Dyktafon 16GB czas nagrywania 280 godzin.

 

mini dyktafon 16 GB z blokadą

Mini dyktafon 16 GB z blokadą odczytu pozwala na wykonanie nagrania w okresie 280 godzin. Nagranie to jest realizowane w standardzie WAW. Całość nagrania jest podzielona na pliki po cztery godziny każdy. Pliki te posiadają w swoim opisie datę i godzinę wykonania. Pozwala to na określenie korelacji wykonanego nagrania z czasem rzeczywisty. Zabezpieczenie przed odczytem przez osoby postronne stanowi specjalny kanele USB. Wykonany jest on pod kątem odczytu z prezentowanego mini dyktafonu.

Mini dyktafon 16 GB z blokadą wyposażony jest w specjalny modułów ładowania . Pozwala on na ładowanie akumulatora w optymalnym standardzie eksploatacyjnym. Prąd ładowania ustalony jest na poziomie 4,5 mA. Moduł pozwala na rozładowanie akumulatora do poziomu 2,5 V co jest gwarantem długiego czasu eksploatacji. Proces ładowania mini dyktafonu jest sygnalizowany paleniem się czerwonej diody. Osiągnięcie pełnego naładowania powoduje zapalenie się niebieskiej diody. Ładowanie jest realizowane standardową ładowarką o parametrach 5 V / 1000 mA z wykorzystaniem kabla USB.

 

Mini dyktafon 16 GB umożliwia wykonania 280 godzin ciągłego nagrywania.

Parametry mini dyktafonu 16 GB:

Pojemność pamięci: 16 GB
Pojemność akumulatora 3400 mAh
Mikrofon wewnętrzna: tak
Magnes neodymowy: tak
Zintegrowany moduł ładowania: tak
Wymiary: 70 x 33 x 35 mm

 

 

 

 

 

 

Należy pamiętać że stosowanie nagrywania z aktywacją nagrania dźwiękiem (głosem) posiada wiele wad, które dyskredytują tego typu rejestracje. Zagadnienie to omówione jest na innej stronie.

 

WawePad jest idealnym narzędziem do odczytu wykonanych nagrań na mini dyktafonie 16 GB z blokadą odczytu.

Do odczytu wykonanych nagrań na mini dyktafon 16 GB z blokadą odczytu rekomendujemy profesjonalną aplikacje WawePad. Pozwala ona na wykonania obróbki wykonanych nagrań ora na ich odsłuch. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość stosowania algorytmów poprawiających wykonane nagranie.

Z naszych mini dyktafonów w swojej pracy korzystaią prywatni detektywi na terenie całej polski. Z ich listą można zapoznać się na stronie.

Nasza oferta mini dyktafonów obejmuje:

Mini dyktafon 4 GB cena 350 zł

Mini dyktafon 4 GB z blokadą cema 400 zł

Mini dyktafon 8 GB cena 400 zł

Mini dyktafon 8 GB z blokadą cena 450 zł

Mini dyktafon 16 GB cena 500 zł

Mini dyktafon 16 GB z blokadą cena 550 zł

Mini dyktafon 16 GB GSM cena 500 zł 

 

FBYT

 

mini dyktafon 16 GB z blokadą
SKU Mini_dyktafon_16_GB_z_blokad__
550.00 zł

Dyktafon 8GB czas nagrywania 140 godzin.

mini dyktafon 8 GB z blokadą odczytu

Mini dyktafon 8 GB z blokadą odczytu pozwala na wykonanie nagrania w okresie 140 godzin. Nagranie to jest realizowane w standardzie WAW. Całość nagrania jest podzielona na pliki po cztery godziny każdy. Pliki te posiadają w swoim opisie datę i godzinę wykonania.

Pozwala to na określenie korelacji wykonanego nagrania z czasem rzeczywisty. Zabezpieczenie przed odczytem przez osoby postronne stanowi specjalny kanele USB. Wykonany jest on pod kątem odczytu z prezentowanego mini dyktafonu.

Mini dyktafon 8 GB z blokadą wyposażony jest w specjalny modułów ładowania . Pozwala on na ładowanie akumulatora w optymalnym standardzie eksploatacyjnym. Prąd ładowania ustalony jest na poziomie 4,5 mA.

Moduł pozwala na rozładowanie akumulatora do poziomu 2,5 V co jest gwarantem długiego czasu eksploatacji. Proces ładowania mini dyktafonu jest sygnalizowany paleniem się czerwonej diody. Osiągnięcie pełnego naładowania powoduje zapalenie się niebieskiej diody. Ładowanie jest realizowane standardową ładowarką o parametrach 5 V / 1000 mA z wykorzystaniem kabla USB.

 

 

Opis funkcji w mini dyktafonie z blokada dostępu

Parametry mini dyktafonu 8 GB:

Pojemność pamięci: 8 GB
Pojemność akumulatora 3400 mAh
Mikrofon wewnętrzna: tak
Magnes neodymowy: tak
Zintegrowany moduł ładowania: tak
Wymiary: 70 x 33 x 35 mm

 

 

 

 

 

Program do odczyt nagrań.

 

WawePad jest doskonałym narzędziem do odsłuchu nagrań.

Do odsłuchu wykonanych nagrań polecamy darmową wersie komercyjnego programu WawePad. Umożliwia ona łatwy odsłuch nagrań. posiada także możliwość wykonywania korekcji plików dźwiękowych co może w znacznym stopniu poprawić jakość i czytelność wykonanych nagrań. Darmową wersje WawePad można pobrać klikając.

 

 

 

 

 

 

 

 Z nasza oferta mini dyktafonów pożna zapoznać się klikaiąc powyższe dzięcie.

 

Prezentujemy oferta Euro-Soft w zakresie mini dyktafony.

 

Mini dyktafony produkowane w Euro-Soft w swoiej pracy wykożystują prywatni detektywi

Nasza oferta mini dyktafonów obejmuje:

Mini dyktafon 4 GB cena 350 zł

Mini dyktafon 4 GB z blokadą cema 400 zł

Mini dyktafon 8 GB cena 400 zł

Mini dyktafon 8 GB z blokadą cena 450 zł

Mini dyktafon 16 GB cena 500 zł

Mini dyktafon 16 GB z blokadą cena 550 zł

Mini dyktafon 16 GB GSM cena 500 zł

 

FBYT

mini dyktafon 8 GB z blokada odczytu
SKU Mini_dyktafon_8_GB_z_blokad__
450.00 zł

Mini dyktafon z kartą SD

mini dyktafon KP 320

Dane techniczne:

 • Posiada magnes - nie.
 • Posiada mikrofon zewnętrzny - nie.
 • Nagrywa w standardzie mp3
 • Współpracuje z systemem Windows.

Prezentowany  mini dyktafon na kartą SD umożliwia wykonanie nagrania w standardzie mp3. Dzięki temu możemy wykonać nagranie o bardzo wysokiej jakości. Dodatkową zaletą tego  dyktafonu jest fakt że nagranie jest wykonywane na karcie SD co umożliwia szybkie fizyczne zabezpieczenie pozyskanych nagrań. Całość nagrania wykonane jest w jednym pliku. Odsłuch wykonanych nagrań jest możliwy na każdym komputerze. My rekomendujemy wykorzystanie darmowej w pełni profesjonalnej aplikacji WawePad. Aplikacja ta pozwala na bardzo wygodne prowadzenie odsłuchu wykonanych nagrań a także na ich obróbkę. Dyktafon zasilany jest akumulatorem o pojemności 110 mAh. Ładowanie akumulatora odbywa się poprzez kabel USB poprzez komputer lub z wykorzystaniem ładowarki sieciowej.

 

mini dyktafon na kartę SD
SKU Mini_dyktafon_z_kart___SD
350.00 zł

Mini dyktafon 16 GB GSM

Mini dyktafon 16 GB GSM jest podsłuchem telefonicznym z możliwością nagrywania.Mini dyktafon 16 GB GSM pozwala na jednoczesny podsłuch pomieszczenia telefonem komórkowym  oraz nagrywanie prowadzonej rozmowy. Po wybraniu numeru karty SIM mini dyktafon łączy się z naszym telefonem umożliwiaiąc odsłuch pomieszczenia.

