Test Wierności

Test wierności umożliwia dokonania kontroli, czy kobieta uprawiała seks w ciągu ostatnich 100 godzin. Test wykrywa istnienie specyficznego białka, z którego jest zbudowany męski plemnik. Czynności związane z testem prozaicznie proste i całkowicie bezpieczne. Czas trwania test wiernościi to ok. 5 minut. Jedno opakowanie Test  pozwala na zrobienie ok. 20 niezależnych prób. Podczas testu nie dochodzi do uszkodzenia materiału, na którym znajdują się badane ślady. Nasz test pozwala na personalną identyfikacje podejrzanej osoby. Na rynku polskim istnieją inne testy, których zasada działania opiera się na wykrywaniu męskiego antygenu PSA w płynie fizjologicznym z pochwy kobiety. Główną wadą tej metody jest fakt, że kobiety podczas stosunku płciowego sama wytwarza męskiej antygen PSA. Źródłem tych informacji jest strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet W artykule tym czytamy między innymi: Przeprowadzono wiele badań nad płynem powstającym w trakcie kobiecej ejakulacji w celu określenia jego właściwości chemicznych. Analiza chemiczna wykazała obecność następujących związków:

  • glukozy i fruktozy (także w nasienia)

  • męski antygen  (PSA), białka męskiego ejakulatu wytwarzane przez gruczoł krokowy, i u kobiety przez mniejsze gruczoły przedsionkowe

  • bardzo niski poziom kreatyniny i mocznika (dwa główne markery chemiczne moczu, w dużych ilościach w analizy moczu przed i postejakulacyjnych).

Te informacje podważają wiarygodność testów działają na zasadzie identyfikacji męskiego antygenu PSA . Inną poważną wadą tego testu jest to, że możena odnajdywać ślady PSA z przed 10 lat. Oczywiście, takie ślady nie można zidentyfikować z konkretną osobą lub sytuacją.  Nasz test wierności  opiera się na identyfikacji śladów białka z którego jest zbudowany plemnik. Ślady nie powinny być starsze niż 3-5 dni. Najlepszym miejscem z którego można pobrać próbki jest bielizna osobista. Jeżeli jest to możliwe próbki do testu mogą pochodzić z wkładek higienicznych. Dowodem na wykrycie śladów plemników w płynie ustrojowym z pochwy jest wystąpienie odpowiedniego zabarwienia na sączku testowym. Niestety test wierności nie możne być jednoznacznym dowodem zdrady wykorzystywanym na płaszczyźnie prawnej. Należy go traktować jako potwierdzenie subiektywnych podejrzeń. Jednoznaczną odpowiedz na pytanie o zdradę może dać dodatkowe badanie DNA w uprawnionych laboratoriach. Osoba wykorzystując test wierności musi akceptować powyższe informacje..

Błędne wskazania mogą być spowodowane niedostatecznym wypłukaniem bielizny w czasie prania z detergentów, środków piorących, zamoczeniem bielizny w mleku.
test wierności, test zdrady
Poniżej prezentujemy kolejność czynności wykonywanych w trakcie testu wierności :

 

test wierności, test zdrady

Na wstępie należy miejsce w którym występują upławy dokładnie zwilżyć prepatarem z pojemnika oznaczonego cyfrą 1.

 

test wierności
Następnie w to miejsce należy przyłożyć sączek testowy i przyciskając go do podłoża postarać się aby mokra zawartość została przeniesione na niego.

test wierności, test zdrady
Na tak przygotowany sączek testowy należy zakroplić preparat z pojemnika nr. 2.

test wierności, test zdrady

Jeżeli kobieta wykorzystuje podpaski higieniczne test wierności można wykonywać bezpośrednio na wkładce.

 

test wierności, test zdrady

Jeżeli w sączku testowym występuje zabarwienie jak z zdięciu powyżej to oznacza to że nie zostało wykryte białko z którego jest zbudowany plemnik .

test wierności, test zdrady

Zabarwienie sączka testowego jak powyżej świadczy o wykryciu śladów białka z którego jest zbudowany w 93 procentach męski plemnik.

test wierności, test zdrady

Test wierności umożliwia dokonania kontroli, czy kobieta uprawiała seks w ciągu ostatnich ok. 100 godzin. Test wykrywa istnienie specyficznego białka, z którego jest zbudowany męski plemnik. Czynności związane z testem prozaicznie proste i całkowicie bezpieczne. Czas trwania test wierności to ok. 5 minut. Jedno opakowanie Test  pozwala na zrobienie ok. 20 niezależnych prób. Podczas testu nie dochodzi do uszkodzenia materiału, na którym znajdują się badane ślady. Nasz test pozwala na personalną identyfikacje podejrzanej osoby. Na rynku polskim istnieją inne testy, których zasada działania opiera się na wykrywaniu męskiego antygenu PSA w płynie fizjologicznym z pochwy kobiety. Główną wadą tej metody jest fakt, że kobiety podczas stosunku płciowego sama wytwarza męskiej antygen PSA. Źródłem tych informacji jest strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet W artykule tym czytamy między innymi: Przeprowadzono wiele badań nad płynem powstającym w trakcie kobiecej ejakulacji w celu określenia jego właściwości chemicznych. Analiza chemiczna wykazała obecność następujących związków:

 

Test Zdrady

Poszukujemy dystrybutorów Testu Wierności na terenie całego kraju. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny hurtowe oraz ciągłość dostaw. Tel. 501-159-903.

test wierności, test zdrady

Test wierności jest niezawodną metoda wykrywania zdrady najbliższej osoby. Test wierności polega na badaniu upławów z pochwy kobiety po odbytym stosunku seksualnym. Badanie to ma na celu poszukiwanie śladów plemników a konkretnie białka z którego plemnik jest zbudowany. Na rynku istnieją inne testy opierające swoje działanie na poszukiwaniu męskiego antygenu PSA. Badania naukowe wykazały fakt produkcji tego antygenu przez organizm kobiety w momencie podniecenia seksualnego bez konieczności odbywania stosunku. Tak więc test wierności oparty na śladach antygenu PSA, produkowanego przez kobietę nie może być dowodem zdrady. Nasz test działa na zasadzie poszukiwania białka z którego jest zbudowany plemnik i takiego białka kobieta nie wytwarza. Źródłem powyższych informacji jest "Wikipedia". Więcej informacji na powyższy temat można uzyskać pod adresem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet......

 

test wierności, test zdrady

Podstawową zaletą oferowanego testu wierności jest możliwość szybkiego reagowania na wszelkie podejrzenia o niewierność. Szybkość działania w tym wypadku gwarantuje wyjaśnienie wszystkich okoliczności zaistniałej zdrady. Podstawą działania naszego metody jest identyfikacja specyficznego białka z którego jest zbudowany plemnik w płynie fizjologicznym w pochwie kobiety. Niestety test wierności ma zastosowani w przypadku gdy stosunek seksualny odbył się bez prezerwatywy. W przeciwnym wypadku należy szukać innych śladów spermy na bieliźnie, pościeli lub na tapicerce. Nasza metoda ma zastosowania także w stosunku do mężczyzn. W tym przypadku ewentualne użycie prezerwatywy w niczym nie przeszkadza w prawidłowym wykonaniu testu wierności. Należy pamiętać że mężczyzna po odbytym stosunku seksualnym przez okres około dwóch godzin bezwiednie wydziela resztki spermy, której ślady można odnaleźć w jego bieliźnie. O fakcie znalezienia śladów plemników informuje nas specyficzny kolor sączka testowego.

test wierności, test zdradytest wierności, test zdrady

Doskonałym uzupełnieniem testu wiernościi jest lampa ultra fioletowa, która pozwoli na zidentyfikowanie w niektórych przepadkach śladów spermy. Lampy tego typu są szeroko stosowane w kryminalistyce ponieważ pozwalają zobaczyć znacznie więcej niż gołym wzrokiem. Żywe i w pełni zdrowe plemniki posiadają zdolność świecenia w świetle UV co pokazane jest na zdjęciu zamieszczonym obok. Brak świecenia spermy w świetle UV może świadczyć o złej kondycji zawartych w niej plemników lub o ich braku ( np. w bezpłodności ). Należy zwrócić uwagę że oświetlanie plemników światłem UV prezentowane na zdjęciu obok odbywało się w zupełnej ciemności. Badania wykonywane z użyciem lampy UV pozwala na uwzględniania próbek pochodzących z wielu innych przypadkowych miejsc. Należy jednak pamiętać że martwe plemniki w suchych pozostałościach spermy mogą nie wykazywać zdolności do świecenia w promieniach UV.

 

Błędne wskazania mogą być spowodowane niedostatecznym wypłukaniem bielizny w czasie prania z detergentów, środków piorących, zamoczeniem bielizny w mleku.

Niestety test wierności nie możne być jednoznacznym dowodem zdrady wykorzystywanym na płaszczyźnie prawnej. Należy go traktować jako potwierdzenie subiektywnych podejrzeń. Jednoznaczną odpowiedz na pytanie o zdradę może dać dodatkowe badanie DNA w uprawnionych laboratoriach. Osoba wykorzystując test wierności musi akceptować powyższe informacje.

.

Test Wierności.

Szczegółowa prezentacja.

Test wiernościi oferowany przez nas charakteryzuje się prostotą wykonania a także jednoznacznością wyników. Każdy mężczyzna może wykonać test wierności na własnej spermie. Czynności te uwiarygodnią nasz test wierności pod względem jego skuteczności.

test wierności, test zdrady
Powyżej pokazane są kolejne czynności wykonywane w trakcie testu wierności.
test wierności, test zdrady
 
W przypadku braku śladów spermy test wierności zabarwia sączek testowy na kolor błękitny (1).
W przypadku wykrycie śladów spermy kolor sączka testowego jest brunatny z różowymi krawędziami (2).

Test Wierności

test wierności, test zdrady

test wierności, test zdrady
 

Dlaczego zdradza kobieta ?

Przyczyna 1. Tęsknota za dziką kobiecością.
Kobiety będące w ustabilizowanym związku po pewnym zaczynają tęsknic za swoimi marzeniami. Pragną być wielbione i dopieszczane a tego zaczyna brakować w aktualnym związku. Prawdziwym test wierności w takim przypadku to np. osobne wakacje.

Przyczyna 2. Test wierności w pracy.
Prace jest hermetycznym obszarem życia kobiety. Emocje i uczucia istniejące w miejscach pracy bardzo często są powodem zdrad a niekiedy także zrywania związków małżeńskich. Test wierności w takim przypadku to wyjazdy służbowe lub szkolenia których oczywiście nie można opuścić pod żadnym pozorem.

Przyczyna 3. Sex i namiętność.
Panowie będący w stałych związkach popadią w rutynę i automatyzm w obszarze seksu. Dla kobiety ten sygnał jest wystarczającym powodem aby zacząć myśleć o innych mężczyznach. One pragną przeżyć coś jeszcze niż może im zaoferować zmęczony często spocony mąż maniący problemy w pracy, poza pracą a także i w łóżku. Jedynym test wierności w tym przypadku jest randka z facetem za którym ona ogląda się od dłuższego czasu.

Przyczyna 4. Test wierności za karę.
Tego typu kara może być wynikiem zdrady męża w obszarze fizycznym lub psychicznym. Ale kara ta może dotyczyć złego zachowania lub traktowania kobiety w towarzystwie zwłaszcza jej najbliższych przyjaciółek lub koleżanek. Test wierności jest wywołany potrzebą nadrzędna mającą na celu potwierdzenie lub zaprzeczenie czarnego scenariusza rysującego się w niedalekiej przyszłości.

Przyczyna 5. Test wierności dla pieniędzy.
Kobiety często są skrajnymi materialistkami. Potrzeba posiadania pieniędzy dla zaspokojenie swoich zachcianek jest ponad wszelkie hamulce natury moralnej. Test wierności w tym przypadku polegałby na odmówieniu sobie wielu zachcianek i przyjemności. W zdradach dla pieniędzy nie jest ważny partner ale tylko zawartość jego portfela. Praca w której mamy tak dużo przyjemności a poza tym bardzo dobrze nam płaca jest marzeniem każdej kobiety.

Przyczyna 6. Zdrada w pracy.

Jakiś czas temu zdradziłam męża. Od dawna kolega z pracy sukcesywnie mnie podrywał. Do tamtego momentu wydawało mi się to śmieszne i nawet mnie bawiło, ja miałam swój świat, swoje zasady. Do czasu... Miałam chwile słabości, dużo problemów i spraw na głowie i w końcu mu się udało. Nasz jeśli tak można to nazwać, romans nie trwał długo. Skończyło się na kilku randkach. Czy dziś żałuję? Nie wiem. On spowodował, że przez chwilę byłam szczęśliwa. A każdy chce być szczęśliwy.” - argumentuje jedna z kobiet, która wplątała się w chwilowy romans będąc mężatką.

Przyczyna 7. Bo mąż mnie nie zaspakaia seksualnie. 

Zdradzam namiętnie mojego męża. To jest fakt, choć nie lubię tego procederu nazywać zdradzaniem. Po prostu uprawiam sex z innymi mężczyznami. Dlaczego? Dlatego, że mój mąż nie umie zaspokoić wszystkich moich potrzeb seksualnych. Co wcale nie powoduje, że kocham go mniej. Mężczyzna z którym uprawiam seks jest dobrym znajomym męża


test wierności, test zdrady
 

Dlaczego zdradza mężczyzna ?

1. Z powodu nudnego seksu.
Rutyna i wykonywanie tych samych czynności w łózko prowadzą do zobojętnienia a nawet wygaszenia wszystkich emocji. Seks staje się wykonaniem czynności fizjologicznych których celem jest rozładowania napięcia emocjonalnego. Test wierności wykaże czy tego typu problemy mają głębsze podłoże i czy są odwracalne. Panowie w takich sytuacjach często szukają pocieszenie w ramionach innej kobiety, co może być powodem do rozwiązania poprzedniego związku.

2. Zdrada kobiety.
Zachowanie mężczyzn w takich sytuacjach jest jednoznaczne, czyli odpłacają pięknym za nadobne. Postępowanie według takich zasad przypomina trochę pimpąk. Takie zachowanie prowadzi do rutynowych zdrad i związek zaczyna nabierać charakteru białego małżeństwa. Jeżeli mężczyzna zakosztuje w krótkich relacjach z przygodnymi paniami to test wierności może być już nieskuteczny ponieważ wiadomo że zdradza i będzie zdradzał dla przyjemności i dla zaspokojenia swojego męskiego ego. Może to prowadzić do zachwiania w relacjach istniejących w związku a w konsekwencji do jego rozpadu.

3. Zdrada dla sportu.
Czasami panowie ze zdrady robią swoistego rodzaju sport w którym liczy się ilość a nie jakość przeżyć i emocji seksualnych. Rywalizacja pomiędzy mężczyznami na tym polu jest bezwzględna i pozbawiona wszelkich skrupułów. Test wierności w takich sytuacja nie ma najmniejszego znaczenia a ewentualne jego stosowanie jest bezcelowe. Seks sport jest często przyczyną problemów emocjonalnych bardzo trudnych do leczenia. Jedynym skutecznym lekarstwem może być długotrwała totalna abstynencja. Z reguły panowie nie wytrzymują takich terapii i szybko wracają na drogę recydywy.

4. Bo partnerka zarabia więcej.

Kobieta, która ma wyższe dochody niż jej partner, nie może liczyć na wierność. Mężczyzna bowiem będzie w tej sytuacji nad wyraz nieszczęśliwy. Zdradzi, aby odzyskać pewność siebie i pokonać bolesną frustrację. Do takiego wniosku doszła socjolożka Christin Munsch z uniwersytetu Cornell w amerykańskim stanie Nowy Jork. „Przygody seksualne, szczególnie z wieloma kobietami, są charakterystyczną cechą definiującą hegemonialną męskość”, wywodzi doktorantka Munsch, która przedstawiła swoje konkluzje podczas dorocznej konferencji Amerykańskiego Stowarzyszenia Socjologicznego w Atlancie. Szeroko omówiła je zawsze spragniona tematów erotyczno-naukowych międzynarodowa prasa. Wśród naukowców od kilku lat coraz większe uznanie zdobywa teoria, że do zdrady w małżeństwie lub w stałym związku dochodzi bardziej na skutek mechanizmów społecznych i kulturowych niż ewolucyjnych. Długo uznawany pogląd, że mężczyźni przynajmniej podświadomie pragną rozprzestrzenić swoje geny, panie zaś poprzez skok w bok szukają lepszego biologicznego ojca dla swych dzieci, traci zwolenników. Christin Munsch ze współpracownikami przeanalizowała ankiety 1024 mężczyzn i 1559 kobiet ze Stanów Zjednoczonych w wieku od 18 do 28 lat. Osoby te żyły w związkach małżeńskich lub w konkubinacie trwającym dłużej niż rok. Dane pochodziły z lat 2002-2007. Okazało się, że im silniej mężczyzna jest finansowo zależny od partnerki, tym bardziej skłania się do niewierności.

 

W przypadenu PSA. Metoda ta jest bardzo nieprecyzyjna i obarczona błędami. Z informacji pochodzących z WIKIPEDII wynika że kobieta w trakcie silnego podniecenia seksualnego sama wytwarza męski męski antygen PSA. Silne podniecenie seksualne nie musi być spowodowane tylko bodźcami występującymi w trakcie stosunku ale także w innych sytuacjach np. w trakcie masturbacji.


Szczegółowe informacje na temat testu wierności uzyskasz na stronie http://detektywi.net.pl/

Euro-Soft
Powstańców Śląskich 124 p.5
Warszawa
01-466
Polska
501-159-903