Pierwszym pytaniem, jakie zadaje potencjalny klient w rozmowie z nami to: Jaka jest cena za wykrywanie podsłuchu. Otóż należy mieć świadomość, że cena jest pochodną wielu czynników, takich jak: wiedza w zakresie wykrywania podsłuchów, poziom wykształcenia i dorobek zawodowy w omawianej tematyce, udokumentowana historia pracy w obszarze wykrywania podsłuchu, sprzęt, którym wykonuje się czynności sprawdzające. 

Oczywiście pytania zadawane przyszłemu wykonawcy  mają  na celu zweryfikowanie  ich możliwości merytoryczno sprzętowych z oferowaną ceną. Sugerujemy następujący scenariusz wstępnej rozmowy weryfikacyjnej:

Uzyskując odpowiedzi na powyższe pytania zleceniodawca może ocenić poziom merytoryczno sprzętowy potencjalnego wykonawcy.  Należy pamiętać, że powszechnie dostępne urządzenia do inwigilacji istniejące na polskim rynku, wymagają bardzo zaawansowanego sprzętu do ich wykrywania. Przykładem może być lokalizator położenia o nazwie Noti One. Wykrycie tego urządzenia wymaga użycia czułego analizatora widma. W tym przypadku my posługujemy się analizatorem OSCOR Green. Noti One posiada gabaryty zbliżone do monety dwu złotowej a czas pracy na standartowej baterii to okres ok. trzech miesięcy.

W celu określenia poziomu cenowego prosimy o podania ilości przestrzeni akustycznych podlegających badaniu oraz przybliżonego adresu obiektu w którym będą przeprowadzane pomiary. Badanie nie są wykonywane na zlecenie pracowników w pomieszczeniach w których pracują. Kontakt tel. 501-159-903 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wykrywanie podsłuchu wykonujemy także w telefonach komórkowych. Do tego celu wykorzystujemy system UFED 4P stworzony przez firmę Cellebrit Tel Awiw. Badanie polega na zczytywaniu wszystkich aplikacji istniejących w telefonie i porównania ich z aktualną bazą danych firmy Cellebrite. Aktualna baza danych aplikacji szpiegowskich  jest pobierana z Cellebrite w trakcie analizy badanego telefonu. Stosowane oprogramowania pozwala także na odczyt wszystkich wiadomości istniejących w telefonie a zwłaszcza skasowanych wiadomości SMS. Odczytowi podlegają także wszystkie komunikatory na których była prowadzona korespondencja.

Wykonujemy także wykrywanie  GPS w samochodach lub w przesyłkach pocztowych. Czynności związane z wykrywaniem GPS są przeprowadzane przez biegłego sądowego. Stosowana procedura niezapewniająca stu procentową skuteczność. Na życzenia klijenta w przypadku wykrycia lokalizatora GPS wykonywana jest notatka z prywatnej opinii biegłego, która jest honorowana w trakcie procesów sądowych. Podstawą jest nowelizacja art. 393 § 3 k.p.k. która pozwala na dopuszczenie dowodu z prywatnej opinii biegłego.

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość