Kamera w kamuflażu.

Mini kamera kamuflaż w krawacie umożliwia prowadzenie nie skrępowanej rejestracji spotkań, rozmów biznesowych lub prywatnych. Średnica obiektywu kamery wynosi 1 mm i nie jest widziana nawet z bliskiej odległości. W mini kamerze zastosowana jest karta 32 GB co pozwala na nagranie ok. 5 godzin obrazu z głosem. Sterowanie praca kamery odbywa się poprzez naciskanie przycisków A,B,C,D na pilocie. 

A: Uruchomienie kamery
B: Nagrywanie ciągłe
C: Wykonanie zdjęcia 
D: Nagrywanie po wykryciu ruchu - DETEKCJA RUCHU
Po naciśnięciu dowolnego przycisku na pilocie kamera potwierdza wykonania polecenia poprzez delikatne specyficzne drgania.

 

 

 

 

Czerwona strzałka pokazuje miejsce usytuowania obiektywu kamery. Obiektyw kamery jest umiejscowiony mniej więcej w pionowej osi ciała człowieka. Ułatwia to świadome kadrowanie nagrywanego obrazu. Kąt widzenia kamery wynosi ok. 60 °. Przy nagrywaniu rozmów bezpośrednich nie należy zbytnio zbliżać się do rozmówcy ponieważ jego twarz może znaleźć się poza kadrem.

Kamera kamuflaż w krawacie może być wykorzystywana do rejestracji obrazu w pomieszczeniach. Widok pozostawionego krawatu na fotelu lub na krześle w pobliżu marynarki czy koszuli nie wzbudza podejrzeń.

 

 

 

 

 

 

W skład zestawu wchodzą: Kamera kamuflaż w krawacie, Pilot zdalnego sterowania, Ładowarka sieciowa USB, Kabel USB, Instrukcja obsługi

Parametry Kamery kamuflażu w krawacie:
Rozdzielczość nagrań : 1280 x 960, Format video: AVI
Kąt widzenia kamery: Ok. 60 °
Wyświetlanie daty i godziny na nagraniach
Kamera nagrywa dźwięk wraz z obrazem
Kamera posiada detekcje ruchu. Tryb czuwania ok 20 godzin. Czas nagrania ok. 5 godzin.
Kamera nie nagrywa w pętli
Kamera kamuflaż nie nagrywa w trakcie ładowania

kamera w krawacie
SKU Kamera_w_krawacie
600.00 zł

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość