Mini dyktafon specjalnego przeznaczenia.

mini dyktafony o czasie nagrywania od 20 do 280 godzin, małe gabaryty, mikrofon zewnętrzny, mocowania na magnes neodymowy

 Mini dyktafon służy do prowadzenie dyskretnego nagrywania fonii w trakcie rozmów bezpośrednich lub w dłuższych przedziałach czasowych do 280 godzin. Nagrania  są wykonane w plikach cztero-godzinnych. Przede wszystkim każdy plik w swojej nazwie posiada datę i godzinę jego wykonania. Tego typu oznakowanie plików pozwala na dokonanie wstępnej preselekcji nagranego materiału i wyeliminowanie plików - nagrań z czasookresów nas nie interesujących. Nagrane pliki posiadają rozszerzenie WAV. Odtwarzane są przez oprogramowanie istniejące na każdym komputerze z systemem operacyjnym Windows - Media Player. Jednak korzystanie z tego oprogramowania jest bardzo czasochłonne. Proponujemy wykorzystać program WavePad. Jest to darmowa aplikacja  umożliwiająca szybkie i dokładne odsłuchanie treści wykonanych nagrań. Program ten umożliwia obserwację modulacji głosu. Oznacza to że widzimy gdzie występuje cisza a gdzie rozmowa. Możemy zaznaczać krótkie przedziały wykonanego nagrania i odsłuchiwać je w pętli. Taki odsłuch pozwala na zidentyfikowanie wyrazów, które przy pierwszym odsłuchu mogą być niewyraźne - niezrozumiałe.

Rejestrator KS-20 

mini dyktafon KS-20 do nagrywania rozmów bezposrednich

Mini dyktafon występuje w kilku wersjach, różniących się czasem nagrywania oraz gabarytem. Podstawowa wersja to mini dyktafonu KS-20.  Wykonuje nagrania rozmów bezpośrednich. Mały gabaryt dyktafonów tego typu ułatwią ich dyskretne ukrycie. Kobiety umieszczają mini dyktafony np. w biustonoszach, mężczyźni w krawatach. Dyktafon KS-20 umożliwia zgromadzenie w pamięci 70-ciu godzin nagrania. Następnym rozwiązaniem jest mini dyktafon w wersji KS-40 i KS-70. Mini dyktafony tego typu posiadają nieco większe gabarytu i umożliwiają nagranie 40 godzin i 70 godzin. Każdy komputer automatycznie odtwarza nagrania wykonane naszymi dyktafonami. Nagrania są  w standardzie wav.

  

Rejestrator KS-140 

 

dyktafon KS-140 słuzy do nagrywania wpomieszczeniach długich okresów czasowych

Następną grupą naszych mini dyktafonów są rejestratory o pojemności pamięci 8 GB. Umożliwiają one prowadzenie nagrania w okresie 140 godzin czyli ok. sześciu dni. Ponadto te dyktafony w zależności od wersji posiadają mikrofon wewnętrzny lub mikrofon wyprowadzony na kablu w zależności od zamówienia na 3-20 cm. Istnieje opcje z magnesami neodymowymi, które pozwalają na wygodny i szybki montaż. Nagrania są  w standardzie wav.

 

Rejestrator KS-280

Mini dyktafon KS-280 wykonuje nagrania w plikach po cztery godziny w czasie ok. 11 dni

Trzecia grupa naszych mini dyktafonów posiada pamięć 16 GB. Tak duże pojemność pamięci pozwala na prowadzenie zapisu w okresie 280 godzin czyli ok . 11 dni. Tak jak w poprzednich typach mini dyktafonów nagrywanie  jest w plikach cztero godzinnych z datowaniem. Posiadają one także mikrofony wewnętrzne jak i zewnętrzne w zależności od życzenia osoby zamawiającej. Posiadają one także zamontowane magnesy neodymowe. Nagrania są  w standardzie wav.

 

 

 

 Rejestrator KS-70SX

Mini dyktafon KS-70 SX posiada blokade odczytu a jego odsłuchania na komputerze jest możliwe jedynie poprzez specjalny kabel USB Posiadamy w naszej ofercie mini dyktafon KS-70SX. Konstrukcja tego rejestratora pozwala na odczyt wykonanych nagrań na komputerze jedynie poprzez specjalny kabel USC. Rozwiązanie to stanowi zabezpieczenie przed odczytem nagrań przez osoby nie uprawnione.Nagrania są wykonywane w standardzie wav.

Mini dyktafon KP-320

 mini dyktafon  nagrywa w stadarcie mp3 co jest gwarancą doskonałej jakości nafrania

Mini rejestrator KP-320 przeznaczony jest do nagrywania rozmów bezpośrednich. Nagrania wykonane są w standardzie mp3 co zapewnia  uzyskania bardzo wysokiego poziomu modulacji rejestrowanego dźwięku. Ponadto dodatkową zaleta tego mini rejestratora jest to że zapis traeści nagrań  jest wykonany na karcie mikro SD. Zapewnia to możliwość zabezpieczenia oryginalnego nośnika na wypadek podejrzeń o manipulacji w treść nagrań w przyszłości    W celu porównania standardów zapisy WAV i MP3 wykonaliśmy próbne nagrania na dwóch rejestratorach zapisujących  w odmiennych standardach. Rejestrację włączono jednocześnie i rejestrowały głos z tej samej odległości i przy tym samym natężeniu dźwięku. Efekt tej próby prezentujemy poniżej.

 

Rekomendujemy aplikacje Wave Pad do szybkiego i skutecznego odczytu wykonanych nagrań z użyciem mini dyktafonów serii KS.

Rekomendujemy darmowy program do odczytu wykonanych nagrań. Umożliwia on łatwe czyszczenie i poprawianie naszych nagrań z wykorzystanie kilku zaawansowanych procedur.

 

Nagranie testowe wykonane na mini dyktafonie KS-280 w standardzie wav

Dla porównania prezentujemy poniżej nagrania wykonane w mini dyktafonie KP-320 w standardzie mp3.

Nagrania były wykonane po jednoczesnym włączeniu dyktafonów. Natężenie głosu było takie same dla obu dyktafonów, także  warunki akustyczne w trakcie wykonywania nagrania testowego były także identyczne. Ponadto przeprowadzone doświadczenie wykazuje jednoznacznie wyższą jakość nagrania w standardzie mp3. Jednak standard mp3 wymaga znacznie większej pojemności pamięci  oraz większego zużycia energii.

Poniżej prezentujemy zapis nagrania wykonany na mini dyktafonie z funkcja aktywacji nagrania głosem (VOX)

Zapis nagrania wykonanego z funkcją VOX. Nagrania są oddzielone od siebie stałym interwałem czasowym trawiącym ok. 15 sekund.Nagranie rozmowy wykonano z przerwą 1 (ciszą) trwającą 15 sekund i z przerwą 2 (ciszą) trwającą 30 sekund. Jak widać na powyższym zapisie druga przerwa została skrócona do 15 sekund. Ponadto efekt ten został uzyskany po włączeniu systemu aktywacji głosem VOX. Mini dyktafon po zaniku głosu nagrywa jeszcze cisze przez 15 sekund. Jednak po upływie tego czasu przechodzi w stan czuwania - oczekiwania na pojawienie się nowej rozmowy. Podsumowując ponowne włączenie nagrywania następuje w czasie 0,1 sekundy.

Mini Dyktafon - nasza oferta

Czas nagrywania 20 godzin Dyktafon KS-20 -
Posiada magnes neodymowy, czas nagrywanie 20 godzin Dyktafon KS-20N
Czas nagrywania 40 godzin Dyktafon KS-40
Posiada magnes neodymowy, czas nagrywania 40 godzin Dyktafon KS-40N
Czas nagrywania 60 godzin Dyktafon KS-60
Posiada magnes neodymowy, czas nagrywania 60 godzin Dyktafon KS-60N
Czas nagrywania 140 godzin Dyktafon KS-140
Posiada magnes neodymowy, czas nagrywania 140 godzin Dyktafon KS-140N
Zewnętrzny mikrofon, magnes neodymowy, czas nagrywania 140 godzin Dyktafon KS-140AN
Czas nagrywanie 280 godzin Dyktafon KS-280
Posiada magnes neodymowy, czas nagrywania 280 godzin Dyktafon KS-280N
Zewnętrzny mikrofon, magnes neodymowy, czas nagruwania 280 godzin Dyktafon KS-280AN
Czas nagrywania 70 godzin, blokada odczytu Dyktafon KS-70 SX

Zapraszamy do sklepu z mini dyktafonami przeznaczonymi do nagrań w szczególnie trudnych warunkach. Mini dyktafony pozwalaną na nagrywania w czasie od 20 do 280 godzin.

 Zapraszamy na strony o podobnej tematyce:

https://www.podsluch.pl/

https://mini-dyktafon.podsluch.pl/

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość