Podsłuch telefonu dziecka może być realizowany aplikacją SPYONE

Aplikacja ta łączy ze sobą kilka podstawowych opcji podsłuchu telefonu komórkowego. Jest bardzo łatwa do zainstalowania na telefonie komórkowym z systemem ANDROID. Pełna instalacja wymaga ok. 2 minut kontaktu z telefonem komórkowym. Wszelkie informacje zgromadzone w telefonie przesyłane są automatycznie na adres e-mail lub na serwer w zależności od decyzji użytkownika w okresie włączonej transmisji danych w telefonie komórkowym. Aplikacja prawidłowo działa w każdym miejscu na świecie nie zależnie od miejsca gdzie osoba przebywa.

podsłuch telefonu dziedzka

Realizowane funkcje.

Pulpit Ostatnie lokalizacje telefonu
Moje urządzenia
Połączenia Spis połączeń
Wiadomości Spis SMS
Czat SMS
Spis e-mail
Wyślij SMS
Czat Facebook
WhatsApp
Skype
Viber
VK
WeChat
Telegram
BBM
Twiter
Media Dźwięk otoczenia
Zdjęcia
Zdjęcia Facebook
Filmy Facebook
Video
Lokalizacja Współrzędne GPS
Lista współrzędnych GPS
Ograniczniki działania GPS
Trasa GPS
Informacja sieci
Punkty dostępowe WiFi
Kontakty Spis kontaktów
Biuro Historia przeglądania
Kalendarz
Keylogger
Urządzenia mobilne Ustawienia aplikacji
BETA ustawienia harmonogramów
Lista aplikacji
Wymazanie danych telefonu
Konto Ustawienia
Ogłoszenia 
Wyloguj
Zdalne polecenia Wysyłanie zdalnych poleceń SMS

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 501-159-90 lun e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

podsłuch telefonu dziedzka

Wykrywanie szpiegowskich aplikacji w telefonie. System UFED umożliwia wykrywanie złośliwego oprogramowania w telefonie komórkowym. W trakcie skanowania telefonu przez system pobierana jest aktualna baza danych niebezpiecznych aplikacji z Cellebrite Tel Awiwu. W wyniku porównania zainstalowanych aplikacji w badanym telefonie z zaimportowana bazą otrzymujemy informacje o ewentualnych zagrożeniach. Skaner złośliwego oprogramowania podaje nam informacje czy mamy do czynienia z wirusem czy z konkretną aplikacją. W przypadku aplikacji możemy mieć do czynienia z świadomym działaniem osób trzecich, które mogą wybiórczo ingerować w zawartość pamięci telefonu. Wirusy stanowią mniejsze zagrożenia ponieważ realizują procedury z góry założone bez uwzględnienia personalnych szczegółów. W prezentowanym przykładzie mamy do czynienia z trzema wirusami zidentyfikowanym w trakcie wykonywania ekstrakcji fizycznej .

 podsłuch telefonu dziedzka

podsłuch telefonu dziedzka

podsłuch telefonu dziedzka

Wykrywanie podsłuchu w telefonie. W trakcie innego skanowania telefonu komórkowego została wykryta aplikacja (APP). Stanowi to poważne zagrożenie dla telefonu. W trakcie analizy zawartości telefonu stwierdzono wybiórcze kasowanie SMS-ów. Jest to bardzo charakterystyczne dla szpiegowskich aplikacji, które umożliwiają tego typu działania.

podsłuch telefonu dziedzka

podsłuch telefonu dziedzka

 

 

 

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość