mikro słuchawka NaNo

Mikro słuchawka NaNo bezprzewodowa z mikrofonem w Bluetooth

300.00 zł

  Mikro słuchawka NaNo

 Zapraszamy do siedziby Euro-Soft w celu przetestowanie zestawu egzaminacyjnego.

Mikro słuchawka potocznie nazywana zestawem egzaminacyjnym stosowana jest do wymiany informacji w dyskretny sposób pomiędzy kilkoma osobami. W związku z tym jest wykorzystywana w trakcie obserwacji "figuranta" na ulicy lub w innych miejscach publicznych. Co najważniejsze do transmisji sygnału może być wykorzystywany system telefonii komórkowej lub dowolny inny radiotelefon. Mikro słuchawka składa się miniaturowego głośnika umieszczanego w przewodzie słuchowym ucha. Bezprzewodowe połączenia mikro słuchawki z urządzeniem transmitującym informacje (np. telefon komórkowy) zapewnia pętla indukcyjna generująca zmienne pole magnetyczne. Podsumowując w cewce indukcyjnej mikro słuchawki generowana jest siła elektromotoryczna co pozwala na wytworzenie przebiegów prądowych zasilających mikro głośnik zainstalowany w mikro słuchawce. Ponadto mikro słuchawkę o bardzo małych wymiarach (7x7x13 mm) można ukryć w kanale usznym i w sposób bardzo dyskretny odbierać przekazywane informacje. Mikro słuchawka SM NaNo przystosowany jest do współpracy z każdym telefonem komórkowym poprzez połączenie BLUETOOTH. Zestaw zapewnia ciągłe połączenie w okresie ok. 4 godzin. Jednak po tym czasie należy wymienić baterię w słuchawce a także naładować nadajnik BLUETOOTH. Podsumowując słuchawka zasilana z baterii typ SR416SW lub 337 pracują ok. 4 godziny a nie jak podają inni oferenci  10 godzin. Jest to oczywista nieprawda.

 

 

 

Słuchawki powinny być używane przez osobę z która dyktuje nam informacje. Stosowanie słuchawek pozwala na usłyszenie znacznie cichszych naszych wypowiedzi. Umożliwia,  także swobodne operowanie klawiaturą, książką lub notatkami. 

 

 
 
W skład zestawu egzaminacyjnego  NaNo wchodzą:
  Mikro słuchawki NaNo
Pętli indukcyjnej z nadajnikiem bluetooth czwartej generacji
Cztery baterie. ( typ SR416SW lub 337 )
Słuchawki GRATIS !!!
Kabel USC
 
 

Przede wszystkim podstawą dobrej słyszalności w mikro słuchawce jest pętla indukcyjna połączona z bluetooth. O jakości pętli decyduje poziom jej indukcyjności. Pętla istniejąca w naszych zestawach egzaminacyjnych posiada 17 zwojów umieszczonych w przezroczystej otulinie plastikowej.

H=(Z*J)/l 

gdzie: H - indukcyjność cewki, Z - liczba zwojów , J - prąd płynący przez drut w cewce, l - przekrój cewki 

O jakości odsłuchu decydować będzie ilość zwojów ( Z ) w pętli indukcyjne.

 
Dodatkowe pytania dotyczące zestawu egzaminacyjnego prosimy kierować na 501-159-903.
Mikro słuchawka, co najważniejsze  współpracuje z każdym telefonem komórkowym posiadającym  BLUETOOTH.

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość