mikro słuchawka

Wykonujemy także pełen odczyt informacji z telefonu a w szczególności odczyt skasowanych SMS.

Mikro słuchawka stosowana jest do wymiany informacji w dyskretny sposób pomiędzy kilkoma osobami. . Często jest wykorzystywana w trakcie obserwacji "figuranta" na ulicy lub w innych miejscach publicznych. Do transmisji sygnału może być wykorzystywany system telefonii komórkowej lub dowolny inny radiotelefon. Mikro słuchawka składa się miniaturowego głośnika umieszczanego w przewodzie słuchowym ucha. Bezprzewodowe połączenia mikro słuchawki z urządzeniem transmitującym informacje (np. telefon komórkowy) zapewnia pętla indukcyjna generująca zmienne pole magnetyczne. W cewce indukcyjnej mikro słuchawki generowana jest siła elektromotoryczna co pozwala na wytworzenie przebiegów prądowych zasilających mikro głośnik zainstalowany w mikro słuchawce. Obecnie mikro słuchawka jest często stosowana  na egzaminach maturalnych lub w trakcie sesji egzaminacyjnej na uczelniach. Zestawy tego typu są oferowane w różnych konfiguracjach i na różnym poziomie sprawności technicznej. 

Mikro słuchawka z bluetooth. Jest to zestaw składający się z mikro słuchawki oraz nadajnika bluetooth wyposażonego w pętle indukcyjną. Połączenie  bluetooth zapewnia możliwość wykorzystania każdego telefonu komórkowego. Efektywność zestawu zależy od poziomu indukcyjności cewki wykorzystanej w danym rozwiązaniu

H=(Z*J)/l 

gdzie: 
H - indukcyjność cewki
Z - liczba zwojów 
J - prąd płynący przez drut w cewce 
l - przekrój cewki 

Przy założeniu że prąd  płynący w bluetooth jest na tym samym poziomie to o jakości odsłuchu decydować będzie ilość zwojów ( Z ) w pętli indukcyjne.

mikro słuchawka

Jako jedyni w Polsce produkujemy pętle indukcyjne z bluetooth. Wykonywane w Euro-Soft pętle posiadają 20 zwojów co jest gwarantem uzyskania bardzo dobrej słyszalności w mikro słuchawce. 

 

mikro słuchawka   mikro słuchawka
W tym przypadku pętla indukcyjna wykonana jest z przewodu metodą łączenia poszczególnych żył. Maksymalna ilość zwojów w tym rozwiązaniu to jedynie ok. 8.    Pętla indukcyjna wykonana jest z drutu nawojowego. Ilość zwojów jest praktycznie nieograniczona. W naszej pętli ilość zwojów wynosi ok. 20.

mikro słuchawka

Z pętlą indukcyjną współpracuje każda słuchawka. 

 

 mikro słuchawka

Mikro słuchawkę z pętlą indukcyjną można zakupić

mikro słuchawka

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię
Proszę podać email Niepoprawny adres email
Proszę wpisać wiadomość