Mini dyktafony

Mini dyktafon pozwala na wykonanie nagrania 140 godzin.

Nagranie to jest realizowane w standardzie WAV. Całość nagrania jest podzielona na pliki po cztery godziny każdy. Pliki te posiadają w swoim opisie datę i godzinę wykonania. Nagrania można odtwarzań w aplikacji WavePad.

mini dyktafon 8 GB z blokada odczytu
SKU Mini_dyktafon_8_GB_z_blokad__
450.00 zł

Dyktafon z kartą SD pozwala na bezpieczne wykonania nagrania wysokiej jakości i pewne zabezpieczenia pozyskanych treści na karcie pamięci SD. Nagranie jest wykonywane w standarcie mp3. Standart ten pozwala na osiąganie bardzo wysokiej dynamiki nagrania.

mini dyktafon na kartę SD
SKU Mini_dyktafon_z_kart___SD
350.00 zł

Dyktafon 8 GB przeznaczony jest do rejestracji nagrań dźwiękowych w okresie do140 godzin.

Wyposażony jest w magnes neodymowy, co w znacznym stopniu ułatwia jego zainstalowanie w dowolnej przestrzeni. Posiada także mikrofon umieszczony w gabarycie obudowy. Akumulator posiada niezawodny kontroler ładowania. 
mini dyktafon KS-140
SKU Mini_Dyktafon_8_GB
400.00 zł

Dyktafon 4 GB przeznaczony jest do rejestracji rozmów bezpośrednich.

Zapis wykonywany jest w standardzie WAV. Nagrania są wykonywane w plikach po cztery godziny. Nagrane pliki posiadają datę i godzinę ich wykonania. Występują w wersji damskiej i męskiej.

dyktafon 4 GB
SKU Mini_Dyktafon_4_GB
350.00 zł

Dyktafon 16 GB przeznaczony jest do rejestracji nagrań dzwikowych w okresie 280 godzin.
Posiada magnes neodymowy co ułatwia jego mocowanie. Dyktafon zasilany jest akumulatorem 3400 mAh. Akumulator posiada specjalny kontroler ładowanie co zapewnia mu długi okres eksploatacji.

mini dyktafon KS-280
SKU Mini_Dyktafon_KS-280
500.00 zł

Mini dyktafon 4 GB L

Dyktafon KS60

Mini dyktafon czas nagrywania Mini dyktafon pojemność pamięci

pliki z kontrolą dostępu

Każda nagrana rozmowa zapisana jest w pliku, który posiada informacje o dacie i dokładnej godzinie jego wykonania. Pozwala to na szybkie odnalezienia interesującego nas nagrania. W przypadku ustawienia ciągłego nagrywania tworzone są pliki po cztery godziny. One także posiadają datę i godzinę wykonania. Ponadto pliki cztero godzinne są wygodniejsze w odsłuchu.

 Przykładowe miejsca umieszczanie Mini Dyktafonów. 

kamuflaż w kontroli odczytu

Mini dyktafon 4 GB L  przeznaczony jest do nagrywania rozmów bezpośrednich oraz do nagrywania w pomieszczeniach w cyklu dziennym. Czas zapisu przy w pełni naładowanym akumulatorze to 20 godzin nagrania. Nagranie jest wykonywane w plikach cztero godzinnych co pozwala na wstępna preselekcję a to w znacznym stopniu przyspiesza odczyt wykonanych nagrań. Ładowanie akumulatora odbywa się w momencie podłączenia rejestratora do PC lub innego gniazda USB (np. ładowarka do komórki) Nagranie wykonane z użyciem Mikro Dyktafonu jest  odczytywane standardowymi programami istniejącymi na komputerze jako dodatki do systemu operacyjnego Windows (Media Player). Do szybkiej obróbki wykonanych nagrań rekomendujemy program WavePad. Jest to darmowa aplikacja do pobrania w internecie w wersji Polsko języcznej.

Oferowane mini dyktafony różnią się gabarytem, czasem nagrywania (od 20 do 280 godzin), umiejscowieniem mikrofonu, zamontowanym magnesu neodymowego do szybkiego mocowania. Na uwagę zasługuje fakt że ten sprzęt jest wykorzystywany przez agencje detektywistyczne w całej Polsce. 

Dyktafon 4 GB z blokadą nagrywa 70 godzin.

Nagrania są wykonywane w plikach po cztery godziny. Każdy plik posiada w swoim opisie datę i godzinę jego wykonania. Pliki są zapisywane w cyfrowym standardzie WAV i można je odtwarzać na każdym komputerze.

dyktafon z blokadą odczytu
SKU Dyktafon_pendrive_KS70SX_4GB_z_blokad___odczytu_danych
400.00 zł