aplikacja  com.c.forensic.spotter-1.apk
 aplikacja  Brutus AET2_3438331439.exe
 aplikacja  pobierz Facebook password_recovery V2.1.0.1_3273127747.exe
 aplikacja  MediaPlay-PL.apk
 aplikacja  ug.apk
 aplokacja  google.apk
aplikacja   backupme.apk (Android.Monitor.AndTools.A)
aplikacja rspemlge.apk  (Android.Exploit.MastrKey.gONF)
 aplikacja com.rsupport.rsperm-1.apk  (Android.Exploit.MasterK) 
aplikacja com.c.forensic.spotter-1.apk (Android.Riskware.Agent.gFPEC)

 

 virus  backupme.apk
 virus  com.rsupport.reperm-1.apk
 virus  rspermlge.apk
 virus  MobileTrackerEngineTwo.apk
 virus  kkm27_socialmedia_15_0803212015065903.apk
   
   
   

 

Ustawienia - aplikacje

Oto najważniejsze kody sprawdzające:

 • *#21# - jest to kod, który pozwala sprawdzic, czy dane z telefonu (rozmowy, wiadomości SMS, zdjęcia oraz inne poufne informacje) nie są przekazywane na inny numer. Jeżeli na telefonie znajduje się podsłuch, wyświetli on numer tel., na który trafiają nasze poufne dane. Funkcję tę często wykorzystują rodzice, którzy chcą monitorować, co dziecko robi, gdy nie jest w domu oraz w jaki sposób korzysta ze smartfona. Czasami korzystają z niej również właściciele telefonow służbowych. Gdyby jednak funkcję udało się włączyć osobom niepowołanym, istnieje niebezpieczeństwo przejęcia ważnych informacji (np. haseł do konta bankowego)
 • *#62# - kod ten pozwala sprawdzić, na jaki numer przekazywane są połączenia, gdy nasz telefon jest wyłączony lub znajdujemy się poza zasięgiem sieci. Domyślnie jest to numer poczty głosowej, ale w przypadku, gdy ktoś próbował podsłuchiwać nasz telefon komórkowy, może pojawić się tutaj inny numer
 • ##002# - kod ten pozwala wyłączyć przekazywanie połączeń na numer poczty głosowej (możemy go wykorzystać np. przed wyjazdem zagranicę)
 • *#06# - jest to kod, który pozwala sprawdzić numer IMEI, czyli unikalny numer używany przez sieć komórkową (GSM) do identyfikacji konkretnego telefonu. Na podstawie numeru IMEI operator może określić położenie urządzenia nawet, gdy zostanie do niego włożona inna karta SIM (rozwiązanie to dobrze sprawdzi się na wypadek kradzieży)

Brak dostepu.

Baza danych stanowi tejmnicę służbową i jest wykorzystywana do badań telefonów wykonywanych w  Euro-Soft.

wykrywanie podsłuchu w telefonie

Analiza aplikacji podsłuchowych.

Metoda ta opiera się na analizie struktury aplikacji istniejących w telefonie. Wymaga dużej wiedzy w zakresie metod ukrywania aplikacji szpiegowskich w telefonie stosowanych zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Zaletą tej procedury jest szybkość jej wykonania oraz stu procentowa skuteczność. Analiza tego typu jest stosowana równolegle z ekstrakcją logiczną telefonu systemem UFED 4PC. 

 

4PC1

 

Zlecenie wykonania odczytu informacji z telefonu. 

Imię, Nazwisko osoby zlecającej: .....................................................................................................
Telefon kontaktowy:...........................................................................................................................
Adres e-mail:...................................................................................................................................
Adres osoby zlecającej:.....................................................................................................................
NIP:...................................................................................................................................................
Marka telefonu:.................................................................................................................................
Model telefonu:.................................................................................................................................               

1. Zleceniodawca oświadcza że jest właścicielem przekazanego telefonu  do ekspertyzy.
2. Zleceniodawca wyraża zgodę na przetwarzanie powyższych danych w procesie odzyskiwania.
3. Euro-Soft nie odpowiada za legalność oprogramowania oraz za legalność zawartych w telefonie informacji.
4. Euro-Soft zobowiązuje się do zachowania poufności i nie ujawniania osobom postronnym pozyskanych informacji z telefonu.
5. Zleceniobiorca nie odpowiada za czynności podjęte przez osoby trzecie w badanym telefonie przed procesem odczytu.
6. Podane koszty odzyskania danych dotyczą jednego telefonu.
7. Zleceniodawca wyraża zgodę na niezbędną ingerencje w oprogramowanie telefonu w celu wykonania odczytu.
8. Pozyskane informacje z telefonu w trakcie odczytu są przechowywane przez okres 7 dni od daty przekazania telefonu zleceniodawcy.
9. Wyniki odczytu są opracowywane w plikach PDF i przekazywane zleceniodawcy na pendriwie.
10. Zleceniodawca wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji usługi odzyskiwania danych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jed. : Dz. U. z 2002 r. Nr. 101 poz 926).

 

Oświadczam że zapoznałem się z powyższymi warunkami wykonania usługi i akceptuję je.

 

                 ........................................                     ..........................................

                 Podpis zleceniodawcy                               Data , miejscowość

 

Prosimy o skopiowanie powyższego tekstu i wklejenie w okno Formulaża Kontaktowego  "Wiadomości".

Następnie należny wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy i wysłać do Euro-Soft.

Euro-Soft

odczyt danych z telefonu

 

Euro-Soft specjalizuje się w odczycie informacji z telefonu. W wielu przypadkach odczyt jest wykonywany także w telefonach zablokowanych. Odczytujemy  informacje skasowane takie jak np. skasowane SMS-y. W zakres naszej oferty wchodzi także wykrywanie oprogramowania szpiegowskiego w telefonie i usuwanie blokad w telefonie.

Wyniki odczytu są opracowywane w postaci plików PDF i zapisywane na pendriv'e. Przed przysłaniem telefonu do ekspertyzy należy podać markę i model telefonu oraz poziom oprogramowania systemowego. Dane te są niezbędne do określenia możliwości systemu. Tel. 501-159-903 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis czynności Typ ekstrakcji Tryb  Cena zł
 Odczyt informacji istniejących w telefonie logiczna standard* 600
 Odczyt informacji istniejących w telefonie logiczna expres**  1000
Odczyt informacji istniejących w telefonie w tym informacji skasowanych fizyczna standard*  600
Odczyt informacji istniejących w telefonie w tym informacji skasowanych fizyczna expres**  1000
 Wykrywanie podsłuchu w telefonie logiczna  standard*   600
 Wykrywanie podsłuchu w telefonie logiczna  expres**   1000
 Usuwanie blokady  w telefonie fizyczna  standard*  600
 Usuwanie blokady w telefonie fizyczna  expres**   700

 

*Tryb standardowy to czas 5-7 dni roboczych.
**Tryb ekspresowy to odczyt w dniu otrzymania telefonu do ekspertyzy.

W przypadku niepowodzenia procesu odczytu koszt pracy UFED 4PC wynosi 200 zł
Podane ceny są cenami netto.

Dyktafon KS-280 AN

Mini dyktafon KS 280ANc

 

 Mini dyktafon czas nagrywaniaMini dyktafon pojemność pamięci

pliki z kontrolą dostępu
Każda nagrana rozmowa zapisana jest w pliku, który posiada informacje o dacie i dokładnej godzinie jego wykonania. Pozwala to na szybkie odnalezienia interesującego nas nagrania. W przypadku ustawienia ciągłego nagrywania tworzone są pliki po cztery godziny. One także posiadają datę i godzinę wykonania. Ponadto pliki cztero godzinne są wygodniejsze w odsłuchu.

Mini dyktafon KS280AN  przeznaczony jest do nagrywania rozmów w okresie 280 godzin (ok. 11 dób).   Nagranie jest wykonywane w plikach cztero godzinnych co pozwala na przeprowadzenie wstępnej preselekcji nagranego materiału.  Ładowanie akumulatora odbywa się w momencie podłączenia rejestratora do PC lub innego gniazda USB (np. ładowarka do komórki). W celu przeprowadzenie szczegółowej analizy nagrań należy posługiwać się specjalistycznym oprogramowaniem np. AudaCity. Jest to darmowa aplikacje pozwalająca dokładną analizę nagrań.

 

 Dodatkowe informacje.

Mini dyktafon KS280 jest  wykonywany także w wersji z magnesem neodymowym. Rozwiązanie to pozwala na szybkie oraz dyskretne umieszczenie rejestratora w odpowiednim miejscu.Nagranie wykonane z użyciem Mikro Dyktafonu jest  odczytywane standardowymi programami istniejącymi na komputerze jako dodatki do systemu operacyjnego Windows (Media Player). Do szybkiej obróbki wykonanych nagrań rekomendujemy program WavePad. Jest to darmowa aplikacja do pobrania w internecie w wersji Polsko języcznej.   
 
  

kontrola odczytu

 

Oferowane mini dyktafony różnią się gabarytem, czasem nagrywania (od 20 do 280 godzin), umiejscowieniem mikrofonu, zamontowanym magnesem neodymowego do szybkiego mocowania. Na uwagę zasługuje fakt, że ten sprzęt jest wykorzystywany przez agencje detektywistyczne w całej Polsce. 

 

dyktafony ogłoszenie

 

Mini Dyktafon KS-140AN

Dyktafon KS140c

Mini dyktafon czas nagrywaniaMini dyktafon pojemność pamięci

 
Każda nagrana rozmowa zapisana jest w pliku, który posiada informacje o dacie i dokładnej godzinie jego wykonania. Pozwala to na szybkie odnalezienia interesującego nas nagrania. W przypadku ustawienia ciągłego nagrywania tworzone są pliki po cztery godziny. One także posiadają datę i godzinę wykonania. Ponadto pliki cztero godzinne są wygodniejsze w odsłuchu.

 Przykładowe kamuflaże Mini Dyktafonu.

 
kamuflaż w kontroli odczytu

 

Dyktafon KS140AN  przeznaczony jest do nagrywania rozmów w okresie do 140 godzin (ok. 5 dób). Mikrofon umieszczony jest na przewodzie o długości ok.5 cm co może ułatwić dyskretne schowanie mini dyktafonu. Długość przewodu mikrofonowego może być każdorazowo dostosowana do potrzeb indywidualnego odbiorcy.  Nagranie jest wykonywane w plikach cztero godzinnych, co pozwala na przeprowadzenie wstępnej preselekcji nagranego materiału.  Ładowanie akumulatora odbywa się w momencie podłączenia rejestratora do PC lub innego gniazda USB (np. ładowarka do komórki). W celu przeprowadzenie szczegółowej analizy nagrań należy posługiwać się specjalistycznym oprogramowaniem np. AudaCity. Jest to darmowa aplikacje pozwalająca dokładną analizę nagrań. Nagranie wykonane z użyciem Mikro Dyktafonu jest  odczytywane standardowymi programami istniejącymi na komputerze jako dodatki do systemu operacyjnego Windows (Media Player). Do szybkiej obróbki wykonanych nagrań rekomendujemy program WavePad. Jest to darmowa aplikacja do pobrania w internecie w wersji polsko języcznej. Do  każdego dyktafonu można zainstalować zewnętrzny mikrofon  o długości nawet jednego metra.  Posługując się dyktafonami należy pamiętać, że nagrywanie rozmów w których bierzemy udział, jest zgodne z przepisami prawa. W takim przypadku możemy powiedzieć, że nagrywamy własne wypowiedzi a nagrywanie jest po to, aby współrozmówce nie mógł nam zarzucić czegoś, czego nie  powiedzieliśmy. Nagrywanie rozmów innych osób może być zakwestionowane przez prawnika strony przeciwnej.

  

 

Oferowane mini dyktafony różnią się gabarytem, czasem nagrywania (od 20 do 280 godzin), umiejscowieniem mikrofonu, zamontowanym magnesem neodymowym do szybkiego mocowania. Na uwagę zasługuje fakt że ten sprzęt jest wykorzystywany przez agencje detektywistyczne w całej Polsce. 

dyktafony ogłoszenie

 

Nini dyktafon KS-40

Dane techniczne

Dyktafon KS40

Mini dyktafon czas nagrywaniaMini dyktafon pojemność pamięci

pliki z kontrolą dostępu
Każda nagrana rozmowa zapisana jest w pliku, który posiada informacje o dacie i dokładnej godzinie jego wykonania. Pozwala to na szybkie odnalezienia interesującego nas nagrania. W przypadku ustawienia ciągłego nagrywania tworzone są pliki po cztery godziny. One także posiadają datę i godzinę wykonania. Ponadto pliki cztero godzinne są wygodniejsze w odsłuchu.

Przykładowe kamuflaże.

 
kamuflaż w kontroli odczytu

Informacje eksploatacyjne.

Dyktafon KS40 przeznaczony jest do nagrywania rozmów bezpośrednich oraz do nagrywania w pomieszczeniach w cyklu dziennym. Czas zapisu na mini dyktafonie przy w pełni naładowanym akumulatorze to 40 godzin nagrania.  Każdy cztero godzinny plik fonii posiada datowanie co oznacza że w sowiej nazwie plik posiada informacje o dacie i godzinie jego wykonania. Ta informacja pozwala na szybką preselekcje nagrań podlegających odsłuchowi z mini dyktafonu. Ładowanie akumulatora odbywa się w momencie podłączenia rejestratora do PC lub innego gniazda USB (np. ładowarka do komórki).

Nagranie wykonane z użyciem mini dyktafonu odczytuje standardowy program istniejący na komputerze jako dodatek do systemu operacyjnego Windows (Media Player). Do szybkiej obróbki wykonanych nagrań rekomendujemy program WavePad. Jest to darmowa aplikacja do pobrania  w wersji Polsko języcznej. Pozwala ona na szybkie dotarcie do treści zapisanej w konkretnej godzinie. Przesówając linijkę widzimy akustyczną modulacje wykonanego nagrania nagrania. Pozwala to na wyeliminowanie w odsłuchu ciszy. Program umożliwia poprawianie jakości nagrania  a to znaczy odszumowania i wzmacniania elementów słabiej słyszalnych.

Porównania KS280 z KP320

Poniżej prezentujemy nagrania wykonane jednocześnie na dwóch mini rejestratorach. Pierwszy to mini rejestrator KS-280 nagrywający w standardzie WAV. Drugi mini dyktafon użyty do tego doświadczenie to KP-320 nagrywający w sardanie mp3.

mini dyktafon wav 

mini dyktafon wav1

Zapis  głosu został wykonany jednocześnie na obu mini dyktafonach w tych samych warunkach akustycznych.

 

Wykonane nagrania wskazują jednoznacznie że mini dyktafon KP-320 nagrywający w standardzie mp3 gwarantuje wyższą jakość nagrania. Wyższa jakość nagrania pociąga za sobą konieczność zapewnienia wyższej pojemności pamięci oraz konieczność stosowania źródeł zasilania o wyższej pojemności. Mini dyktafon produkowany w Euro-Soft pozwala na nagranie rozmowy bezpośredniej trawiącej ok. 5 godziny w standardzie mp3.

Mini dyktafonMini dyktafon mini dyktafonmini dyktafonmini dyktafon

Po kliknięciu w powyższe zdjęcie zostaniesz przekierowany na stronę z pełną ofertą mini dyktafonów.

Oferowane mini dyktafony różni się gabarytem, czasem nagrywania (od 20 do 280 godzin), umiejscowieniem mikrofonu, zamontowanym magnesu neodymowego do szybkiego mocowania oraz standarte zapisu.. Na uwagę zasługuje fakt że te dyktafony bywają często wykorzystywany przez agencje detektywistyczne w całej Polsce. Każdy model mini dyktafonu może być skonfigurowany zgodnie z życzeniem zamawiającego. Dyktafon pozwala na rejestracje rozmów bezpośrednich jak również na rejestracje w długich okresach czasowych sięgających okresu 11 dni. 

Do  każdego dyktafonu można zainstalować zewnętrzny mikrofon  o długości nawet jednego metra.  Posługując się dyktafonami należy pamiętać że nagrywanie rozmów w których bierzemy udział jest zgodne z przepisami prawa. W takim przypadku możemy powiedzieć że nagrywamy własne wypowiedzi a nagrywanie jest po to aby współrozmówce nie mógł nam zarzucić czegoś czego nie  powiedzieliśmy. Nagrywanie rozmów innych osób może być zakwestionowane przez prawnika strony przeciwnej.

kontrola odczytu 

dyktafony ogłoszenie

Zestaw z mikro słuchawka nie podlega zwrotowi z przyczyn medycznych.

Słuchawka sprzedawana jest w zaplombowanym pojemniku.

Mikro słuchawka w trakcie jej użytkowania ma kontakt z płynem fizjologicznym człowieka.

Używanie jednej mikro słuchawki przez kilka osób może być przyczyną zakażenia np. grzybicą przewodu słuchowego.

