Wykonujemy ekspertyzy na potrzeby sądów, prokuratur, policji, osób fizycznych.

Odczyt skasowanych SMS  UFED 4PC.

 

 Odczyt skasowanych SMS wykonujemy z pełnym wsparciem technicznym operatora systemu UFED 4PC firmą Cellebrite.

Dodaliśmy obsługę 91 nowych wersji aplikacji na iOS i urządzenia z Androidem, w tym:
Wersja Gmaila 5.0.180422 (iOS)
Instagram wersja 44.0 (iOS)
Wersja LinkedIn 4.1.173 (Android), 9.1.78 (iOS)
Wersja Skype 8.21.0.7 (Android)
Snapchat w wersji 10.31.5.0 (Android), 10.31.5.13 (iOS)
Twitter 7.23.2 (iOS)
WhatsApp 2.18.142 (Android), 2.18.51 (iOS)

UFED 4PC to innowacyjny system umożliwiający  odzyskanie wszelkich danych z telefonów i innych urządzeniach w systemach : iOS, Android, Blackberry, Windows Phone, oraz starszych telefonów komórkowych, jak również przenośnych pamięci czy lokalizatorów GPS. UFED 4PC jest profesjonalnym systemem przeznaczonym dla organów śledczych i służb wywiadowczych, w których praca wymaga pełnej mobilności i największej skuteczności. UFED 4PC bazuje na sprawdzonej technologii opracowanej przez firmy Cellebrite. 4PC zapewnia użytkownikom najnowsze możliwości wyodrębniania i analizy danych z wszelkich urządzeń mobilnych. Poniżej prezentowany są wyniki ekstrakcji fizycznej wykonanej na telefonie Samsung GT-i8190N i Galaxy S III Mini. Ze względu na ochronę danych osobowych właściciela telefonu wszystkie dane wrażliwe zostały usunięte z raportu.  Na szczególną uwagę zasługuje odczyt skasowanych SMS wysyłanych i otrzymywanych a także odczyt usuniętego oprogramowania szpiegowskiego (podsłuchowego) umożliwiającego prowadzenie podsłuchu  rozmów, podsłuchu pomieszczenia w którym znajduje się zainfekowany telefon oraz przechwytywanie wszystkich wiadomości SMS. Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Odczyt skasowanych sms w zależności od modelu telefonu może odbywać się z pominięciem kodów dostępu do danego telefonu.
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami Vide systemu UFED 4PC. Odczyt skasowanych SMS.
Zapraszamy także do zapoznania się z przykładowymi odczytami wykonanymi systemem UFED 4PC. Odczyt skasowanych SMS.


Kolejność czynności w trakcie wykonywania odczytu danych z telefonu:

1. Należy podać telefonicznie na nr. telefonu 501-159-903 markę i model telefonu oraz wersje oprogramowania w celu ustalenia możliwego zakresu odczytu.
2. Po zaakceptowaniu oferowanego zakresu odczytu należy telefon dostarczyć do siedziby Euro-Soft lub przesłać przesyłką poleconą.
3. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenia że zleceniodawca jest właścicielem przesłanego telefonu.
4. Koszt wykonania odczytu wynosi 750 zł. Jest to kwota za wykonanie ekstrakcji zawartości pamięci telefonu. Kwotę tą należy przelać na konto firmowe 50 1020 5558 1111 1153 9490 0028. Odczyt zostanie wykonany po wpłynięciu środków na konto.


5. Euro-Soft nie ponosi odpowiedzialności za brak w odczycie oczekiwanych informacji przez zleceniodawcę. Brak oczekiwanych informacji może być spowodowany wykonaniem czynności typu "Przywrócenie ustawień fabrycznych", "Przeinstalowanie wersji oprogramowania", lub te informacje na danym telefonie nigdy nie zaistniały ( istnieje domniemanie  użycia innego telefonu z tę samą kartą SIM. Na bilingach istnieje połączenie, ale to połączenie było wykonane z fizycznie innego telefonu w którym była zainstalowana stara karta SIM) .


6. Telefon wraz z wykonanym odczytem można odebrać osobiście lub  odsyłany jest przesyłką za pobraniem. Odczyt jest wykonany w pliku PDF i zamieszczony na pen driwie. Po podaniu np. nr. telefonu można otrzymać przefiltrowane sms-y z podanego numeru. 

Koszt wykrycia szpiegowskiego oprogramowania w telefonie wynosi 750 zł.


Wskazany jest kontakt e-mail w celu określenia warunków i zakresu wykonania odczytu skasowanych informacji.

Ekspertyzy telefonów na potrzeby spraw sądowych wykonuje Biegły Sądowy.


Odczyt skasowanych SMS

 Proponujemy zapoznać się ze stroną o tej samej tematyce:
http://odczyt-skasowanych-sms.cba.pl/

Poniżej prezentujemy wykaz telefonów dla  których Cellebrite opracowała procedury odczytu zawartości pamięci telefonu.

Odczyt skasowanych SMS.


Poniżej prezentujemy wyniki odczytu skasowanych SMS

Odczyt skasowanych SMS

Odczyt zawiera:
Numer telefonu z którego został wysłany sms wraz z nawą pod którą ten numer występuje w książce telefonicznej.
Dokładny czas wysłania wiadomości sms-a.
W kolumnie "STATUS" określony jest status wiadomości w tym wypadku SMS wysłany.
W kolumnie "wiadomość pokazana jest treść sms-a wysłanego
W kolumnie "usunąć?" zawarta jest wiadomość czy sms został usunięty - skasowany. Informacja o treści"tak" oznacza że sms został skasowany i nie jest widoczny w telefonie.

Odczyt skasowanych SMS

Wyniki badań antypodsłuchowych.

odczyt skasowanych sms

odczyt skasowanych sms

 Odczyt skasowanych SMS
 Badanie wykazało istnienie w telefonie aplikacji szpiegowskiej typu APP o nazwie com.c.forensic.spotter-1.apk. Uzyskano także informacje o dacie i godzinie instalacji tej aplikacji ( 14.03.2018 15:46:34 (UTC+1)

Odczyt skasowanych SMS

Powyżej prezentujemy wykaz informacji pozyskanych w trakcie wykonywania ekstrakcji fizycznej telefonu. Cyfry w nawiasach świadczą o ilości przechwyconych informacji skasowanych czyli nie dostępnych na ekranie telefonu.

UFED (Universal Forensic Exctraction Device) 4PC to, zintegrowane i przenośne urządzenie, wykorzystujące najnowsze technologie stosowane w informatyce śledczej do pozyskiwania i analizy danych z telefonów komórkowych, smartfonów i urządzeń GPS. Pracuje w srodowisku  iOS, Android, BlackBerry, Symbian, Windows Mobile oraz Palm. Pozwala na pobranie wszystkich danych, także usuniętych i ukrytych informacji) znajdujących się w telefonie komórkowym. Mozna odzyskać: kontakty, wiadomości SMS, zdjęcia, historia połączeń, pliki audio, video oraz numery IMEI/IMSI/ESN. Współpracuje z siecią GSM, TDMA, CDMA. Obsługuje większość modeli telefonów dostępnych na światowym rynku. UFED 4PC pozwala na odzyskanie danych do celów sądowych i wojskowych. UFED daje realny dostęp do zasobów telefonu niedostępnych w ekstrakcji programowej. Pozwala na zrzut zawartości pamięci, dostęp do systemu plików, ekstrakcję haseł w telefonie, odczytanie danych z nawigacji GPS i możliwości ich zaawansowanej analizy

 UFED 4PC Ultimate jest jednym z najlepszych urządzeń do ekstrakcji i analizy danych z telefonów komórkowych wykonywanych na potrzeby organów śledczych a także dola osób prywatnych:

 • ekstrakcja fizyczna i dekodowanie danych z telefonów Blackberry OS 4,5,6 i 7 
 • ekstrakcja fizyczna telefonów iOS  chronionych hasłem
 • obejście zabezpieczeń  w systemie Android we wszystkich wersjach telefonu
 • wsparcie dla urządzeń z pochodzącymi z Chin (UFED CHINEX)
 • pełna ekstrakcja danych
 • ekstrakcja i odzyskanie usuniętych: wiadomości SMS, MMS, e-mail, kontakty, historia połączeń, kalendarz, pliki multimedialne, informacje lokalizacyjne (GPS, sieci komórkowe, WiFi,) i inne
 • gotowy do działania i mobilny, wyposażony we własne zasilanie i kompletny interfejs połączeniowy (końcówki złącz i 4 główne przewody do komunikacji z urządzeniem i ładowania analizowanych urządzeń w trakcie pracy)

UFED 4PC Ultimate dysponuje najnowszą bazą danych aktualizowaną w oparciu o posiadaną licencj

Umożliwia:

 • Obsługa szerokiego zakresu urządzeń dzięki współpracy z ich producentami
 • Odzyskiwanie danych z ponad 4597 modeli telefonów w zakresie ekstrakcji logicznej
 • Odzyskiwanie danych z ponad 2251 modeli telefonów w zakresie ekstrakcji fizycznej
 • Odzyskiwanie danych z systemu plików z 3115 urządzeń
 • Odzyskiwanie danych haseł w 1784 modelach
 • Odzyskiwanie danych - hasła w telefonie
 • Odzyskiwanie danych istniejących i usunięte na kartach SIM
 • Odzyskiwanie danych z zewnętrznych urządzeń, takich jak karty SD
 • Odzyskiwanie danych z zewnętrznych aplikacji, np wyszukiwania w GPS
 • Odzyskiwanie danych z historii IMSI i IMEI/ESN
 • Niezawodna i bezpieczna ekstrakcja wszystkich danych

 

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość