mikro słuchawka NaNo

Mikro słuchawka NaNo bezprzewodowa z mikrofonem w Bluetooth

300.00 zł
SKU : Zestaw_egzaminacyjny_SM-NaNo

  Mikro słuchawka NaNo 

 

Mikro słuchawka potocznie nazywana zestawem egzaminacyjnym stosowana jest do wymiany informacji w dyskretny sposób pomiędzy kilkoma osobami. W związku z tym jest wykorzystywana w trakcie obserwacji "figuranta" na ulicy lub w innych miejscach publicznych. Co najważniejsze do transmisji sygnału może być wykorzystywany system telefonii komórkowej lub dowolny inny radiotelefon. Mikro słuchawka składa się miniaturowego głośnika umieszczanego w przewodzie słuchowym ucha. Bezprzewodowe połączenia mikro słuchawki z urządzeniem transmitującym informacje (np. telefon komórkowy) zapewnia pętla indukcyjna generująca zmienne pole magnetyczne. Podsumowując w cewce indukcyjnej mikro słuchawki generowana jest siła elektromotoryczna co pozwala na wytworzenie przebiegów prądowych zasilających mikro głośnik zainstalowany w mikro słuchawce. Ponadto mikro słuchawkę o bardzo małych wymiarach (7x7x13 mm) można ukryć w kanale usznym i w sposób bardzo dyskretny odbierać przekazywane informacje.
Mikro słuchawka SM NaNo przystosowany jest do współpracy z każdym telefonem komórkowym poprzez połączenie BLUETOOTH. Zestaw zapewnia ciągłe połączenie w okresie ok. 4 godzin. Jednak po tym czasie należy wymienić baterię w słuchawce a także naładować nadajnik BLUETOOTH. Podsumowując słuchawka zasilana z baterii typ SR416SW lub 337 pracują ok. 4 godziny a nie jak podają inni oferenci  10 godzin. Jest to oczywista nieprawda. Pętla posiada bluetooth  czwartej generacji z możliwością regulacji głośności w mikro słuchawce. 

Słuchawki powinny być używane przez osobę z która dyktuje nam informacje. Stosowanie słuchawek pozwala na usłyszenie znacznie cichszych naszych wypowiedzi. Umożliwia,  także swobodne operowanie klawiaturą, książką lub notatkami. 

W skład zestawu egzaminacyjnego  NaNo wchodzą: Mikro słuchawki NaNo, Pętli indukcyjnej z nadajnikiem bluetooth czwartej generacji, Cztery baterie. ( typ SR416SW lub 337 ), Klasyczny zestaw słuchawkowy GRATIS !!!, Kabel USB.

 

mikro słuchawka

Mikro słuchawka Warszawa bezpośrednio od producenta. Zapraszamy do naszej siedziby w celu wykonania testu jakości odsłuchu. 

Gwarancja    Warunki zwrotu.

 

 

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość