Dyktafon 4 GB przeznaczony jest do rejestracji rozmów bezpośrednich.

Zapis wykonywany jest w standardzie WAV. Nagrania są wykonywane w plikach po cztery godziny. Nagrane pliki posiadają datę i godzinę ich wykonania. Występują w wersji damskiej i męskiej.

Mini Dyktafon 4 GB

Dane techniczne: 
Model dyktafonu: 4 GB 
Pamięć wewnętrzna dyktafonu: 4 GB
Czas ciągłego nagrywania: 20 godzin
Pojemność pamięci 70  godzin
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (-6dB)
Zakres dynamiki : 65 dB
Format zapisu: WAV - 128 Kbps
ZAsilanie: akumulator: Li-Pol 110 mAh
Ładowanie akumulatora: USB
Obsługiwane systemy: Win, ME, 2000, XP, Vista, 7, 10
mikrofon zewnętrzny: nie
Magnes neodymowy: opcjonalnie
Rekomendowane aplikacje do odczytu nagrań : WavePad, AudaCity 

 

Dyktafon 4 GB umożliwia wykonanie nagrania do  20 godzin. Nagranie jest realizowane w plikach czterogodzinnych z rozszerzeniem wav. Pliki te są odtwarzane w każdym komputerze z systemem WINDOWS. 

Każde nagranie posiada w nazwie pliku datę i godzinę jego wykonania. Ułatwia to obróbkę nagrań poprzez wstępną preselekcję plików - nagrań. Do dokładnego odsłuchu wykonanych nagrań polecamy  program WavePad. Jest to darmowa aplikacja do obróbki dźwięku z opcją poprawiania jakości nagrania. Mini dyktafon może być wyposażony w magnesy neodymowe co przy pewnych scenariuszach użycia  jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Akumulator użyty do zasilania dyktafonu 4 GB posiada własny kontroler ładowania i sygnalizuje proces ładowania paleniem się czerwonej diody. Pełne naładowanie dyktafonu 4 GB jest sygnalizowane poprzez palenie się diody czerwonej w sposób ciągły. Podczas nagrywania pali się biała dioda. Jakość nagrania wykonanego na mini dyktafonie 4 GB zależy od akustyki pomieszczenia w którym jest wykonywane nagranie, od poziomu zakłóceń (włączony telewizor). Bardzo ważnym elementem bezpośrednio wpływającym na jakość nagrania jest poziom sygnału nagrywanego oraz stopień ukrycia mini dyktafonu.

 
 

Dyktafon 4 GB jest także wykonywany w wersji z magnesem neodymowym. Rozwiązanie to pozwala na szybkie oraz dyskretne umieszczenie rejestratora w odpowiednim miejscu. Nagranie wykonane z użyciem mini dyktafonu jest  odczytywane standardowymi programami istniejącymi na komputerze jako dodatki do systemu operacyjnego Windows (np. Media Player). Do szybkiej obróbki wykonanych nagrań rekomendujemy program WavePad. Jest to darmowa aplikacja do pobrania w internecie w wersji polsko języcznej.

 Aplikacja do odczytu mini dyktafonów w wersji free

W naszej ofercie znajdują się także dyktafony prezentowane poniżej.

 umożliwia nagrywanie 280 godzin rozmów w plikach po 4 godziny każdy. Pliki te są datowane. jest jednym z najdłużej nagrywających dyktafonów na rynku. Pozwala nagrać 280 godzin w plikach po 4 godziny.umożliwia nagrywanie dźwięków w pomieszczeniu w okresie 140 godzin Mini dyktafon 4 GB pozwala nagrać 70 godzin rozmów w plikach po 4 godziny.

Nasza oferta mini dyktafonów obejmuje:

Mini dyktafon 4 GB cena 350 zł

Mini dyktafon 4 GB z blokadą cema 400 zł

Mini dyktafon 8 GB cena 400 zł

Mini dyktafon 8 GB z blokadą cena 450 zł

Mini dyktafon 16 GB cena 500 zł

Mini dyktafon 16 GB z blokadą cena 550 zł

Mini dyktafon 16 GB GSM cena 500 zł

dyktafon 4 GB
SKU Mini_Dyktafon_4_GB
350.00 zł