon z blokadą odczytu

Mini dyktafony Warszawa

 

   W szerokim asortymencie naszego sklepu z akcesoriami podsłuchowymi znajdziesz  mini dyktafony. Gwarantują one skuteczną rejestrację krystalicznie czystego dźwięku i niezawodną pracę przez wiele godzin.

   Mini dyktafon służy do prowadzenie dyskretnego nagrywania fonii w trakcie rozmów bezpośrednich lub w dłuższych przedziałach czasowych do 720 godzin. Przede wszystkim każdy plik w swojej nazwie posiada datę i godzinę jego wykonania. Tego typu oznakowanie plików pozwala na dokonanie wstępnej preselekcji nagranego materiału i wyeliminowanie plików - nagrań z okresów nas nie interesujących.

   Nagrane pliki posiadają rozszerzenie WAV. Odtwarzane są przez oprogramowanie istniejące na każdym komputerze z systemem operacyjnym Windows - Media Player. Jednak korzystanie z tego oprogramowania jest bardzo czasochłonne. Proponujemy wykorzystać program Wave Pad. Jest to darmowa aplikacja  umożliwiająca szybkie i dokładne odsłuchanie treści wykonanych nagrań.

   Program ten umożliwia obserwację modulacji głosu. Oznacza to że widzimy gdzie występuje cisza a gdzie rozmowa. Możemy zaznaczać krótkie przedziały wykonanego nagrania i odsłuchiwać je w pętli. Taki odsłuch pozwala na zidentyfikowanie wyrazów, które przy pierwszym odsłuchu mogą być niewyraźne - niezrozumiałe.

                  Mini dyktafon KS-20  Mini dyktafon KS-40   Mini dyktafon KS-60

Mini dyktafon serii KS charakteryzuje się małymi gabarytami. Nagrywa od 20 do 60 godzin. Nagranie jest wykonane w plikach po 4 godzin. Pliki są datowane

   Mini dyktafon występuje w kilku wersjach, różniących się czasem nagrywania oraz gabarytem. Podstawowa wersja to mini dyktafonu KS-20.  Wykonuje nagrania rozmów bezpośrednich. Mały gabaryt dyktafonów tego typu ułatwią ich dyskretne ukrycie. Kobiety umieszczają mini dyktafony np. w biustonoszach, mężczyźni w krawatach.

   Dyktafon KS-20 umożliwia wykonanie 20 godzin nagrania. Następnym rozwiązaniem jest mini dyktafon w wersji KS-40 i KS-60. Mini dyktafony tego typu posiadają nieco większe gabarytu i umożliwiają nagranie 40 godzin i 60 godzin. Każdy komputer automatycznie odtwarza nagrania wykonane naszymi dyktafonami. Nagrania są  wykonywane w standardzie wav z próbkowaniem 128 Kb / s. Do odsłuchu rekomendujemy darmową aplikacje Wave Pad. 

   

 Dyktafon KS-140 AN    Dyktafon KS-140 

Mini dyktafony KS-140 przeznaczone są do nagrywania rozmów w pomieszczeniach w czasie ok. 140 godzin. Nagranie jest wykonane w standardzie WAW i z próbkowaniem 128 KBPS. Posiadaią małe gabaryty i mikrofon zewnętrzny.

Następną grupą naszych mini dyktafonów są rejestratory o pojemności pamięci 8 GB. Umożliwiają one prowadzenie nagrania w okresie 140 godzin czyli ok. sześciu dni. Ponadto te dyktafony w zależności od wersji posiadają mikrofon wewnętrzny lub mikrofon wyprowadzony na kablu w zależności od zamówienia na 3-20 cm. Istnieje opcje z magnesami neodymowymi, które pozwalają na wygodny i szybki montaż. Nagrania są  wykonane w standardzie wav z próbkowaniem 128 Kb/s.

 

 

 

  Dyktafon KS-280 AN    Dyktafon KS-280

Mini dyktafony klasy KS-280 przeznaczone są do nagrywania rozmów w pomieszczeniach przez okres 280 godzin. Posiada magnes neodymowy do mocowania oraz mikrofon na zewnętrzny na kablu o długości ok. 15 cm.

Trzecia grupa naszych mini dyktafonów posiada pamięć 16 GB. Tak duże pojemność pamięci pozwala na prowadzenie zapisu w okresie 280 godzin czyli ok . 11 dni. Tak jak w poprzednich typach mini dyktafonów nagrywanie  jest wykonywane w plikach cztero godzinnych z datowaniem. Posiadają one także mikrofony wewnętrzne jak i zewnętrzne w zależności od życzenia osoby zamawiającej. Posiadają one także zamontowane magnesy neodymowe. Nagrania są  w standardzie wav z próbkowaniem 128 Kb / s.

 

 

 

 Dyktafon KS-370

Pojemność pamięci 34 GB. Czas nagrywania 16  dni - 384 godziny. Dyktafon posiada funkcję aktywacji głosem nagrania VAS. Poziom sygnału aktywującego nagranie wynosi 40 dB.  Dyktafon nagrywa w standardzie WAV, z próbkowaniem 192 kb / s.

Pojemność pamięci 32 GB. Czas nagrywania 16  dni - 384 godziny. Dyktafon posiada funkcję aktywacji głosem nagrania VAS. Poziom sygnału aktywującego nagranie wynosi 40 dB.  Dyktafon nagrywa w standardzie WAV, z próbkowaniem 192 kb / s. Nagrane pliki z uruchomioną aktywacją WAS zapisywane są po  4 godzin rozmów. Data przy pliku oznacza koniec nagrania zgromadzonych rozmów. Wytłumaczenia tego nieco zawiłego tłumaczenia zamieszczam poniżej.

 

 

 

 Dyktafon KS-720

Pojemność pamięci 64 GB. Czas nagrywania 32  dni - 768 godzin. Dyktafon posiada funkcję aktywacji głosem nagrania VAS. Poziom sygnału aktywującego nagranie wynosi 40 dB.  Dyktafon nagrywa w standardzie WAV, z próbkowaniem 192 kb / s.

Pojemność pamięci 64 GB. Czas nagrywania 32  dni - 768 godzin. Dyktafon posiada funkcję aktywacji głosem nagrania VAS. Poziom sygnału aktywującego nagranie wynosi 40 dB.  Dyktafon nagrywa w standardzie WAV, z próbkowaniem 192 kb/s. Nagrane pliki z uruchomioną aktywacją WAS zapisywane są po  4 godzin rozmów. Data przy pliku oznacza koniec nagrania zgromadzonych rozmów. W mini dyktafonie KS-720 istnieje tan sam mechanizm zapisu w wykorzystaniem WAS jak w opisywanym powyżej KS-320.

 

  

Dyktafon KS-GSM

Mini dyktafon szpiegowski KS GSM pozwala na posłuch i nagrywanie. Sterowany jest telefonem komórkowym. Produkowany jest w Euro-Soft.

Mini dyktafon KS-GSM pozwala na prowadzenie odsłuchu pomieszczenia w którym został umieszczony. Nagrywania prowadzonej rozmowy rozpoczyna się po wysłaniu odpowiedniego SMS-a z kodem aktywacyjnym. Pamięć dyktafonu KS-GSM wynosi 16 GB. Pojemność akumulatora wynosi 3400 mAh.

 

 

Dyktafon KS-70SX z blokadą odczytu   

Mini dyktafon KS-70SX posiada blokadę odczytu. Połączenie mini dyktafonu z komputerem jest możliwe jedynie poprzez specjalny kabel USB. Zapewnia to całkowitą dyskrecje i bezpieczeństwo nagrań.Posiadamy w naszej ofercie mini dyktafon KS-70SX z blokadą odczytu. Konstrukcja tego rejestratora pozwala na odczyt wykonanych nagrań na komputerze jedynie poprzez specjalny kabel USC. Rozwiązanie to stanowi zabezpieczenie przed odczytem nagrań przez osoby nie uprawnione. Nagrania są wykonywane w standardzie wav. Dyktafon pozwala na wykonania nagrania 70 godzin. Nagrania jest podzielone na pliki po 4 godziny każdy.

 

 

Dyktafon K-320 na kartę SD

Mini dyktafon KP-320 pozwala na wykonanie nagrania rozmowy bezpośredniej w bardzo dobrej jakości dźwięku. Nagrywa w standardzie mp3 z wysokim poziomem modulacji sygnału.

   Mini rejestrator KP-320 przeznaczony jest do nagrywania rozmów bezpośrednich. Nagrania wykonane są w standardzie mp3 co zapewnia  uzyskania bardzo wysokiego poziomu modulacji rejestrowanego dźwięku. Ponadto dodatkową zaleta tego mini rejestratora jest to że zapis treści nagrań  jest wykonany na karcie mikro SD.

   Dyktafon nagrywa 20 godzin. Zapewnia to możliwość zabezpieczenia oryginalnego nośnika na wypadek podejrzeń o manipulacji w treść nagrań w przyszłości.    W celu porównania standardów zapisy WAV i MP3 wykonaliśmy próbne nagrania na dwóch rejestratorach zapisujących  w odmiennych standardach. Rejestrację włączono jednocześnie i rejestrowały głos z tej samej odległości i przy tym samym natężeniu dźwięku. Efekt tej próby prezentujemy poniżej.

   Do odczytu wykonanych nagrań rekomendujemy profesjonalny program WavePad.  Pozwala on na szybką i dokładną obróbkę zgromadzonego materiału. Dla osób prywatnych jest to darmowa aplikacje  do nieograniczonego użytkowania. WavePad posiada sześć algorytmów do poprawiania jakości nagrania. Funkcja ta pozwala na odzyskanie fragmentów nagrań o bardzo słabej jakości.

Profesjonalny Dyktafo KS1 SIM przesyła nagrania na pocztę e-mail

Profesjonalny dyktafon z łącznością przez GSM KS1-SIM

   Profesjonalny dyktafon z łącznością poprzez GSM KS1 SIM przeznaczony jest do nagrywania rozmów w  pomieszczeniach i przesyłania  tych nagrań na wskazany adres e=mail. Sterowany jest komendami wysyłanymi poprzez  wiadomości SMS. Nagrania są realizowane w plikach 30-to minutowych. Nagrania są przesyłane na wskazany adres poczty e-mail. ZAsilany jest pakietem akumulatorów o pojemności 17 000 mAh. Wymiary 9×6,5×3 cm. Dyktafon posiada bardzo czuły zewnętrzny mikrofon na kablu ok. 0,4 m. Niezaprzeczalną zaletą profesjonalnego dyktafonu z łącznością GSM jest to że wysyła wykonane nagrania bezpośrednio na adres poczty i pomija konieczność korzystania z łączności WiFi.

KS-SIM

Doskonałym uzupełnieniem mozliwości KS-12 jest podsłuch GSM. Pozwala on na ciągły odsłuch rozmów prowadzonych w pomieszczeniu a także powiadamia nas o rozpoczęciu rozmowyna poziomie 40 dB.  Podsłuch GSM sterowany jest komendami SMS. Posiada zasilanie o pojemności 6800 mAh.  

 

Odczyt skasowanych nagrań

Prezentowane urządzenie UFED służy do odczytu skasowanych nagrań na mini dyktafonie. Produkowane jest przez CELLEBRITE Tel Awiv.

Należy pamiętać o tym że każde nagranie skasowane na dowolnym dyktafonie może być odzyskane. Do tego celu wykorzystujemy urządzenie o nazwie UFED produkowanym przez firmę Cellebrite Tel Awiv. Pozwala ono na odzyskanie nagrań usuniętych poprzez procedurę "delete". Procedura ta usuwa adres dostępu do nagrania. Sama treść nagrania nadal istnieje w pamięci dyktafonu. Skuteczną metoda usuwania nagrań z dyktafonu jest przeprowadzenie gruntownego formatowania pamięci mini dyktafonu.

Skuteczne i tanie mini dyktafony szpiegowskie

Oferowane przez nas urządzenia pozwalają na nagrywanie mowy i sygnałów tła przez nawet 300 godzin. Nagrania są zapisywane w bezstratnym formacie WAV, który jest gwarancją doskonałej jakości odsłuchu. Utrwalają wszystkie zarejestrowane informacje.

Sprzęt jest wyposażony w bardzo czułe mikrofony, których obwody wzmacniające są odporne na fluktuacje zewnętrznych pól elektromagnetycznych. Dzięki temu możemy być pewni, że niezbędna dla nas ścieżka dźwiękowa zostanie nagrana niezależnie od warunków środowiska.

Dostępne w asortymencie sklepu Euro-Soft skuteczne i tanie mini dyktafony szpiegowskie są kompatybilne zarówno z systemami Microsoft Windows, jak i Linux oraz darmowym oprogramowaniem audio. Pozwalają na bardzo szybki odczyt zapisanych danych.

Szeroki wybór solidnych dyktafonów do podsłuchu

Oferujemy szeroki wybór solidnych i niedrogich dyktafonów do podsłuchu. Niewielkie rozmiary urządzeń dają się dyskretnie umieścić w kobiecym staniku lub męskim krawacie. Dzięki zminiaturyzowanej, kompaktowej konstrukcji są całkowicie niewidoczne.

Warto pamiętać, że wysoki poziom dyskrecji jest zachowany również podczas transferu danych do komputera. Urządzenia do złudzenia przypominają niewielkie pamięci przenośne, dzięki czemu nikt nie zorientuje się, że dochodzi do transmisji materiału dowodowego.

Wybierz niezawodny mini dyktafon szpiegowski!

Jeżeli szukasz miniaturowego sprzętu rejestrującego mowę, to wybierz niezawodny i tani mini dyktafon szpiegowski z naszego asortymentu! Zapewniamy fachowe wsparcie naszych specjalistów. Wszystkie produkty objęte są gwarancją. Oferujemy także serwis pogwarancyjny naszych mini dyktafonów szpiegowskich.

 

 

 

Rekomendujemy aplikację do odsłuchu mini dyktafonów

Pobierz !!! Aplikacja do odsłuchu nagrań wykonanych na mini dyktafonach szpiegowskich produkowane w Euro-Soft. Jest to w pełni profesjonalny program z wieloma praktycznymi opcjami.

   Program posiada podstawowe funkcje takie jak: kopiowanie, usuwanie, wycinanie, wklejanie, wyciszanie zmiana wysokości modulacji czy kompresja. WawvePad jest prosty w użyciu nawet przez osobę mającą z nim pierwszy kontakt. Prostota programu nie oznacza jego mniejszej przydatności do wykonywania nawet zaawansowanych procedur odczytu lub zapisu fonii.

   Program ten posiada osiem algorytmów automatycznego zmieniania ścieżki zapisu. Algorytmy te pozwalają na polepszanie słyszalności wykonanych nagrań. Wszystkie nasze mini dyktafony są kompatybilne z tym oprogramowaniem.

O czy należy pamiętać przy zakupie dyktafonu.

 • Czas nagrywania dyktafonu zależny od pojemności pamięci i od ilości prądu w akumulatorze zasilającym. Należy zawsze ustalić jaka jest długość nagrania z wykorzystaniem pełnej pojemności akumulatora.
 • Należy ustalić czy nagranie jest wykonywane w jednym pliku czy w plikach o określonym czasie trwania. Nagranie wykonane w jednym pliku jest bardzo ciężkie do obróbki (odsłuchu) w często wręcz niemożliwe. Nagranie w plikach jest wygodne i praktyczne przy odsłuchu.
 • Nagrane pliki muszą być datowane. Oznacza to że w ich nazwie jest zawarte data i godzina wykonania. Informacja ta pozwala na wykonanie selekcji nagranych plików pod kątem interesujących nas treści.
 • Należy ustalić jaki jest standard próbkowania dyktafonu. Od tego parametru zależy czas efektywnego nagrywania. Im wyższe próbkowanie np. 382 KBPS tym lepsza jakość nagrania ale niestety krótszy czas pracy dyktafonu. Występuje szybsze wykorzystanie pamięci oraz szybsze wyczerpanie akumulatora. Dyktafony przeznaczone do długich nagrań posiadaną próbkowanie na poziomie 32 KBPS. Przy tym poziomie próbkowania otrzymujemy czystsze nagranie pozbawione szumów tła.
 • Zapewnienia że dyktafon doskonale nagrywa z odległości 10 metrów są marketingowym oszustwem. Realna jakość nagrania zależy od:
 1. Akustyki pomieszczenia w którym jest wykonywane nagranie.
 2. Poziomu sygnału nagrywanego (jak głośno mówimy).
 3. Poziomu zakłóceń (jak głośno gra np. telewizor).
 4. Ukrycia dyktafonu.
 • Przeważnie dyktafony z aktywacją nagrania głosem nagrywają cały materiał w jednym pliku. Stanowi to poważne utrudnienie przy odsłuchu tego typu nagrań. Każde nowe nagranie może zaczynać się od połowy wypowiedzianego wyrazu. Często aktywacja głosem nagrania nie doprowadza do wykonania rejestracji ponieważ rozmowa jest za cicha. Należy pamiętać że chowając dyktafon z aktywacją nagrania głosem podwyższamy automatycznie poziom sygnału rozpoczynającego nagranie.

Dyktafony dla detektywów:

Z nasej oferty kożystaią detektywiz poniższej listy.

Detektyw Halski   Warszawa   tel. 604-121-997    

Detektyw Piotrowski   Ełk   tel. 514-971-902     

Detektyw Zemke    Toruń   tel. 530-210-878    

Detektyw Michalik    Szczecin    tel. 501-341-616   

Detektyw Wojda   Warszawa   tel. 797-320-007   

Biuro Detektywistyczne Klos-Laskowski SC   Szczecin  tel.  785-484-308  

Detektyw Michalak   Warszawa   tel.  502-161-904    

Biuro Detektywistyczne Marta Michalska- Wilk    Radom   tel.  793-569-081   

 Polska Grupa Dochodzeniowo Śledcza Sp. z o.o   Warszawa  tel.   504-603-997   

Detektyw Lambert   Warszawa   tel. 501-159-903  

Detektyw  Korejwo   Gdynia   tel.  500-486-666   

Zapraszamy do Euro-Soft. Oferujemy szeroką gammę mini dyktafonów szpiegowskich o doskonałych parametrach użytkowych. Udostępniamy także pełna wiedzę operacyjną z zakresy nagrywania w specyficznych warunkach.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące mini dyktafonów oferowanych przez Euro-Soft prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 501-159-903. Pytania można kierować także na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.