Drukuj
KS1 SIM transmiter fonii na e-mail

KS1 SIM  profesjonalny  transmiter nagrań na e-maile.

KS1 SIM przeznaczony jest do wykonywania nagrań fonii i wysyłania ich kanałem GSM na adres poczty e-mail. Początek nagrania następuje po wysłaniu odpowiedniej komendy w wiadomości SMS. Koniec nagrania może być wymuszony stosowną komendą  SMS lub po upływie 30 minut nastąpi automatyczne zakończenie nagrywanie i przesłanie nagranej treści na adres e-maile. Transmiter wymaga zainstalowania kasty SIM. Pojemność pakietu zasilającego to 17 000 mAh. Transmiter posiada w zestawie bardzo czuły zewnętrzny mikrofon na kablu ok. 40 cm. Wymiary - 9 x 6,5 x 3 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

podsłuch GSM

KP 12 P jest urządzeniem pozwalającym na podsłuch pomieszczenia poprzez dowolny telefon komórkowy. W tym celu należy połączyć się z numerem karty SIM zainstalowanym w nim. KP 12 P zadzwoni do nas automatycznie w momencie pojawienia się rozmowy na poziomie 40 dB. KP 12 P jest doskonałym funkcjonalnym uzupełnieniem transmitera nagrań KS1 SIM. Pakiet zasilający posiada pojemność 6800 mAh. Wymiary 6,5 x 4 x 2,5 cm.

 

Istnireje możliwość zainstalowania aplikacji na telefon (android) umożliwiaiacej wykonywanie nagrań głosowych i przesyłaniu ich na adres e-mail. Aplikacja działa na telefonach z androidem. Cena aplikacji 1500 zł. Aplikacja działa bezterminowo.

 

 

dyktafon Soft 12
SKU Transmisja_fonii_na_e-mail
2,500.00 zł
Kategoria: Oferty
Odsłony: 4088