Test na wierność partnera

Test wierności umożliwia dokonania kontroli, czy kobieta uprawiała seks w ciągu ostatnich 100 godzin. Test wierności wykrywa istnienie specyficznego białka, z którego jest zbudowany męski plemnik. Czynności związane z testem prozaicznie proste i całkowicie bezpieczne. Czas trwania test wierności ok. 5 minut. Jedno opakowanie test  pozwala na zrobienie ok. 20 niezależnych prób.

Podczas testu wierności nie dochodzi do uszkodzenia materiału, na którym znajdują się badane ślady. Nasz test pozwala na personalną identyfikacje podejrzanej osoby. Na rynku polskim istnieją inne testy, których zasada działania opiera się na wykrywaniu męskiego antygenu PSA w płynie fizjologicznym z pochwy kobiety. Główną wadą tej metody jest fakt, że kobiety podczas stosunku płciowego sama wytwarza męskiej antygen PSA. Źródłem tych informacji jest strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet W artykule tym czytamy między innymi: Przeprowadzono wiele badań nad płynem powstającym w trakcie kobiecej ejakulacji w celu określenia jego właściwości chemicznych. Analiza chemiczna wykazała obecność następujących związków:

  • glukozy i fruktozy (także w nasienia)

  • męskiego antygenu  (PSA), białka męskiego ejakulatu wytwarzane przez gruczoł krokowy, i u kobiety przez mniejsze gruczoły przedsionkowe

  • bardzo niski poziom kreatyniny i mocznika (dwa główne markery chemiczne moczu, w dużych ilościach w analizy moczu przed i post ejakulacyjnych).

Te informacje podważają wiarygodność testów działają na zasadzie identyfikacji męskiego antygenu PSA. Można je zweryfikować pod adresem https://pl.wikipedia.org/wiki/Ejakulacja_u_kobiet Inną poważną wadą tego testu jest to, że można odnajdywać ślady PSA z przed 5 lat. Oczywiście, takie ślady nie można zidentyfikować z konkretną osobą lub sytuacją.  Nasz test wierności  opiera się na identyfikacji śladów białka z którego jest zbudowany plemnik. Ślady nie powinny być starsze niż 3-5 dni. Najlepszym miejscem z którego można pobrać próbki jest bielizna osobista. Jeżeli jest to możliwe próbki do testu mogą pochodzić z wkładek higienicznych. Dowodem na wykrycie śladów plemników w płynie ustrojowym z pochwy jest wystąpienie odpowiedniego zabarwienia na sączku testowym. Niestety test wierności nie możne być jednoznacznym dowodem zdrady wykorzystywanym na płaszczyźnie prawnej. Należy go traktować jako potwierdzenie subiektywnych podejrzeń. Jednoznaczną odpowiedz na pytanie o zdradę może dać dodatkowe badanie DNA w uprawnionych laboratoriach. Osoba wykorzystując test wierności musi akceptować powyższe informacje..

Błędne wskazania mogą być spowodowane niedostatecznym wypłukaniem bielizny w czasie prania z detergentów, środków piorących, zamoczeniem bielizny w mleku.
Test wiernosci

 

Przebieg testu wiernosci.

 

test wierności 1

Na wstępie należy miejsce w którym występują upławy dokładnie zwilżyć preparatem z pojemnika oznaczonego cyfrą 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

test wierności 2

Następnie w to miejsce należy przyłożyć sączek testowy i przyciskając go do podłoża postarać się aby mokra zawartość została przeniesione na niego.

 

 

 

 

 

 

 

test wierności 3
Na tak przygotowany sączek testowy należy zakroplić preparat z pojemnika nr. 2.

 

 

 

 

 

 

test wierności 4

Jeżeli kobieta wykorzystuje podpaski higieniczne test wierności można wykonywać bezpośrednio na wkładce.

 

 

 

 

 

 

 

 

test wierności wynik pozytywny

Jeżeli w sączku testowym występuje zabarwienie jak z zdjęciu powyżej to oznacza to że nie zostało wykryte białko z którego jest zbudowany plemnik .

 

 

 

 

 

test wierności wynik negatywny

Zabarwienie sączka testowego jak powyżej świadczy o wykryciu śladów białka z którego jest zbudowany w 93 procentach męski plemnik.

 

test wierności badania

Test wierności umożliwia sprawdzenie, czy kobieta uprawiała seks w ciągu ostatnich ok. 100 godzin. Test wykrywa istnienie specyficznego białka, z którego jest zbudowany męski plemnik. Czynności związane z testem prozaicznie proste i całkowicie bezpieczne. Czas trwania test wierności to ok. 5 minut. Jedno opakowanie Test  pozwala na zrobienie ok. 20 niezależnych prób. Podczas testu nie dochodzi do uszkodzenia materiału, na którym znajdują się badane ślady. Nasz test pozwala na personalną identyfikacje podejrzanej osoby. Na rynku polskim istnieją inne testy, których zasada działania opiera się na wykrywaniu męskiego antygenu PSA w płynie fizjologicznym z pochwy kobiety. Główną wadą tej metody jest fakt, że kobiety podczas stosunku płciowego sama wytwarza męskiej antygen PSA. Źródłem tych informacji jest strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet W artykule tym czytamy między innymi: Przeprowadzono wiele badań nad płynem powstającym w trakcie kobiecej ejakulacji w celu określenia jego właściwości chemicznych. Analiza chemiczna wykazała obecność następujących związków:

Oferta sprzedaży hurtowej testu wierności.

Poszukujemy dystrybutorów Testu Wierności na terenie całego kraju a także za granicą. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny hurtowe oraz ciągłość dostaw. Tel. 501-159-903.

test wierności ofertatest wierności  w wielu językach

Test wierności jest niezawodną metoda wykrywania zdrady najbliższej osoby. Test wierności polega na badaniu upławów z pochwy kobiety po odbytym stosunku seksualnym. Badanie to ma na celu poszukiwanie śladów plemników a konkretnie białka z którego plemnik jest zbudowany. Na rynku istnieją inne testy opierające swoje działanie na poszukiwaniu męskiego antygenu PSA. Badania naukowe wykazały fakt produkcji tego antygenu przez organizm kobiety w momencie podniecenia seksualnego bez konieczności odbywania stosunku. Tak więc test wierności oparty na śladach antygenu PSA, produkowanego przez kobietę nie może być dowodem zdrady. Nasz test działa na zasadzie poszukiwania białka z którego jest zbudowany plemnik i takiego białka kobieta nie wytwarza. Źródłem powyższych informacji jest "Wikipedia". Więcej informacji na powyższy temat można uzyskać pod adresem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet.

Rady praktyczne

test wierności rady praktyczne

Podstawową zaletą oferowanego testu wierności jest możliwość szybkiego reagowania na wszelkie podejrzenia o niewierność. Szybkość działania w tym wypadku gwarantuje wyjaśnienie wszystkich okoliczności zaistniałej zdrady. Podstawą działania naszego metody jest identyfikacja specyficznego białka z którego jest zbudowany plemnik w płynie fizjologicznym w pochwie kobiety. Niestety test wierności ma zastosowani w przypadku gdy stosunek seksualny odbył się bez prezerwatywy. W przeciwnym wypadku należy szukać innych śladów spermy na bieliźnie, pościeli lub na tapicerce. Nasza metoda ma zastosowania także w stosunku do mężczyzn. W tym przypadku ewentualne użycie prezerwatywy w niczym nie przeszkadza w prawidłowym wykonaniu testu wierności. Należy pamiętać że mężczyzna po odbytym stosunku seksualnym przez okres około dwóch godzin bezwiednie wydziela resztki spermy, której ślady można odnaleźć w jego bieliźnie. O fakcie znalezienia śladów plemników informuje nas specyficzny kolor sączka testowego.

test wierności plemniki w świetle UVtest wierności lampa UV

Doskonałym uzupełnieniem testu wierności jest lampa ultra fioletowa, która pozwoli na zidentyfikowanie w niektórych przepadkach śladów spermy. Lampy tego typu są szeroko stosowane w kryminalistyce ponieważ pozwalają zobaczyć znacznie więcej niż gołym wzrokiem. Żywe i w pełni zdrowe plemniki posiadają zdolność świecenia w świetle UV co pokazane jest na zdjęciu zamieszczonym obok. Brak świecenia spermy w świetle UV może świadczyć o złej kondycji zawartych w niej plemników lub o ich braku ( np. w bezpłodności ). Należy zwrócić uwagę że oświetlanie plemników światłem UV prezentowane na zdjęciu obok odbywało się w zupełnej ciemności. Badania wykonywane z użyciem lampy UV pozwala na uwzględniania próbek pochodzących z wielu innych przypadkowych miejsc. Należy jednak pamiętać że martwe plemniki w suchych pozostałościach spermy mogą nie wykazywać zdolności do świecenia w promieniach UV.

Błędne wskazania mogą być spowodowane niedostatecznym wypłukaniem bielizny w czasie prania z detergentów, środków piorących, zamoczeniem bielizny w mleku.

Test Wierności
test wierności badania laboratoryjne
test wierności można stosować zawsze

Dlaczego zdradza kobieta.

1. Zdrada kobiety może być rewanżem za zdradę mężczyzny.
W tym przypadku zdrada jest rewanżem za urażoną dumę kobiety. Zdrada w tym przypadku nie wymaga samousprawiedliwienia i podnosi samoocenę kobiety. Zdrada zdradzonej kobiety jest w naszym społeczeństwie czymś naturalnym i w pełni akceptowanym. Przynosi ulgę kobiecie i daje niewiarygodna satysfakcje. Kobiety mają świadomość że ich zdrada jest o wiele bardziej bolesna dla mężczyzny niż odczuwają to kobiety.
2. Zdrada może być dowodem wypalenia się poprzedniego związku.
W tym przypadku kobieta nie ma wyrzutów sumienia, ponieważ jej krok jest desperacka próba poszukiwania uczucia towarzyszącego zbliżeniu seksualnemu. Zdrada w ty przypadku jest także odpowiedzią na prostackie traktowanie pozbawione elementarnych zasad kultur międzyludzkiej.
3. Zdrada jest często odpowiedzią na błędy popełniane przez mężczyzn. Na zaniedbania w obszarach wyglądu, higieny czy wysławiania się. Także wulgarne zachowania w obszarach intymnych prowadzą do wątpliwości natury uczuciowe.
4. Zdrada może być przyczyną chwilowej fascynacji po wypiciu lampki wina. Takie sytuacje mogą się kończyc niesamowitym kacem moralnym już następnego dnia.

 

test wierności, test zdradytest wierności wykryje zdrade
 
 

Dlaczego zdradza mężczyzna ? Z powodu nudnego seksu. Zdrada kobiety.  Zdrada dla sportu. Bo partnerka zarabia więcej.

 
test wierności
  • test wierności
  • test wierności
SKU Test_wierności
200.00 zł