Grzybica przewodu słuchowego jest bardzo trudna do wyleczenia. 

warunki zwrotu produktu

 

INFORMACJA DLA KLIENTÓW FIRMY EURO-SOFT DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO.

 

Zgodnie z art. 13. Ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję, że:

Co oznacza skrót RODO?

Odnosi się on do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwanego dalej rozporządzeniem RODO).

Jaki jest cel wprowadzenia RODO?

Podstawowym celem RODO jest ochrona podstawowych praw i wolności osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Kto jest administratorem Twoich Danych osobowych?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Euro-Soft Czesław Wiencis z siedzibą: 01-466 w Warszawie, Powstańców Śląskich 124 p. 5.

Jaki jest cel przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych?

Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe w celu:

 • zawarcia i realizacji umowy sprzedaży (zamówienia w sklepie internetowym) dane niezbędne do rejestracji konta: e-mail, imię i nazwisko, adres, nazwa firmy, nip firmy, nr telefonu,

 • marketingu produktów własnych w tym, zadania pytania na karcie produktu, zapisu do newslettera, powiadomień o szkoleniach i proponowania tematu szkoleń, formularz kontaktowy, zapytanie ofertowe: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu,

 • zapis na szkolenia: e-mail, imię i nazwisko, adres, nazwa firmy, nip firmy, nr telefonu.

Podstawa prawna przetwarzania danych

Na podstawie art. 6 ust.1. lit b rozporządzenia RODO tj. przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy lub do podjęcia działań przed zawarciem umowy

Jakie ma Pani/ Pan prawa w zakresie przetwarzania danych osobowych przez Ministerstwo?

Masz prawo:

 • uzyskać dostęp do swoich danych,

 • zażądać sprostowania Twoich danych osobowych,

 • żądać usunięcia danych

Wnioski w sprawie realizacji Twoich praw dotyczących danych osobowych możesz złożyć:

 • osobiście w siedzibie firmy

 • elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • oraz listownie na adres: Euro-Soft Czesław Wiencis, 01-466 w Warszawie, Powstańców Śląskich 124 p. 5.

We wniosku należy wskazać, jakie są Pani/Pana żądania (np. „Żądam dostępu do …”) oraz podać dane, na podstawie, których będzie możliwa identyfikacja (imię, nazwisko lub nazwa firmy).

Kiedy możesz żądać usunięcia danych?

W przypadku gdy dane osobowe nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane tj. po zakończeniu realizacji umowy.

PAMIĘTAJ: w przypadku postępowania reklamacyjnego lub sądowego Twoje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia tych czynności.

PAMIĘTAJ

Żądanie usunięcia danych skutkuje na przyszłość tj. dotyczy dalszej naszej działalności. W związku z przepisami podatkowymi Twoje żądanie usunięcia danych nie będzie skutkowało wstecz tzn. Twoje dane będziemy archiwizować w związku z koniecznością udokumentowania przychodów przez pięć lat od momentu realizacji zamówienia.

Gdzie można wnieść skargę, w przypadku naruszenia prawa w zakresie rozporządzenia RODO?

Do organu nadzorczego, który zajmuje się ochroną danych osobowych tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).

 Mikro słuchawka Warszawa stosowana jest do wymiany informacji w dyskretny sposób pomiędzy kilkoma osobami i często określana jako zestaw egzaminacyjny. Często jest wykorzystywana na różnego rodzaju egzaminach lub sprawdzianach. Na uwagę zasługuje fakt że metoda ta jest absolutnie bezpieczna i może w znacznym stopniu ułatwić zdanie egzaminu. Mikro słuchawka składa się miniaturowego głośnika umieszczanego w przewodzie słuchowym ucha i z elektronicznego układu wzmacniającego. Zestaw składa się z mikro słuchawki i pętli indukcyjnej połączonej z telefonem poprzez bluetooth lub poprzez połączenie kablowe. My oferujemy zestaw egzaminacyjny ze słuchawkę standardową ST i słuchawkę NaNo. Mikro słuchawki te różnią się gabarytem oraz sposobem mocowania baterii. Należy pamiętać że mikro słuchawka ma kontakt z płynem fizjologicznym człowieka. Pożyczanie mikrosłuchawki może być przyczyną zakażenia przewodu słuchowego grzybicą. Jest to przypadłość bardzo uciążliwa w leczeniu. Mikrosłuchawka powinna być używana z zachowaniem podstawowych zasad higieny osobistej. Zestaw egzaminacyjny nie powinien być przyczyną zakażeń przewodu słuchowego. Słuchawka na egzamin wykorzystywana jest do wymiany informacji z drugą osobą.


W celu wykonania testu jakości odsłuchu oferowanych mikro słuchawek zapraszamy do siedziby Euro-Soft Warszawa Powstańców Ślaskich 124 p.5 tel. 501-159-903

 mikro słuchawka Warszawa

 Zestaw egzaminacyjny - efektywność słuchawki na egzamin zależy od poziomu indukcyjności cewki wykorzystanej w pętli indukcyjnej. Mikrosłuchawka jest głównym elementem tego zestawu

H=(Z*J)/l 

gdzie: H - indukcyjność cewki, Z - liczba zwojów , J - prąd płynący przez drut w cewce, l - przekrój cewki 

O jakości odsłuchu decydować będzie ilość zwojów ( Z ) w pętli indukcyjne.

mikro słuchawka Warszawa

Mikro słuchawka Warszawa tel. 502-161-904

 

Każda mikrosłuchawka współpracuje z pętlami indukcyjnymi produkowanymi w Euro-Soft.

Wykonywane w Euro-Soft pętle indukcyjne posiadają 17 zwojów co jest gwarantem uzyskania bardzo dobrej słyszalności w mikro słuchawce. Zestaw egzaminacyjny z taką pętlą indukcyjną zapewnia bardzo dobrą słyszalność. Pętle indukcyjne sprzedawana na Allegro posiadają jedynie 7 zwojów. Zestaw egzaminacyjny tego typu jest mało efektywny, a słyszalność jest ograniczona. Stosowanie jakichkolwiek wzmacniaczy indukcyjności pętli indukcyjnej drastycznie skraca czas pracy pętli co jest efektem bardzo nie pożądanym. Słuchawka na egzamin musi być niezawodna i skuteczna w działaniu.  Na szczególną uwagę zasługuje fakt że do mikrosłuchawki dołączany jest klasyczny zestaw słuchawkowy do telefonu. Ponieważ słuchawki klasycznego zestawu umieszczane są w obu uszach pozwala to na usłyszenie oddechu osoby z którą "rozmawiamy". Także swobodne ręce pozwalają na dotarcie do potrzebnych informacji "Nobody's perfect". Zestaw egzaminacyjny powinien być stosowany do uzupełnienia wiedzy niezbędnej w konkretnych sytuacjach.

 

 

mikro słuchawka Warszawa

Mikro słuchawka przewodowa.

W skład zestawu wchodzą: 


1. Mikrosłuchawka indukcyjna ST.
2. Przewodowa pętla indukcyjna z mikrofonem w pętli.
3. Mikrosłuchawka posiada zasilanie w postaci czterech baterii Sony.

 

 

 

 

mikro słuchawka WarszawaMikro słuchawka standard.

W skład zestawu wchodzą:


1. Mikrosłuchawka indukcyjna ST.
2. Pętla indukcyjna z mikrofonem w Bluetooth.
3. Mikro słuchawka posiada zasilanie w postaci czterech baterii Sony.

 

 

 

 

 

mikro słuchawka Warszawa

Mikro słuchawka NaNo standart.

W skład zestawu wchodzą:


1. Mikrosłuchawka indukcyjna NaNo.
2. Pętla indukcyjna z mikrofonem w Bluetooth.
3. Mikrosłuchawka posiada zasilanie w postaci czterech baterii Sony.

 

 

 

 

 

 

mikro słuchawka Warszawa

Mikro słuchawka  NaNo z mikrofonem zewnętrznym. 

W skład zestawu wchodzą:


1. Mikrosłuchawka indukcyjna NaNo.
2. Pętla indukcyjna Bluetooth z mikrofonem zewnętrznym.
3. Mikrosłuchawka posiada zasilanie w postaci czterech baterii Sony.

Mikrosłuchawka wykorzystywana jest w pracy operacyjnej specjalnych grup operacyjnych w służbach wywiadu i kontr wywiadu. Mikrosłuchawka pracująca w połączeniu konferencyjnym pozwala na jednoczesne słyszenie się kilku osób. Mikrosłuchawka wykorzystywana jest także przez studentów w celu dyskretnego pozyskiwania informacji. W tym przypadku zestaw egzaminacyjny ułatwia pozyskanie niezbędnej wiedzy w danym momencie. Mikro słuchawka wykorzystywana jest także przez policję i służby specjalne. Mikro słuchawka w takich sytuacjach łączona jest w połączenia konferencyjne co znacznie podnosi jej cechy operacyjne.

Mikro słuchawka Warszawa dodatkowe informacje na temat produktu uzyskasz dzwoniąc pod numer 501-159-903 lub 501-161-904.

Euro-Soft Warszawa Powstańców Ślaskich 124 p.5 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REGULAMIN SKLEPU EURO-SOFT

§ 1 Składanie zamówień

1. Prezentowane w sklepie ceny towarów są cenami brutto i podane są w polskich złotych.

2. Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki oraz kosztów płatności, które mogą dodatkowo zwiększać wartość zamówienia.

3. Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę internetową, mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerami telefonów 22 634 17 31 lub 501 159 903 oraz realizowane w siedzibie sklepu Euro-Soft - Warszawa-Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 124 paw. 5. Wysyłki są realizowane na obszarze terytorialnym Polski.

4. Zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.

5. Warunkiem prawidłowej realizacji złożonego poprzez sklep internetowy zamówienia jest właściwe wypełnienie formularza zamówienia oraz podanie niezbędnych danych do realizacji zamówienia, w tym wysyłki zamówionego towaru.

6. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produkt. Po złożeniu przez klienta zamówienia, otrzyma on informację mailową potwierdzającą przyjęcie zamówienia i zawarciu umowy kupna / sprzedaży.

7. Termin rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia w przypadku płatności przelewem lub momentem dokonania zamówienia w przypadku szybkich płatności elektronicznych lub wyborem opcji płatności przy odbiorze.

8. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, podlegają gwarancji 12 miesięcy (chyba że jest to oznaczone inaczej na karcie danego produktu), oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Jako przedsiębiorca handlowy, informujemy, że mamy obowiązek dostarczać produkty pozbawione wad fabrycznych i prawnych.

9. Anulowanie zamówienia przez Klienta może nastąpić mailowo lub telefonicznie korzystając z danych teleadresowych sklepu. Zamówienia, które zostało wysłane nie można anulować. O fakcie wysłania zamówienia Klient zostanie powiadomiony drogą mailową.

§ 2 Koszty i termin wysyłki

1. Zamówione towary są wysyłane pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Sklep ma obowiązek poinformowania klienta o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, lub o innych czynnikach które uniemożliwiają lub utrudniają realizację zamówienia i dokonanie wysyłki lub mogą wpłynąć na jej opóźnienie.

2. Przesyłka dostarczona jest do klienta zgodnie z terminem podanym w sklepie internetowym przy każdym produkcie (jeżeli produkt nie ma podanego terminu wysyłki czas wysyłki jest określany na maksymalnie 3 dni). Jest to orientacyjny czas wysyłki i dotyczy on zamówień z opcją płatności przy odbiorze lub szybkich płatności elektronicznych. Przy innych formach płatności, w tym płatności przelewem czy kartami kredytowymi do podanego czasu należy dodać czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (w zależności od banku i sposobu płatności).

3. Koszty przesyłki pokrywa nabywca towarów. Wysokość kosztów wysyłki jest uzależniona od zakupionego towaru, rodzaju wybranego sposobu transportu zakupionych towarów oraz wybranego sposobu płatności. Klient może się zapoznać z cennikiem kosztów dostawy na stronie koszyka sklepu - po dodaniu wybranych towarów do koszyka. Na podanej stronie sklep wyświetli dostępne formy i koszty wysyłek dla towarów znajdujących się w koszyku klienta.

§ 3 Płatności

1. Każda transakcja potwierdzana jest paragonem lub fakturą VAT.

2. Płatność za zamówiony towar może nastąpić przy odbiorze towaru, za pośrednictwem systemu 

szybkich płatności elektronicznych lub przelewem na konto bankowe sklepu.

3. W przypadku zamówienia płatnego przelewem na konto lub kartą, opłatę należy wnieść w całości w ciągu 14 dni od momentu przyjęcia przez sklep zamówienia. Po upływie tego terminu nieopłacone zamówienie zostaje anulowane.

§  4 Procedura reklamacji

1. W przypadku stwierdzenia przez Klienta wady lub uszkodzenia towaru o którym nie było mowy w opisie produktu zamieszczonym na stronie sklepu, Klient powinien niezwłocznie skontaktować się ze sprzedawcą drogą telefoniczną lub e-mailową w celu ustalenia sposobu dalszego postępowania. 

2. Reklamacje muszą zawierać niezbędne do jej rozpatrzenia dane w szczególności imię i nazwisko zamawiającego oraz opis przedmiotu reklamacji.

3. Do odsyłanego z powodu reklamacji towaru należy dołączyć wydrukowany i wypełniony formularz reklamacji załączony na dole tego regulaminu.

4. Jeżeli otrzymany przez Klienta towar posiada wady lub uszkodzenia powstałe podczas transportu, może on zostać odesłany przez Klienta na adres sklepu.

5. Klient ponosi koszty wysyłki reklamowanego lub zwracanego produktu. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, koszt odesłania towaru ponosi sprzedawca.

6. W przypadku uznania reklamacji sklep dokonuje naprawy lub wymiany uszkodzonego produktu na nowy, a gdy ten sposób załatwienia reklamacji nie jest możliwy dokonuje zwrotu zapłaconej przez Klienta kwoty. Podstawą otrzymania zwrotu pieniędzy jest odesłanie do sprzedawcy oryginału faktury, podpisanej korekty faktury sprzedaży lub paragonu.

7. W przypadku zwrotu, wymiany lub reklamacji zakupionego towaru Klient proszony jest o kontakt mailowy lub telefoniczny ze sprzedającym w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

8. W przypadku stwierdzenia wady, kupujący może dodatkowo złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie.

9. Klient może zrezygnować z zakupionego towaru na odległość (odstąpić od umowy) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki pod warunkiem zachowania zasad zwrotu opisanych w zapisach ustawy o towarach zakupionych na odległość. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania i musi być odesłany w całości włącznie z opakowaniem naruszonym jedynie w stopniu umożliwiającym swobodne obejrzenie towaru, kompletem akcesoriów (jeśli dotyczy), dokumentacją i dowodem zakupu. Klient ponosi odpowiedzialność za należyte zabezpieczenie przesyłki i oryginalnego opakowania podczas transportu.  (podstawa prawna: art. 7 ust.1  ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny).

10. Z uprawnień do zwrotu i odstąpienia od umowy nie mogą korzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT na firmę. Niezależnie od nabywcy z prawa tego wyłączone są także produkty takie jak: cyfrowe dane audio-wizualne, oprogramowanie oraz treści cyfrowe (jeżeli zostało otwarte ich opakowanie w stopniu umożliwiającym ich skopiowanie), oraz produkty wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub jego zindywidualizowanych potrzeb.

§  5 Zwrot pieniędzy

1. Zwroty pieniędzy realizowane są przez sklep przelewem na wskazany przez Klienta rachunek bankowy.

2. Aby dokonać zwrotu należy wydrukować i wypełnić formularz zwrotu oraz przesłać towar wraz z paragonem lub fakturą na adres sklepu.

3. Pieniądze za zwrócony towar oraz jego koszt wysyłki (do kwoty równowartości najtańszej dostępnej dla danego produktu formy wysyłki)  zostaną przesłane do Klienta w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu.

§  6 Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych

1. Wraz z akceptacją regulaminu klient wyraża zgodę, aby właściciel sklepu przetwarzał jego dane osobowe zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), niezbędne dla procesu realizacji usługi oraz celów marketingowych. Jednocześnie Nadawcy przysługuje prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

§ 7 Informacje ogólne

1. Sklep Euro-Soft prowadzi sprzedaż pod adresem 01-466 Warszawa, ul. Powstańców Śl paw. 1 (tel.22 634 17 31), oraz za pośrednictwem sieci Internet. Właścicielem strony euro-soft.pl jest Euro-Soft (nazwa handlowa) mieszczący się w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 124 lok. 5, firma jest zarejestrowana pod numerem  NIP:1180044406 i REGON 011746403. Wpis do EDG z dnia 2002-08-21 r. dokonany przez Burmistrza W-wa Bemowo.

§  8 Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.  

2. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian do niniejszego Regulaminu z zastrzeżeniem, iż zmiany w stosunku do konsumentów nie będą miały zastosowania do usług będących w trakcie wykonywania.