kamera w saszetceKamera w saszetce umożliwia nagrywanie filmów z rozdzielczością 1280 x 960 oraz pozwala na robienie pojedynczych zdjęć. Mini kamera kamuflaż jest sterowana pilotem co znacznie podwyższa jej cechy użytkowe. Zasięg pilota wynosi kilkanaście metrów. Sprawia to że kamerę uruchomić możemy nawet z pokoju obok. Kamera w saszetce przeznaczona jest do wykonywania nagrań w dowolnym otoczeniu np. na ulicy, w kawiarni, na spotkaniu. Sprawdza się zarówno jako element małego monitoringu czy też podręczny rejestrator audio video. Kamera kamuflaż  można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych. Dla ułatwienia lokalizacji nagrania w czasie, urządzenie zapisuje  datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń.  Wbudowany akumulator o dużej pojemności pozwala na pracę urządzenia nawet do 20 godzin w trybie czuwania.

 

 

 

 

kamera w saszetceKamera w saszetce : włączanie oraz wyłączanie poszczególnych funkcji odbywa się za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk w zależności od wybranego trybu pracy:

A: Uruchomienie kamery
B: Nagrywanie ciągłe
C: Wykonanie zdjęcia 
D: Nagrywanie po wykryciu ruchu - DETEKCJA RUCHU
Po naciśnięciu dowolnego przycisku na pilocie kamera potwierdza wykonania polecenia poprzez delikatne specyficzne drgania.

 

W trybie nagrywanie ciągłego na karcie 32 GB kamera może nagrać max. 5 godzin filmów.

 Saszetka wykonana jest ze skóry. 

kamera w saszetce

 

W skład zestawu wchodzą: Kamera kamuflażu w saszetce, Pilot zdalnego sterowania, Ładowarka sieciowa USB, Kabel USB, Instrukcja obsługi

Parametry Kamery w saszetce:
Rozdzielczość nagrań : 1280 x 960, Format video: AVI
Kąt widzenia kamery: Ok. 60 °
Wyświetlanie daty i godziny na nagraniach
Kamera nagrywa dźwięk wraz z obrazem
Kamera posiada detekcje ruchu. Tryb czuwania ok 20 godzin. Czas nagrania ok. 5 godzin.
Kamera nie nagrywa w pętli
Kamera nie nagrywa w trakcie ładowania

 

Kamera w saszetce
SKU Kamera_w_saszetce
650.00 zł

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość