mikro słuchawka ST

Mikro słuchawka ST bezprzewodowa z mikrofonem w Bluetooth

280.00 zł
SKU : Zestaw_egzaminacyjny_SM5

Mikro słuchawka ST

 

Mikro słuchawka stosowany jest do wymiany informacji w dyskretny sposób pomiędzy kilkoma osobami. . Często jest wykorzystywana w trakcie obserwacji "figuranta" na ulicy lub w innych miejscach publicznych. Do transmisji sygnału może być wykorzystywany system telefonii komórkowej lub dowolny inny radiotelefon. Mikro słuchawka składa się miniaturowego głośnika umieszczanego w przewodzie słuchowym ucha. Bezprzewodowe połączenia mikro słuchawki z urządzeniem transmitującym informacje (np. telefon komórkowy) zapewnia pętla indukcyjna generująca zmienne pole magnetyczne. W cewce indukcyjnej mikro słuchawki generowana jest siła elektromotoryczna co pozwala na wytworzenie przebiegów prądowych zasilających mikro głośnik zainstalowany w mikro słuchawce. Pętla posiada bluetooth  czwartej generacji z możliwością regulacji głośności w mikro słuchawce. 

Mikro słuchawkę o bardzo małych wymiarach (7x7x13 mm) można ukryć w kanale usznym i w sposób bardzo dyskretny. odbierać przekazywane informacje. mikro słuchawka SM-5 przystosowany jest do współpracy z każdym telefonem komórkowym poprzez połączenie BLUETOOTH. Zestaw zapewnia ciągłe połączenie w okresie ok. 4 godzin. Po tym czasie należy wymienić baterię w słuchawce a także naładować nadajnik BLUETOOTH. Słuchawka zasilana z baterii typ SR416SW lub 337 pracują ok. 4 godziny a nie jak podają inni oferenci  10 godzin. Jest to oczywista nieprawda.

Słuchawki powinny być używane przez osobę z która przekazuje nam informacje. Stosowanie słuchawek pozwala na usłyszenie znacznie cichszych naszych wypowiedzi. Umożliwia,  także swobodne operowanie klawiaturą, książką lub notatkami. 

  1. W skład zestawu wchodzą:
  2. 1. Mikro słuchawka ST
    2.Pętla indukcyjna z bluetooth z mikrofonem umieszczonym w obudowie bluetooth.
    3. Cztery baterie SONY do mikro słuchawki.
    4. Zestaw słuchawkowy (prezentowany powyżej).
    5. Kabel USB do ładowania akumulatora w bluetooth.

Mikro słuchawka

 

 Mikro słuchawka Warszawa bezpośrednio od producenta. Zapraszamy do naszej siedziby w celu wykonania testu jakości odsłuchu.

 

Gwarancja    Gwarancja

  

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość