Koszt przeprowadzenie procedury wykrywania podsłuchu oraz innego typu zagrożeń jest uzależniony od specyfiki każdego zlecenia i waha się od 500 do 2000 zł za pomieszczenie. Dla opracowania wstępnego poziomu kosztowego należy podać informacje :

  • Kim jest podmiot zlecający (np. osoba prywatna, firma prywatna, kancelaria adwokacka).

W pomieszczeniach służbowych np. policji, wojska, administracji państwowej  nie wykonujemy czynności sprawdzających związanych z wykrywaniem podsłuchu. Nie wykonujemy czynności także w pomieszczeniach firmowych zlecanych przez pracowników danej firmy. Przeprowadzamy wykrywanie podsłuchu na zlecenia jednostek policji i prokuratur w obiektach objętych procedurą postępowania przygotowawczego. Informacje o zleceniodawcy pozwalają nam także na dobór bazy sprzętowej niezbędnej do wykonania zlecenia.

  • Gdzie jest zlokalizowany obiekt podlegający procedurze sprawdzającej.

Informacja ta pozwala na ustalenie kosztów dodatkowych związanych z wykrywaniem podsłuchu.

  • Ile jest przestrzeni akustycznych w przybliżeniu ile jest pomieszczeń podlegających sprawdzeniu.

Sprzęt wykorzystywany w procesie wykrywania podsłuchu pracuje zgodnie z procedurą korelacji akustycznej sprawdzanej przestrzeni elektromagnetycznej. Oznacza to że sprawdzany jest sygnał akustyczny pod kątem modulacji zbocza nośnej nadajnika podsłuchowego. Bardzo wysoka czułość stosowanego sprzętu pozwala na tego typu procedur. Z punktu proceduralnego nie interesuje nas ilość metrów kwadratowych danych pomieszczeń. 

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do siedziby Euro-Soft pod adresem Warszawa ul. Powstańców Śląskich 124 p.5 tel 501-159-903

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykrywanie podsłuchu odbywa się według prezentowanych poniżej procedur.

Oscor Grieen i Oscoe 5000 E przechwytuje parametry nadajnika podsłuchowego (częstotliwość i typ transmisji). Informacje te pozwalają na bardzo selektywne ustawienie parametrów pracy ręcznego skanera Spectran 5 z kierunkową anteną typy HyperLOG 30100 wyposażoną w wskaźnik laserowy dużej mocy. Czynności te wykonywane są z uwzględnieniem kilku typów stymulacji wymuszającej.

wykrywanie podsłuchu warszawa

Wykrywanie dyktafonów wykonujemy Detektorem  Złącz Nieliniowych Lornet 24, wykrywanie kamer wykonujemy detektorem optycznym Optic 2, wykrywanie podsłuchu w telefonach komórkowych wykonujemy systemwm UFED Touch, wykrywanie GPS i podsłuchu GSM wykonujemy zestawem OPT 1000.

wykrywanie podsłuchu warszawa

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość