Latarka UV
SKU Latarka_UV
160.00 zł

Podsłuch GSM

podsłuch GSM 1Podsłuch GSM M1 jest modułem telefonu komórkowego. Po zainstalowaniu dowolnej karty SIM możemy połączyć się z nim telefonem komórkowym i prowadzić odsłuch otoczenia w którym się znajduje. Moduł M1 posiada możliwość dzwonienia na nasz telefon komórkowy w momencie zaistnienie dźwięku (rozmowy) na poziomie 40dB. 

podsłuch GSM12Funkcję oddzwaniania aktywuje się poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści "1111" na numer zainstalowanej karty SIM . Wyłączenie oddzwaniania nastąpi po wysłaniu wiadomości SMS o treści "0000". Podsłuch GSM M1 posiada wbudowany akumulator o pojemności 500 mAh. W momencie włożenia karty SIM do modułu GSM M1 akumulator zostaje obciążony poborem prądu na poziomie 15 mA. 

podsłuch GSM123W momencie aktywacji oddzwaniania podsłuch GSM M1 pobiera prąd na poziomie 30 mA. W trakcie prowadzenia odsłuchu pobór prądu wynosi ok. 200 mA. W praktyce oznacza to że ten moduł zasilany własnym akumulatorem pozwala na pracę w cyklu dobowym, to znaczy umożliwia prowadzenie odsłuchu trawiącego ok. 1 godziny w okresie ok. 15 godzin przy włączonym oddzwanianiu.

Do modułu GSM M1 możemy podłączyć kablem USB dowolną ładowarkę od telefonu komórkowego. W takiej sytuacji podsłuch GSM M1 będzie pracował bez ograniczeń czasowych, ponieważ jego akumulator będzie doładowywany "na bieżąco". W celu polepszenia jakości prowadzonego odsłuchu sugerujemy stosować zestawy słuchawkowe do telefonu.

Wymiary:
długość: 70 mm
szerokość: 30 mm
grubość:  6 mm

 

 

 

 

GSM mm
SKU Pods__uch_GSM_M1
450.00 zł

Podsłuch radiowy SR -76.

Zestaw składa się z odbiornika radiowego i nadajnika podsłuchowego  SR-76 . W zależności od warunków propagacji  fali elektromagnetycznej skuteczny zasie ok. 200 m. Duża selektywność zestawu podsłuchowego umożliwia odsłuch dużej ilości nadajników SR-76 prezentowanym odbiornikiem. Prezentowany zestaw podsłuchowy idealnie nadaje się do monitorowania kilkunastu pomieszczeń w średniej wielkości budynku.

Podsłuch radiowy SR-76

Funkcje odbiornika:
Odbiornik Full Band FM / AM / SW / LW / TV.
Z funkcją zegara i alarmu.
Symbol małej mocy, wyświetlanie symbolu ładowania. Funkcja pamięci.
Obsługuje zasilacz sieciowy MICRO USB (kabel ładowania NIE jest wliczony w cenę).
Stan rozruchu, można ustawić na funkcję wyciszenia stanu i blokady częstotliwości.
Funkcja automatycznego podświetlania przycisków, łatwa obsługa w nocy.
W trybie FM, podłącz słuchawki i długo naciskaj przycisku "Pamięć" około 2 sekund, pojawi się znak "STEREO". Ponownie naciśnij przycisk "Pamięć", znak "STEREO" zostanie anulowany lub wyciągniesz słuchawkę, znak "STEREO" również zostanie anulowany.
Istnieją dwa sposoby zapisania kanału: wyszukiwanie ręczne / automatyczne.

Odbiornik nadajnika podsłuchowego SR-76.

 

Czułość odbioru:
MW: Lepsza niż 10 mV / M 
FM: Lepsza niż 18 dB 
SW: Lepsza niż 60μV 
Stałe klawisze częstotliwości: 50-10 8MHZ 
Zakres częstotliwości FM1: 50-88M HZ  - Zakres wykorzystywany do odbioru nadajników podsłuchowych SR-76
Zakres częstotliwości FM 2: 87-108 MHZ 
FM 3 (Dźwięk telewizora 1): 56,25-91.75 MHZ 
FM 4 (dźwięk z telewizora 2): 174,2-22,25 MHZ 

MW (9K) 522-1620 KHZ 
MW (10K) 520-1710 KHZ 
LW (długofalowa) 153-279 KHZ 

SW1 3,2-5,945 MHZ 
SW2 5,95-9 495 MHZ 
SW3 9,5- 11.645 MHZ 
SW4 11.65-15.095 MHZ 
SW5 15.1-17.495 MHZ 
SW6 17,5-21.445 MHZ 
SW7 21,45-21,9 MHZ


Dane  nadajnika podsłuchowego SR-76

cyfrowy nadajnik podsłuchowy SR-76

1. Regulacja transmitowanego poziomu dźwięku.

2. Zasilanie z poziomu USB

3. Podwyższanie transmitowanego poziomu dźwięku.

4. Obnażanie częstotliwości nadawania.

5. Podwyższanie częstotliwości nadawania.

6. Pauza.

7. Antena nadajnika

Parametry nadajnika podsłuchowego:

Zakres częstotliwości: 
Napięcie zasilania: 3.0 V-5.0 V
Prąd zasilania: maksymalny  400 mA, minimalny  poniżej 50 mA.
Nadajnik jest zasilany z poziomu USB poprzez zasilacz stabilizowany 5V bezpośrednio z sieci 230 V. 
Opis nadajnika podsłuchowego:
 1: Zastosowanie zaawansowanej technologii cyfrowej obróbki dźwięku (DSP) i pętli modulowanej modulacją FM (PLL) w celu uzyskania bardziej realistycznej, stabilnej pracy, stabilna częstotliwość transmisji w długich okresach czasu.
2: Wyświetlacz LCD jest bardziej intuicyjny i dokładny, z bardzo niskim zużyciem energii i minimalnymi zakłóceniami.
3: Wbudowana 30 stopniowy regulacja głośności.
4: Kwarcowa stabilizacja częstotliwości, zmiana temperatury nie powoduje  dryfowania częstotliwości.
 

Poniżej prezentujemy nośne nadajników SR-7 pracujęcych na częstotliwościach 

76.100 MHz (-1,35 dBFS) i na 76,900 MHz 9-1,78 dBFS)

Podsłuch radiowy SR-76

Odczyt został wykonany odbiornikiem R820T2.

nadajniki podsłuchowe SR-76

 Nadajniki SR-76 z kwarcową stabilizacja częstotliwości.

cyfrowy nadajnik podsłuchowy
SKU Zestaw_pods__uchowy_FM-76
600.00 zł

Lokalizator PS-06

mapa PS 02

UWAGA ! Ze względów technicznych sparowanie PS-06 musi odbyć sie w siedzibie Euro-Soft. W tym celu należy odwiedzić nas lub przesłać telefon w celu zainstalowania aplikacji i sparowania PS-06 z telefonem.

Zasada działania lokalizatora GPS PS-06. Lokalizator należny sparować z naszym telefonem. Parując wprowadzamy nasz numer telefonu w pamięć lokalizatora. Lokalizator wysyła sygnał zgłoszeniowy na odległość ok. 50-70 m. W tym sygnale jest informacja o numerze naszego telefonu. Jeżeli w zasięgu tego sygnału znajdzie się inny obcy telefon z aplikacją np. Janosik to ta aplikacja wysyła na nasz numer telefonu informacje o położeniu naszego lokalizatora PS-06.

Żółta obwiednia pokazuje prace lokalizatora GPS PS-06. Lokalizator wysyła dwa razy na sekundę sygnał zgłoszeniowy zawierający informacje o naszym numerze telefonu. Po przechwyceniu tego sygnału przez aplikację JANOSIK, zainstalowana w obcym telefonie otrzymujemy na nasz telefon informacje o położeniu naszego lokalizatora PS-6. Badania lokalizatora GPS zostały wykonane w Euro-Soft na analizatorze widma Oscor Green.

lokalizator PS-02

Małe gabaryty lokalizatora umożliwiają dyskretne jego schowanie. PS-06 pracuje przez okres ok. 12 miesięcy. Po zainstalowaniu odpowiednio większej baterii czas pracy można znacznie przedłużyć. Oczywiście wiąże się to z powiększeniem gabarytu lokalizatora.  Po upływie tego okresu należy wymienić baterie.

odczyt położenia lokalizatora GPS wykonywany jest na telefonie komórkowym

Na aplikacji zainstalowanej na naszym telefonie możemy odczytywać informacje o położeniu lokalizatora PS-06.

lokalizator GPS można ukryć w różnych przedmiotach

Przykładowe przedmioty codziennego użytku w których można ukryć lokalizator położenia GPS PS-06.

przykład ukrycia likalizatora GPS w bucie

Lokalizator GPS może być ukryty w obuwiu jak widać na powyższym zdięciu.

Lokalizator GPS PS-06
 • Lokalizator położenia PS-06
 • Lokalizator położenia PS-06
 • Lokalizator GPS PS-06
SKU Lokalizator_GPS_PS-06
400.00 zł

Wykrywacz kamer przewodowych i bezprzewodowych.

Wykrywacz WK-8

 

wykrywacz kamer WK-8

Wykrywacz kamer WK-8 służy do wykrywania obiektywów kamer przodowych i bez przewodowych. Wykrywacz generuje strumień światła o kolorze czerwonym. Jeżeli ten strumień natrafi na obiektyw kamery zobaczymy w okularze wykrywacza charakterystyczny mrugający czerwony punkt.  Wykrywacz zasilany jest baterią 9 V. Parametry obiektywu wykrywacza to 2,5 x 7,5 mm. Wykrywacz działa skutecznie w promieniu ok. 15 m. Wykrywacz WK-8 nie jest w stanie wykryć kamer umieszczonych za lustrami weneckimi stosowanymi np. w pomieszczeniach przeznaczonych do przesłuchań. Istnienie jakich kolwiek luster w badanym pomieszczeniu wymusza bezpośrednie sprawdzenie czy za nimi nie są umieszczone poszukiwane kamery. Głównymi zaletami wykrywacza kamer WK-8 to silny strumień światła czerwonego oraz doskonały obiektyw. Cechy te pozwalają na skuteczne wykrywanie kamer z dużych odległości. WK-8 jest produkowany na terenie UE w odróżnieniu od całej gamy tzw. "laserowych wykrywaczy kamer" sprowadzanych z Chińskiej Republiki Ludowej. Oczywiście gadżety te nie mają nic wspólnego z laserem. Stosowanie tej nazwy obliczone jest na efekt marketingowy.

Zasada działania wykrywacza kamer.

wykrywacz kamer WK8

Strumień czerwonego światła generowanego przez wykrywacz pada na soczewkę obiektywu poszukiwanej kamery. Zewnętrzna sfera soczewki stanowi także zwierciadło wypukłe. Po odbiciu się od zewnętrznej sfery soczewki promienie świetlne ulegają rozproszeniu jak widać na schemacie umieszczonym obok.

 

 

 

 

 

 

 

wykrywacz kamer WK8

Następnie strumień świetlny natrafia na wewnętrzną sferą soczewki, która stanowi zwierciadło wklęsłe. Po odbiciu od wewnętrznej sfery soczewki promienie świetlne ulegają zogniskowaniu w punkcie F. Punkt zogniskowania promieni świetlnych F jest widziany w trakcie przeprowadzanych badań. Stanowi on powód do szczegółowych oględzin tego miejsca ponieważ może być dowodem na istnienie poszukiwanej kamery. Oczywiście 99,99 % strumienia świetlnego przechodzi przez soczewkę obiektywu i trafia na matrycę przetwornika opto - elektrycznego  samej kamery. 

W przypadku gdy kamera jest umieszczona za szyba należy pamiętać o tym że szyba jest traktowana w optyce jako płytka równoległościenna. Promień świetlny padający pod pewnym kątem na płytkę równoległościenną ulega równoległemu przesunięciu. W naszym wypadku oznacza to że kąt widzenia  mrugającego punktu F (opisanego powyżej) będzie mniejszy. Ale jeżeli poruszając się w trakcie obserwacji doprowadzimy do  prostopadłej emisji naszej wiązki światła efekt ten przestanie istnieć ponieważ przesuniecie równoległe generowanego strumienia będzie zbliżało się do wartości zerowej.

 

 

 

 

SKU Wykrywacz_kamer_WK-8
300.00 zł

Podsłuch telefonu dziecka - Kontrola rodzicielska

podsłuch telefonu dziecka

Podsłuch telefonu umożliwia podgląd i odsłuch całej aktywności na stronie.

Podsłuch telefonu to profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do kontroli telefonu dziecka, program łączy ze sobą WSZYSTKIE możliwe funkcje do monitorowania telefonu komórkowego. Dzięki temu oprogramowaniu SpyOne jesteśmy w stanie widzieć i słyszeć wszystko dookoła telefonu, a nawet mieć bezpośredni dostęp do niego poprzez możliwość przeglądania danych w pamięci telefonu jak i widzieć obraz wyświetlany na żywo z jego ekranu, jesteśmy w stanie zareagować w każdej sytuacji. Podsłuch telefonu jest bardzo łatwy do instalowana na telefonie komórkowym. Instalacja trwa ok. 2 minut. 

podsłuch telefonu dziecka

Należy pamiętać że podsłuch telefonu może być zainstalowany po pożyczeniu telefonu pod pretekstem "bo mój się rozładował". Następnie w innym pomieszczeniu lub toalecie wykonujemy całą procedurę szybko i dane gromadzone w telefonie przesyłane są automatycznie na stronę internetową do której ma dostęp tylko osoba która instalowała oprogramowanie SpyOne. Podsłuch telefonu działa na całym świecie nie zależnie od miejsca gdzie osoba przebywa, potrzebne jest tylko połączenie internetowe. Podsłuch telefonu SpyOne umożliwia przechwycenie informacji w czasie realnym. Można oglądać obraz z obu kamer istniejących w telefonie komórkowym.

podsłuch telefonu dziecka

Instalacje oprogramowania SpyOne wykonuje osoba zainteresowana samodzielnie. Oprogramowania przeznaczone jest do kontroli rodzicielskiej.

Dodatkowe informacje o SpyOne można uzyskać pod telefonem tel. 501-159-903

Podsłuch telefonu pozwala na:

NIEWIDOCZNA IKONA APLIKACJI

 • ikona aplikacji nie widnieje w spisie menu telefonu komórkowego co czyni go całkowicie ukrytym w telefonie

NAGRYWANIE ROZMÓW

 • nagrywanie (dwustronne) wykonanych i odebranych rozmów i wysłanie plików na panel strony

 NAGRYWANIE OTOCZENIA

 • nagrywanie z poziomu panelu www bez konieczności wysyłania komend sms lub automatycznie po wcześniej ustawionych porach na panelu strony

PODSŁUCH OTOCZENIA NA ŻYWO

 • podsłuch telefonu na żywo z dowolnego komputera, tabletu lub smartfona bez ograniczenia czasowego po kliknięciu zakładkę z panelu 

Podsłuch rozmów na żywo

 • podsłuch telefonu na żywo z dowolnego komputera, tabletu lub smartfona po kliknięciu zakładkę z panelu strony

PODGLĄD Z KAMERY Z NASŁUCHEM NA ŻYWO

 • podgląd i podsłuch na żywo z dowolnego komputera, tabletu lub smartfona po kliknięciu zakładkę z panelu www

PODGLĄD VIDEO EKRANU

 • podgląd z ekranu telefonu na żywo z poziomu panelu strony

KOPIA WIADOMOŚCI SMS i MMS

 • kopia smsów przychodzących i wychodzących na panel www

KOPIA WIADOMOŚCI ZE SCHOWKA

 • kopia wszystkich wiadomości ze schowka telefonu

KOPIA E-MAIL

 • kopia wiadomości przychodzących i wychodzących email (tylko na skrzynce gmail)

KOMENDY SMS

 • możliwość ustawienia na portalu własną treść komend sms które włączą daną funkcję

ZDJĘCIA

 • kopia wykonanych zdjęć na telefonie na panel www

KOPIA PLIKÓW Z TELEFONU

 • dostęp do plików telefonu z poziomu panelu strony

HISTORIA POŁĄCZEŃ

 • data, czas, numer telefonu, długość rozmowy

 KSIĄŻKA ADRESOWA

 • dostęp do zapisanych numerów telefonów z nazwą kontaktu i zdjęciem

 LOKALIZACJA GPS i BTS

 • lokalizacja telefonu z dokładnością do 5 metrów lub na podstawie stacji BTS

 OGRODZENIE GPS

 • powiadomienie o przekroczonym obszarze

 APLIKACJE NA TELEFONIE

 • podgląd zainstalowanych aplikacji na telefonie

 BLOKOWANIE APLIKACJI, KONTAKTÓW

 • blokada zainstalowanych aplikacji i zapisanych kontaktów

 HISTORIA WWW

 • rejestracja odwiedzonych stron internetowych

 Whatsapp, Facebook, Messenger, Viber, Hike, Kik, Skype, Hangout, Line, Zolo, Instagram

 • wiadomości z portali społecznościowych

 Tinder

 • przychodzące / wychodzące informacje Tinder

 Kontrola aplikacji Health

 • informacje z aplikacji Health – zliczanie kalorii, kroków użytkownika itd.

 WIFI wł/wył

 • zdalne włączenie lub wyłączenie modułu wifi

 WYKONANIE ZDJĘĆ PRZÓD/TYŁ APARATU

 • wykonywanie zdjęć z poziomu panelu www bez konieczności wysyłania komend sms lub automatycznie po wcześniej ustawionych porach na panelu www

ZRZUT EKRANU

 • wykonanie zrzutu ekranu z poziomu panelu www lub automatycznie po wcześniej ustawionych porach na panelu strony

WZÓR HASŁA BLOKADY EKRANU ( root )

 • wzór hasła blokady do wglądu z panelu strony

POWIADOMIENIE ZMIANY KARTY SIM

 • Informacja o zmianie SIM na portalu www

 ZABEZPIECZENIA

 • brak możliwości odinstalowania oprogramowania

KEYLOGGER*

 • Ta opcja daje nam możliwość przechwytywania wszelkich informacji z klawiatury telefonu tj. hasła do stron internetowych, kont, e-maili i wszystkiego co osoba napisze na klawiaturze telefonu
  ( *opcja za dopłatą w zależności od systemu ANDROID )

podsłuch telefonu dziecka

Podsłuch telefonu w panel online pozwala na:
1. Oglądania na ekranie komputera ekranu telefonu komórkowego.
2. Natychmiastowa lokalizacja telefonu.
3. Przechwytywanie video.
4. Przechwytywania audio.
5. Oglądanie obrazu z kamery z przodu telefonu.
6. Oglądanie obrazu z kamery z tyłu telefonu.
7. Podsłuch na żywo.
8. Zrzuty z ekrany telefonu.

Wygląd panelu logowana SPYONE

podsłuch telefonu dzieckaLogowanie 

Podsłuch telefonu SpyOne - Prezentacja oferowanej aplikacji wykonywana jest w siedzibie Euro-Soft Warszawa ul. Powstańców Śląskich 124 p.5 w godzinach 11.00-18.00 od poniedziałku do piątku. Wizyty w sobotę należy ustalić telefonicznie tel. 501-159-903.

Przeznaczenie programu.
Podsłuch telefonu SpyOne przeznaczony jest tylko dla rodziców zmuszonych do kontroli telefonu swoich dzieci. 
Kwestie prawne i odpowiedzialność. Niewłaściwe użytkowanie programu może naruszać prawo Art. 265, 266, 267 i 268 oraz 269b Kodeksu Karnego. Sprzedawca, dystrybutor i producent nie ponoszą odpowiedzialności za niewłaściwe lub niezgodne z prawem wykorzystywanie programów. Programy nie mogą być użyte do łamania prawa. Programy nie naruszają warunków licencyjnych innego oprogramowania.

podsłuch telefonu dziecka 

Po zalogowaniu się na stronę www.onespy.pl uzyskujemy możliwość pozyskania informacji jak na poniższej prezentacji.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do siedziby Euro-Soft pod adresem Warszawa Powstańców Śląskich 124 p.5

podsłuch telefonu dziecka

podsłuch telefonu dziecka

 

podsłuch telefonu dziecka

podsłuch telefonu dziecka

podsłuch telefonu dziecka

szukanie zagrożeń w telefonie

Wykrywanie podsłuchu w telefonie

Wykrywanie podsłuchu w telefonie wykonujemy systemem UFED 4PC. System ten został stwożony przez Izraelska firmę Cellebrite Tel Awiw. Cellebrite zapewnia częste aktualizowanie oprogramowania UFED 4PC oraz UFED Physical Analyzer,  używanego w trakcie wykrywania podsłuchu w telefonie. Posiadana licencja zapewnia ciągły dostęp do aktualnych baz danych Cellebrite. Dokumentacja z każdego badania telefonu zawiera wydruk z informacją o naszym numerze licencji oraz o wersji użytych oprogramowań. Pełen odczyt telefonu wykonywany jest w czasie ok. 1-3 godziny. Osoba zlecająca badanie telefonu otrzymuje pełną dokumentacje z przeprowadzonych badań. Aktualnie pracujemy na : UFED 4PC  7.50.0.137 oraz Physical Analyzer 7.50.0.27

 

 

Wykrywanie podsłuchu w telefonie 

Wykrywanie podsłuchu w telefonie

Wykrywanie podsłuchu w telefonie komórkowym wykonujemy systemem UFED 4PC. W trakcie skanowania telefonu przez system antypodsłuchowy pobierana jest aktualna baza danych niebezpiecznych aplikacji z Cellebrite Tel Awiwu. W wyniku porównania zainstalowanych aplikacji w badanym telefonie z zaimportowana bazą otrzymujemy informacje o ewentualnych zagrożeniach podsłuchem.

Skaner złośliwego oprogramowania podaje nam informacje czy mamy do czynienia z wirusem czy z konkretną aplikacją. W przypadku aplikacji możemy mieć do czynienia z świadomym działaniem osób trzecich, które mogą wybiórczo ingerować w zawartość pamięci telefonu. Wirusy stanowią mniejsze zagrożenia ponieważ realizują procedury z góry założone bez uwzględnienia personalnych szczegółów. W prezentowanym przykładzie mamy do czynienia z trzema wirusami zidentyfikowanym w trakcie wykonywania ekstrakcji fizycznej. Wykrywanie podsłuchu w telefonie pozwala na określrnie stopnia zagrożenia badanego apratu telefonicznego.

Wykaz aplikacji podsłuchowych wykrytych w Euro-Soft

wykrywanie podsłuchu w telefonie, aktualizacja bazy danych aplikacji szpiegowskich z Cellebrite

Przed uruchomieniem procedury wykrywania podsłuchu w badanym telefonie pobieramy aktualną bazę danych z Cellebrite. W oparciu o tą bazę weryfikujemy  zawartość badanego telefonu. Powyżej prezentujemy potwierdzenie aktualizacji bazy danych która została wykonana w dniu 2020-03-24 o godzinie 11:26.

wykrywanie podsłuchu w telefonie, wykaz znalezionych aplikacji podsłuchowych

 Procedura wykrywania podsłuchu  w telefonie polega na:

 1. Pobraniu aktualnej bazy danych aplikacji szpiegowskich z Cellebrite Tel Awiw.
 2. Wykrywanie podsłuchu w telefonie to skanowanie badanego telefonu w oparciu o pobraną bazę danych aplikacji szpiegowskich.

  W przypadku wykrycia złośliwego oprogramowania w telefonie na ekranie PC otrzymujemy informację jak widać obok.

Prezentowany wynik skanowania wykazał istnienie w telefonie dwóch wirusów i jednej aplikacji szpiegowskiej, która pozwala na pełną inwigilację telefonu.

Wykonujemy także badanie strukturalne zainstalowanej aplikacji. Procedura ta jest doskonałym uzupełnieniem systemu UFED 4PC.  

Prezentujemy wykryte w telefonach aplikacje podsłuchowe

Wykrywanie podsłuchu w telefonie, szczegółowa analiza aplikacji podsłuchowych W trakcie innego skanowania telefonu komórkowego została wykryta aplikacja (APP). Stanowi to poważne zagrożenie dla telefonu.

Wykrywanie podsłuchu w telefonie, analiza znalezionych aplikacji podsłuchowych

wykaz wykrytych aplikacji podsłuchowych w badanym telefonieaplikacja podsłuchowa

aplikacja podsłuchująca telefon wykryte w trakcie realizowania procedury wykrywania podsłuchu w telefonie

W trakcie skanowania telefonu wykryto aplikacje podsłuchową. 

Stosowane procedury wykrywania

W celu określenia pełnych możliwości systemu UFED 4PC w stosunku do konkretnego telefonu musimy znać markę telefonu, model, który jest zapisany w ustawieniach - informacje o telefonie lub na obudowie oraz wersję oprogramowania android zainstalowaną w telefonie. Informacja typu np. Galaxy S8 nie jest informacją o nazwie modelu telefonu, Jest to nazwa handlowa pod którą kryje się ok 15 modeli tego telefonu. Wykrywanie podsłuchu w telefonie wymaga dokładnego zidentyfikowania telefonu w celu doboru odpowiedniej procedury.

Po zweryfikowaniu możliwości systemu, otrzymujemy także informacje, czy można odczytać informację z zablokowanego telefonu. Blokady mogą być pomijane w trakcie wykonywania ekstrakcji fizycznej a także mogą być usuwane w sposób trwały lub tymczasowy, z możliwością przywrócenia po odczycie. Wyjęcie karty mikro SD powoduje znaczne przyspieszenie odczytu.

Karta sim nie jest wymagana do przeprowadzenia ekstrakcji. Czas trwania procesu wykrywania podsłuchu w telefonie wynosi ok. 3-4 godziny i zależy bezpośrednio od ilości zawartych w nim informacji. Wyniki odczytu sa opracowywane w postaci plików PDF, które są zapisywane na pendriwie. Wykrywanie podsłuchu w telefonie polega na analizie i poprównaniu wszystkich aplikacji, istniejących w badanym telefonie, z bazą danych aplikacji szpiegowskich, ściągniętych w trakcie analizy telefonu, z firmy Cellebrite Tel Awiw.   

Aplikacje podsłuchowe pozwalają na realizowanie:

   • Nagrywanie rozmów prowadzonych przez telefon.
   • Nagrywanie rozmów prowadzonych w otoczeniu telefonu.
   • Prowadzenie podsłuchu otoczenia na żywo z dowolnego komputera, tabletu lub smart fonu.
   • Prowadzenie podsłuchu na żywo toczącej się rozmowy przez telefon.
   • Podglądu z kamery z podsłuchem na żywo.
   • Podglądu video ekranu telefonu z poziomu panelu WWW.
   • Kopii wiadomości SMS wchodzących i wychodzących.
   • Kopii wiadomości ze schowka telefonu.
   • Kopii e-mail wchodzących i wychodzących z danego telefonu.
   • Odczyt z komunikatorów Whatsapp, Facebook, Messenger, Viper, Hike, Kik, Skype, Hang out, Line, Zolo, Instagram.
   • Odczyt zdjęć i kopii plików z telefonu.
   • Historii połączeń.

Przykładowy wykaz przechwyconych wiadomości SMS

wykaz skasowanych wiadomości SMS w badanym telefonie

SMS-y skasowane w telefonie posiadają oznaczenie w kolumnie "usunąć"  o treści Tak.

wykrywanie podsłuchu w telefonie

Kopie wiadomości e-mail 

Wykrywanie podsłuchu w telefonie wykonujemy systemem UFED 4PC. System  pozwala na przeprowadzenie procedury wykrywania podsłuchu w ponad 6500 modeli telefonów produkowanych i używanych aktualnie na całym świecie.  Wszystkie materiały video zamieszczamy za wiedzą i zgodą Cellebrite Ltd. 94 Derech Em Hamoshavot St. Petah Tikva 49130, P.O.B 3925 Israel.

Zapraszamy na stronę poświęconą wykrywaniu podsłuchu w telefonie.

 
wykrywanie podsłuchu w telefonie
SKU Wykrywanie_pods__uchu_w_telefonach_
850.00 zł

 Lokalizator  GPS

Lokalizator GPS posiada własne źródło zasilania o pojemności 11 000 mAh. Pozwala to na pracę urządzenia w długich przedziałach czasowych. Praktycznie okres pracy lokalizatora GPS zależy od realizowanego reżimu pracy. Najbardziej energochłonnym procesem jest śledzenie trasy obiektu z bardzo dużą dokładnością, która wymaga podawania pozycji co 10 sekund lub co 50 m przejechanej trasy. Przyjmując średni reżim pracy lokalizatora GPS ( ok. 10 odczytów na dobę ) pakiet zasilający umożliwi prace w okresie ok. 50 dni. Okres ten może ulec zmianie w zależności od pory roku.

wskaźnik położenia G-100

Lokalizacja GPS sygnałem

Lokalizator GPS - odczyt telefonem komórkowym.

W celu określenia położenia obiektu należy wykonać standardowe połączenie z kartą SIM zainstalowaną w lokalizatorze. Po usłyszeniu pierwszego "bipu" należy rozłączyć połączenie. W okresie ok. 2-3 sekundy otrzymamy wiadomość SMS z lokalizatora GPS.  SMS ten będzie zawierał informacje z lokalizatora GPS o położeniu obiektu na mapie GOOGLE.

 

 

Lokalizatora GPS - odczyt na stronie WWW.

Lokalizator GPS pozwala na obserwację obiektu  na stronie www. Ze strony możemy sterować lokalizatorem to znaczy ustawiać interwały czasowe przysyłania informacji o położeniu. Można skorzystać z możliwości ustawienia interwału niepodległościowego to znaczy wysłać komendę która spowoduje przysyłanie informacji o położeniu po przejechaniu np. 50 m lub innego dystansu. Korzystanie z przechwytywanie trasy obiektu musi mieć swoje uzasadnienie operacyjne ponieważ taka procedura jest energochłonna i znacznie skraca okres pracy lokalizatora GPS. Stosując lokalizator GPS należy mieć świadomość że jest on zbudowany z odbiornika sygnału GPS i z nadajnika GSM. Nadajniki te wykorzystują zakresy łączności w obszarach 900 MHz i 1800 MHz. Stosując zagłuszanie sygnału GPS spowodujemy paraliż lokalizatora GPS. Stosowanie zagłuszania kanału łączności lokalizatora GPS z operatorem GSM w pasmach 900 MHz i 1800 MHz spowodujemy także lokalizatora. Należy jednak pamiętać że lokalizatory obecnie są wyposażone w system nagrywania współrzędnych położenia. Informacje te mogą być wysłane do odbiorcy po zaistnieniu prawidłowej łączności GSM.

Odczyt trasy z interwałem czasowym.

możliwości aplikacjiNa stronie można ustawić interwał czasowy odczytu położenia. Przy stosowaniu małych interwałów czasowych otrzymujemy bardziej dokładną trasę przemieszczania się obiektu. Wadą interwałów czasowych jest wysyłanie informacji o pozycji w sytuacji gdy obiekt jest zatrzymany. Wysyłanie informacji o pozycji będzie trwało do momentu wysłania komendy "Anuluj"

 

 

 

 

 

 

Odczyt trasy z interwałem odległościowym.

Lokalizator GPSInnym rozwiązaniem jest śledzenie trasy przejazdu obiektu z wykorzystaniem interwału odległościowego. Zaletą tej metody jest to że w momencie gdy obiekt jest nieruchomy nie następuje wysyłanie informacji o położeniu. 

 

 

 

 

 

 

 

 Odczyt chwilowego położenia.

Lokalizator GPS G-100Można wysłać komendę do lokalizatora GPS z prośbą o podanie współrzędnych położenia w danym momencie. Identyczną funkcję realizujemy dzwoniąc telefonem komórkowym na numer karty zainstalowanej w lokalizatorze GPS i w odpowiedzi otrzymujemy położenie obiektu na mapie GOOGLE.

 

 

 

 

 

 

Anulowanie dyspozycji sledzenia.

Lokalizator GPS G-100 Anulowanie komendy śledzenia przerywa proces wysyłania informacji o chwilowym położeniu obiektu. Komenda ta jest szczególnie ważna w przypadku odczytu trasy z wykorzystaniem interwału czasowego. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizator GPS

Wymiary: 41 x 24 x 12 mm
Szacowany czas pracy ok 30 dni.
Odczyt z telefonu komórkowego na stosownej aplikacji.
Karta SMI - NANO

Tryb wielokrotnego pozycjonowania: GPS + AGPS + LBS + WIFI + karta TF i aplikacja Voice Recorder
Ogólnoświatowy system 4-częstotliwościowy GSM + GPRS: 850/900/1800 / 1900MHz
Automatyczna aktualizacja czasu: precyzyjna usługa czasu GPS i bez ręcznej regulacji czasu
Śledzenie: Określoną lokalizację użytkownika można uzyskać za pomocą aplikacji telefonu komórkowego lub komputera
Ogrodzenie: Wyznacz obszar na mapie, ustawiając urządzenie jako punkt środkowy, a alarm zostanie uruchomiony natychmiast, gdy użytkownik urządzenia wejdzie lub wyjdzie z tego obszaru
PlayBack: Zapytaj o ruchome trasy urządzenia w ciągu ostatnich 3 miesięcy w dowolnym miejscu i czasie
SOS: W nagłych przypadkach naciśnij przycisk SOS, a urządzenie wyśle ​​połączenie i wyśle ​​wiadomość do opiekuna

 Lokalizator GPS G100

 Lokalizator GPS 

Wykrywanie - lokalizatr GPS

 

lokalizator GPS
SKU Lokalizator_GPS
700.00 zł

Test na wierność partnera.

Test wierności umożliwia dokonania kontroli, czy kobieta uprawiała seks w ciągu ostatnich 100 godzin. Test wierności wykrywa istnienie specyficznego białka, z którego jest zbudowany męski plemnik. Czynności związane z testem prozaicznie proste i całkowicie bezpieczne. Czas trwania test wierności ok. 5 minut. Jedno opakowanie test  pozwala na zrobienie ok. 20 niezależnych prób. Podczas testu wierności nie dochodzi do uszkodzenia materiału, na którym znajdują się badane ślady. Nasz test pozwala na personalną identyfikacje podejrzanej osoby. Na rynku polskim istnieją inne testy, których zasada działania opiera się na wykrywaniu męskiego antygenu PSA w płynie fizjologicznym z pochwy kobiety. Główną wadą tej metody jest fakt, że kobiety podczas stosunku płciowego sama wytwarza męskiej antygen PSA. Źródłem tych informacji jest strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet W artykule tym czytamy między innymi: Przeprowadzono wiele badań nad płynem powstającym w trakcie kobiecej ejakulacji w celu określenia jego właściwości chemicznych. Analiza chemiczna wykazała obecność następujących związków:

 • glukozy i fruktozy (także w nasienia)

 • męskiego antygenu  (PSA), białka męskiego ejakulatu wytwarzane przez gruczoł krokowy, i u kobiety przez mniejsze gruczoły przedsionkowe

 • bardzo niski poziom kreatyniny i mocznika (dwa główne markery chemiczne moczu, w dużych ilościach w analizy moczu przed i post ejakulacyjnych).

Te informacje podważają wiarygodność testów działają na zasadzie identyfikacji męskiego antygenu PSA. Można je zweryfikować pod adresem https://pl.wikipedia.org/wiki/Ejakulacja_u_kobiet Inną poważną wadą tego testu jest to, że można odnajdywać ślady PSA z przed 5 lat. Oczywiście, takie ślady nie można zidentyfikować z konkretną osobą lub sytuacją.  Nasz test wierności  opiera się na identyfikacji śladów białka z którego jest zbudowany plemnik. Ślady nie powinny być starsze niż 3-5 dni. Najlepszym miejscem z którego można pobrać próbki jest bielizna osobista. Jeżeli jest to możliwe próbki do testu mogą pochodzić z wkładek higienicznych. Dowodem na wykrycie śladów plemników w płynie ustrojowym z pochwy jest wystąpienie odpowiedniego zabarwienia na sączku testowym. Niestety test wierności nie możne być jednoznacznym dowodem zdrady wykorzystywanym na płaszczyźnie prawnej. Należy go traktować jako potwierdzenie subiektywnych podejrzeń. Jednoznaczną odpowiedz na pytanie o zdradę może dać dodatkowe badanie DNA w uprawnionych laboratoriach. Osoba wykorzystując test wierności musi akceptować powyższe informacje..

Błędne wskazania mogą być spowodowane niedostatecznym wypłukaniem bielizny w czasie prania z detergentów, środków piorących, zamoczeniem bielizny w mleku.
Test wiernosci

 

Przebieg testu wiernosci.

 

test wierności 1

Na wstępie należy miejsce w którym występują upławy dokładnie zwilżyć preparatem z pojemnika oznaczonego cyfrą 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

test wierności 2

Następnie w to miejsce należy przyłożyć sączek testowy i przyciskając go do podłoża postarać się aby mokra zawartość została przeniesione na niego.

 

 

 

 

 

 

 

test wierności 3
Na tak przygotowany sączek testowy należy zakroplić preparat z pojemnika nr. 2.

 

 

 

 

 

 

test wierności 4

Jeżeli kobieta wykorzystuje podpaski higieniczne test wierności można wykonywać bezpośrednio na wkładce.

 

 

 

 

 

 

 

 

test wierności wynik pozytywny

Jeżeli w sączku testowym występuje zabarwienie jak z zdjęciu powyżej to oznacza to że nie zostało wykryte białko z którego jest zbudowany plemnik .

 

 

 

 

 

test wierności wynik negatywny

Zabarwienie sączka testowego jak powyżej świadczy o wykryciu śladów białka z którego jest zbudowany w 93 procentach męski plemnik.

 

test wierności badania

Test wierności umożliwia sprawdzenie, czy kobieta uprawiała seks w ciągu ostatnich ok. 100 godzin. Test wykrywa istnienie specyficznego białka, z którego jest zbudowany męski plemnik. Czynności związane z testem prozaicznie proste i całkowicie bezpieczne. Czas trwania test wierności to ok. 5 minut. Jedno opakowanie Test  pozwala na zrobienie ok. 20 niezależnych prób. Podczas testu nie dochodzi do uszkodzenia materiału, na którym znajdują się badane ślady. Nasz test pozwala na personalną identyfikacje podejrzanej osoby. Na rynku polskim istnieją inne testy, których zasada działania opiera się na wykrywaniu męskiego antygenu PSA w płynie fizjologicznym z pochwy kobiety. Główną wadą tej metody jest fakt, że kobiety podczas stosunku płciowego sama wytwarza męskiej antygen PSA. Źródłem tych informacji jest strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet W artykule tym czytamy między innymi: Przeprowadzono wiele badań nad płynem powstającym w trakcie kobiecej ejakulacji w celu określenia jego właściwości chemicznych. Analiza chemiczna wykazała obecność następujących związków:

Oferta sprzedaży hurtowej testu wierności.

Poszukujemy dystrybutorów Testu Wierności na terenie całego kraju a także za granicą. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny hurtowe oraz ciągłość dostaw. Tel. 501-159-903.

test wierności ofertatest wierności w wielu językach

Test wierności jest niezawodną metoda wykrywania zdrady najbliższej osoby. Test wierności polega na badaniu upławów z pochwy kobiety po odbytym stosunku seksualnym. Badanie to ma na celu poszukiwanie śladów plemników a konkretnie białka z którego plemnik jest zbudowany. Na rynku istnieją inne testy opierające swoje działanie na poszukiwaniu męskiego antygenu PSA. Badania naukowe wykazały fakt produkcji tego antygenu przez organizm kobiety w momencie podniecenia seksualnego bez konieczności odbywania stosunku. Tak więc test wierności oparty na śladach antygenu PSA, produkowanego przez kobietę nie może być dowodem zdrady. Nasz test działa na zasadzie poszukiwania białka z którego jest zbudowany plemnik i takiego białka kobieta nie wytwarza. Źródłem powyższych informacji jest "Wikipedia". Więcej informacji na powyższy temat można uzyskać pod adresem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet.

Rady praktyczne

test wierności rady praktyczne

Podstawową zaletą oferowanego testu wierności jest możliwość szybkiego reagowania na wszelkie podejrzenia o niewierność. Szybkość działania w tym wypadku gwarantuje wyjaśnienie wszystkich okoliczności zaistniałej zdrady. Podstawą działania naszego metody jest identyfikacja specyficznego białka z którego jest zbudowany plemnik w płynie fizjologicznym w pochwie kobiety. Niestety test wierności ma zastosowani w przypadku gdy stosunek seksualny odbył się bez prezerwatywy. W przeciwnym wypadku należy szukać innych śladów spermy na bieliźnie, pościeli lub na tapicerce. Nasza metoda ma zastosowania także w stosunku do mężczyzn. W tym przypadku ewentualne użycie prezerwatywy w niczym nie przeszkadza w prawidłowym wykonaniu testu wierności. Należy pamiętać że mężczyzna po odbytym stosunku seksualnym przez okres około dwóch godzin bezwiednie wydziela resztki spermy, której ślady można odnaleźć w jego bieliźnie. O fakcie znalezienia śladów plemników informuje nas specyficzny kolor sączka testowego.

test wierności plemniki w świetle UVtest wierności lampa UV

Doskonałym uzupełnieniem testu wierności jest lampa ultra fioletowa, która pozwoli na zidentyfikowanie w niektórych przepadkach śladów spermy. Lampy tego typu są szeroko stosowane w kryminalistyce ponieważ pozwalają zobaczyć znacznie więcej niż gołym wzrokiem. Żywe i w pełni zdrowe plemniki posiadają zdolność świecenia w świetle UV co pokazane jest na zdjęciu zamieszczonym obok. Brak świecenia spermy w świetle UV może świadczyć o złej kondycji zawartych w niej plemników lub o ich braku ( np. w bezpłodności ). Należy zwrócić uwagę że oświetlanie plemników światłem UV prezentowane na zdjęciu obok odbywało się w zupełnej ciemności. Badania wykonywane z użyciem lampy UV pozwala na uwzględniania próbek pochodzących z wielu innych przypadkowych miejsc. Należy jednak pamiętać że martwe plemniki w suchych pozostałościach spermy mogą nie wykazywać zdolności do świecenia w promieniach UV.

Błędne wskazania mogą być spowodowane niedostatecznym wypłukaniem bielizny w czasie prania z detergentów, środków piorących, zamoczeniem bielizny w mleku.

Test Wierności
test wierności badania laboratoryjne

test wierności można stosować zawsze

Dlaczego zdradza kobieta.

1. Zdrada kobiety może być rewanżem za zdradę mężczyzny.
W tym przypadku zdrada jest rewanżem za urażoną dumę kobiety. Zdrada w tym przypadku nie wymaga samousprawiedliwienia i podnosi samoocenę kobiety. Zdrada zdradzonej kobiety jest w naszym społeczeństwie czymś naturalnym i w pełni akceptowanym. Przynosi ulgę kobiecie i daje niewiarygodna satysfakcje. Kobiety mają świadomość że ich zdrada jest o wiele bardziej bolesna dla mężczyzny niż odczuwają to kobiety.
2. Zdrada może być dowodem wypalenia się poprzedniego związku.
W tym przypadku kobieta nie ma wyrzutów sumienia, ponieważ jej krok jest desperacka próba poszukiwania uczucia towarzyszącego zbliżeniu seksualnemu. Zdrada w ty przypadku jest także odpowiedzią na prostackie traktowanie pozbawione elementarnych zasad kultur międzyludzkiej.
3. Zdrada jest często odpowiedzią na błędy popełniane przez mężczyzn. Na zaniedbania w obszarach wyglądu, higieny czy wysławiania się. Także wulgarne zachowania w obszarach intymnych prowadzą do wątpliwości natury uczuciowe.
4. Zdrada może być przyczyną chwilowej fascynacji po wypiciu lampki wina. Takie sytuacje mogą się kończyc niesamowitym kacem moralnym już następnego dnia.

 

test wierności, test zdradytest wierności wykryje zdrade
 
 

Dlaczego zdradza mężczyzna ? Z powodu nudnego seksu. Zdrada kobiety.  Zdrada dla sportu. Bo partnerka zarabia więcej.

 
test wierności
 • test wierności
 • test wierności
SKU Test_wierności
200.00 zł

Pokrowiec na telefony

zagłuszanie telefonów

Bardzo dobrym sposobem na zabezpieczenia przed podsłuchem pomieszczeń poprzez telefony komórkowe jest pokrowiec zagłuszając telefon. Po włożeniu telefonu w taki pokrowiec telefon traci kontakt z operatorem. Zastosowanie takiego pokrowca zagłuszającego GSM uniemożliwia śledzenie telefonu a tym samym właściciela z wykorzystaniem przekaźników telefonii komórkowej BTS. Skuteczność pokrowca jest na poziomie 90 dB siły sygnału bazowego. Oznacza to że w przypadku gdy znajdujemy się w pobliżu działania wzmacniaczy GSM pokrowiec możne nie działać. Wzmacniacze tego typu są stosowane w siedzibach korporacji lub w obszarach o bardzo niskim poziomie sygnału operatora. Pokrowiec zagłuszający GSM jest stosowany w przypadku zabezpieczania kart kredytowych przed przypadkowym skanowanie. Pokrowiec zagłuszający GSM może stanowić także znakomite zabezpieczenie przed skanowaniem kluczyków samochodowych wykonywane przez złodziei. Każdy telefon komórkowy może być śledzony przez operatora z wykorzystaniem stacji BTS jest również z wykorzystaniem współrzędnych GPS. Aby uniknąć możliwości zapisu trasy przemieszczania się telefonu należy stosować pokrowiec zagłuszający telefon. Pokrowiec ten uniemożliwia także prowadzenie nie autoryzowanego odsłuchu otoczenia telefonu czyli prowadzenia podsłuchu otoczenia.

Pokrowiec zagłuszający telefon.
 

Dane Techniczne:

 • Materiał zewnętrzny: kordura,
 • Kolor pokrowca: czarny,
 • Regulacja: za pomocą rzepa,
 • Wymiary (dł. x szer. x grub.): 180 x 100 x 5mm,
 • Waga: 39g. 

Pokrowiec zagłuszający kluczyki samochodowe

Pokrowiec zagłuszający na telefon

Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon  Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon  Pokrowiec zagłuszający na telefon  Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon 

 

Pokrowiec zagłuszający
SKU Pokrowiec_zag__uszaj__cy_telefon_
130.00 zł

Pokrowiec na tablety

pokrowiec do zagłuszania tebletów

Pokrowiec zagłuszający tablety oraz inne urządzenia tego typu gwarantuje skuteczne odcięcie od sygnału z rutera oraz od sygnału GSM. Uniemożliwia to jakąkolwiek ingerencje z zewnątrz.

Dane techniczne:

 • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
 • Kolor pokrowca: czarny
 • Regulacja: za pomocą rzepu
 • Wymiary (dł. x szer. x grub.): 270 x 220 x 10 mm
 • Waga: 49g

Pokrowiec posiada dwie komory. Jedna komora jest klatką faradaja odcinającą zewnętrzne pole elektromagnetyczne 

Pokrowiec zagłuszający kluczyki samochodowe

Pokrowiec zagłuszający kluczyki samochodowe

 

Pokrowiec zagłuszający
SKU Pokrowiec_zag__uszaj__cy_tablet_
200.00 zł

Podkategorie