Mini dyktafon 4 GB

Dyktafon 4 GB przeznaczony jest do rejestracji rozmów bezpośrednich.

Zapis wykonywany jest w standardzie WAV. Nagrania są wykonywane w plikach po cztery godziny. Nagrane pliki posiadają datę i godzinę ich wykonania. Występują w wersji damskiej i męskiej.

350.00 zł
Zobacz szczegóły

Mini dyktafon 4 GB z blokadą

Dyktafon 4 GB z blokadą nagrywa 70 godzin.

Nagrania są wykonywane w plikach po cztery godziny. Każdy plik posiada w swoim opisie datę i godzinę jego wykonania. Pliki są zapisywane w cyfrowym standardzie WAV i można je odtwarzać na każdym komputerze.

400.00 zł
Zobacz szczegóły

Mini dyktafon 8 GB

Dyktafon 8 GB przeznaczony jest do rejestracji nagrań dzikowych w okresie 140 godzin.

Wyposażony jest w magnes neodymowy co w znacznym stopniu ułatwia jego zainstalowanie w dowolnej przestrzeni. Posiada także mikrofon umieszczony w gabarycie obudowy. Akumulator posiada niezawodny kontroler ładowania. 
400.00 zł
Zobacz szczegóły

Mini dyktafon 8 GB z blokadą

Mini dyktafon pozwala na wykonanie nagrania 140 godzin.

Nagranie to jest realizowane w standardzie WAV. Całość nagrania jest podzielona na pliki po cztery godziny każdy. Pliki te posiadają w swoim opisie datę i godzinę wykonania. Nagrania można odtwarzań w aplikacji WavePad.

450.00 zł
Zobacz szczegóły

Dyktafon 16 GB z blokadą

Dyktafon 16 GB z blokadą nagrywa 280 godzin.

Całość nagrania jest podzielona na pliki po cztery godziny każdy. Pliki te posiadają w swoim opisie datę i godzinę wykonania. Zabezpieczenie przed odczytem przez osoby postronne stanowi specjalny kanele USB. 

550.00 zł
Zobacz szczegóły

Mini dyktafon 16 GB GSM

Mini dyktafon 16 GB GSM pozwala na jednoczesny podsłuch pomieszczenia telefonem komórkowym  oraz nagrywanie prowadzonej rozmowy. Po wybraniu numeru karty SIM mini dyktafon łączy się z naszym telefonem umożliwiaiąc odsłuch pomieszczenia.

500.00 zł
Zobacz szczegóły

Mini dyktafon 16 GB

Dyktafon 16 GB przeznaczony jest do rejestracji nagrań dzwikowych w okresie 280 godzin.
Posiada magnes neodymowy co ułatwia jego mocowanie. Dyktafon zasilany jest akumulatorem 3400 mAh. Akumulator posiada specjalny kontroler ładowanie co zapewnia mu długi okres eksploatacji.

500.00 zł
Zobacz szczegóły

Mini dyktafon z kartą SD

Dyktafon z kartą SD pozwala na bezpieczne wykonania nagrania wysokiej jakości i pewne zabezpieczenia pozyskanych treści na karcie pamięci SD. Nagraniae jest wykonywane w standarcie mp3. Standart ten pozwala na osiąganie bardzo wysokiej dynamiki nagrania.

350.00 zł
Zobacz szczegóły