Dyktafon 16 GB przeznaczony jest do rejestracji nagrań dzwikowych w okresie 280 godzin.
Posiada magnes neodymowy co ułatwia jego mocowanie. Dyktafon zasilany jest akumulatorem 3400 mAh. Akumulator posiada specjalny kontroler ładowanie co zapewnia mu długi okres eksploatacji.

mini dyktafon 16 gb

Dane techniczne:
Dyktafonu: 16 GB
Pamięć wewnętrzna dyktafonu: 16 GB
Czas ciągłego nagrywania: 280 godzin
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (-6dB)
Zakres dynamiki : 65 dB
Format zapisu: WAV - 128 Kbps
ZAsilanie: akumulator: Li-Pol 3400 mAh
Ładowanie akumulatora: USB
Obsługiwane systemy: Win, ME, 2000, XP, Vista, 7, 10
mikrofon zewnętrznt: nie
Magnes neodymowy: tak
Rekomendowane aplikacje do odczytu nagrań : WavePad, AudaCity

 

 

Wykaz nagrań na mini dyktafon 8 GB
 

Każda nagrana rozmowa zapisana jest w pliku, który posiada informacje o dacie i dokładnej godzinie jego wykonania. Pozwala to na szybkie odnalezienia interesującego nas nagrania. W przypadku ustawienia ciągłego nagrywania tworzone są pliki po cztery godziny. One także posiadają datę i godzinę wykonania. Ponadto pliki cztero godzinne są wygodniejsze w odsłuchu. 

Dyktafon 16 GB  przeznaczony jest do nagrywania rozmów w okresie 280 godzin (ok. 11 dni).   Nagranie jest wykonywane w plikach cztero godzinnych co pozwala na przeprowadzenie wstępnej preselekcji nagranego materiału.  Ładowanie akumulatora odbywa się w momencie podłączenia rejestratora do PC lub innego gniazda USB (np. ładowarka do komórki). W celu przeprowadzenie szczegółowej analizy nagrań należy posługiwać się specjalistycznym oprogramowaniem np. AudaCity. Jest to darmowa aplikacje pozwalająca dokładną analizę nagrań.


mini dyktafon 16 GB rodzaj mocowania

Mini dyktafon 16 GB jest także wykonywany w wersji z magnesem neodymowym.

Rozwiązanie to pozwala na szybkie oraz dyskretne umieszczenie rejestratora w odpowiednim miejscu. 

Nagranie wykonane z użyciem dyktafonu jest  odczytywane standardowymi programami istniejącymi na komputerze jako dodatki do systemu operacyjnego Windows (Media Player). Do szybkiej obróbki wykonanych nagrań rekomendujemy program WavePad. Jest to darmowa aplikacja do pobrania w internecie w wersji Polsko języcznej. Oferowane mini dyktafony różnią się gabarytem, czasem nagrywania (od 20 do 280 godzin), umiejscowieniem mikrofonu, zamontowanym magnesem neodymowym do szybkiego mocowania.  

 

Nagranie testowe

Odczyt z dyktafonu aplikacją WP 

Oferowane mini dyktafony różnią się gabarytem, czasem nagrywania (od 20 do 280 godzin), umiejscowieniem mikrofonu, zamontowanym magnesem neodymowym do szybkiego mocowania. Na uwagę zasługuje fakt że ten sprzęt jest wykorzystywany przez agencje detektywistyczne w całej Polsce. 

 Nasza oferta obejmuje:

Mini dyktafon 4 GB cena 350 zł

Mini dyktafon 4 GB z blokadą cema 400 zł

Mini dyktafon 8 GB cena 400 zł

Mini dyktafon 8 GB z blokadą cena 450 zł

Mini dyktafon 16 GB cena 500 zł

Mini dyktafon 16 GB z blokadą cena 550 zł

Mini dyktafon 16 GB GSM cena 500 zł

mini dyktafon KS-280
SKU Mini_Dyktafon_KS-280
500.00 zł