Dyktafon 4 GB z blokadą nagrywa 70 godzin.

Nagrania są wykonywane w plikach po cztery godziny. Każdy plik posiada w swoim opisie datę i godzinę jego wykonania. Pliki są zapisywane w cyfrowym standardzie WAV i można je odtwarzać na każdym komputerze.

 Mini dyktafon 4 GB z blokadą.                   Mini dyktafon 4 GB z blokadą

Małe gabarytu dyktafonu pozwalają na swobodne ukrycie go w każdych warunkach. Dyktafon z blokadą odczytu wyposażony jest w magnes  neodymowy, co dodatkowo ułatwia jego montaż w trudnych warunkach.

Odsłuch dyktafonu z blokadą odczytu jest możliwy jedynie poprzez specjalny kabel USB. Kabel ten jest sprzedawany wraz z dyktafonem. Próba podłączenia dyktafonu poprzez dowolny inny kabel USB do komputera zakończy się niepowodzeniem i komputer nie odnajdzie urządzenia.

Ładowanie akumulatora dyktafonu powinno byc realizowane "szybką ładowarką" o prądzie ładowania 3 A. Stosowanie takiej ładowarki znacznie skraca czas ładowania akumulatora. 

Parametry techniczne mini dyktafonu 4 GB z blokadą:

Model dyktafonu: 4 GB Blok
Pamięć wewnętrzna dyktafonu: 4 GB
Czas ciągłego nagrywania: 70 godzin
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (-6dB)
Zakres dynamiki : 65 dB
Format zapisu: WAV - 128 Kbps
ZAsilanie: akumulator: Li-Pol 450 mAh
Ładowanie akumulatora: USB
Obsługiwane systemy: Win, ME, 2000, XP, Vista, 7, 10
mikrofon zewnętrzny: nie
Magnes neodymowy: opcjonalnie
Rekomendowane aplikacje do odczytu nagrań : WavePad, AudaCity 

Dyktafon 4 GB z blokadą

Każda nagrana rozmowa zapisana jest w pliku, który posiada informacje o dacie i dokładnej godzinie jego wykonania. Pozwala to na szybkie odnalezienia interesującego nas nagrania. W przypadku ustawienia ciągłego nagrywania tworzone są pliki po cztery godziny. One także posiadają datę i godzinę wykonania. Ponadto pliki cztero-godzinne są wygodniejsze w odsłuchu. Dyktafon 4 GB z blokadą uniemożliwia odczyt nagrań przez osoby postronne.

 Przykładowe miejsca umieszczenia mini dyktafonów 

Dyktafon 4 GB z blokadą

Mini dyktafony z blokadą odczytu są stosowane do pozyskiwania informacji w sytuacjach takich jak np. rozwody lub podziały majątku. W takich przypadkach nagranie wykonane na dyktafonie ma potwierdzić naszą wersje wydarzeń z która zapoznajemy naszego prawnika. Należy pamiętać, że nasze relacje ustne w odbytych spotkań prawnik traktuje jako jedną z dwóch wersji zdarzenia. Wiadomo że strona przeciwna poda dokładnie odwrotną wersję. Dopiero przedstawione dowody uwiarygodnią naszą  wersję. Nagrywanie rozmów, w których bierzemy udział, jest zgodne z przepisami prawa, ponieważ my nagrywamy swoje wypowiedzi na wypadek gdyby współrozmówca zarzucał nam to, czego nigdy nie powiedzieliśmy.

Praktyczne rady

Dyktafon 4 GB z blokadą odczytu.

Należy zawsze pamiętać, że jakość nagrania zależy od: akustyki pomieszczenia w którym prowadzimy rejestrację. Także od poziomu zakłóceń np. jak głośno gra telewizor lub jak głośno pracuje silnik samochodu. Istotną rolę odgrywa poziom sygnału nagrywanego tzn. jak głośno jest prowadzona rozmowa. O rzeczach przyjemnych odruchowo mówi się ciszej natomiast w trakcie kłótni wypowiedzi są bardzo głośne. Ukrycie dyktafonu ma także bardzo ważny wpływ na jakość wykonanego nagrania. 

Nasza oferta mini dyktafonów obejmuje:

Mini dyktafon 4 GB cena 350 zł

Mini dyktafon 4 GB z blokadą cema 400 zł

Mini dyktafon 8 GB cena 400 zł

Mini dyktafon 8 GB z blokadą cena 450 zł

Mini dyktafon 16 GB cena 500 zł

Mini dyktafon 16 GB z blokadą cena 550 zł

Mini dyktafon 16 GB GSM cena 500 zł  

dyktafon z blokadą odczytu
SKU Dyktafon_pendrive_KS70SX_4GB_z_blokad___odczytu_danych
400.00 zł