Po wysłaniu wiadomości SMS do mini dyktafonu o treści "555" dyktafon rozpoczyna nagrywanie.

Zakończenie nagrywania nastąpi po wysłaniu wiadomości SMS o treści "444".

Wysłanie wiadomości SMS o treści "666" spowoduje ż mini dyktafon będzie dzwonił do nas po wykryciu rozmowy na poziomie 40 dB.

Można skasować wykonane nagranie wysyłając wiadomość SMS o treści "445".

Mini dyktafon 16 GB GSM posiada opcję automatycznego połączenia się z naszym telefonem w momoencie zaistnienia w pomieszczeniu rozmów na poziomie 40 dB. C

zas pracy mini dyktafonu zależy od reżimu eksploatacji i wynosi szacunkowo 7-11 dni. Istnieje wersja mini dyktafonu zasilanego z sieci 230 V. 

 

Mini dyktafon GSM 16 GB pozwala na podsłuch pomieszczenia z jednoczesnym nagrywaniem rozmów.

Mini dyktafon 16 GB GSM wyposazony jest w magnes neodymowy. Posiada także specjalny kontroler ładowania pakietu akumólatorów, który zapewnia zachowania optymalnego rażimu eksploatacyjnego. Kontroler pozwala na rozładowanie się akumulatorów do napięcia 2,5 V. Ładowanie odbywa się prądem 4,7 V. Proces ładowania sygnalizowany jest palącą się czerwoną diodą. Stan naładowania mini dyktafon osiąga w momencie zapalenia się niebieskiej diody. 

Z całąofertą mini dyktafonów można zapoznać się klikaiąc.

 

Dane techniczne mini dyktafonu GSM:

Dopuszczalna pojemność pamięci 16 GB (na życzenia klijenta).

Standartowa pojemność pamięci wynosi 8 GB. 

Pojemność pakiety zasilającego 6800 mAh

 

Mini dyktafon sprzedawany jest bez karty SIM.

 

 

Nasza oferta mini dyktafonów obejmuje:

Mini dyktafon 4 GB cena 350 zł

Mini dyktafon 4 GB z blokadą cema 400 zł

Mini dyktafon 8 GB cena 400 zł

Mini dyktafon 8 GB z blokadą cena 450 zł

Mini dyktafon 16 GB cena 500 zł

Mini dyktafon 16 GB z blokadą cena 550 zł

Mini dyktafon 16 GB GSM cena 500 zł

 

 

 
mini dyktafon 16 GB GSM
SKU Rejestrator_fonii_KS-280_GSM
500.00 zł
Latarka UV
SKU Latarka_UV
160.00 zł

Podsłuch GSM

podsłuch GSM 1Podsłuch GSM M1 jest modułem telefonu komórkowego. Po zainstalowaniu dowolnej karty SIM możemy połączyć się z nim telefonem komórkowym i prowadzić odsłuch otoczenia w którym się znajduje. Moduł M1 posiada możliwość dzwonienia na nasz telefon komórkowy w momencie zaistnienie dźwięku (rozmowy) na poziomie 40dB. 

podsłuch GSM12Punkcie oddzwaniania aktywuje się poprzez wysłanie na numer zainstalowanej karty SIM wiadomości SMS o treści "1111". Wyłączenie oddzwaniania nastąpi po wysłaniu wiadomości SMS o treści "0000". Podsłuch GSM M1 posiada wbudowany akumulator o pojemności 500 mAh. W momencie włożenia karty SIM do modułu M1 akumulator zostaje obciążony poborem prądu na poziomie 15 mA. 

podsłuch GSM123W momencie aktywacji oddzwaniania moduł podsłuch GSM M1 pobiera prąd na poziomie 30 mA. W trakcie prowadzenia odsłuchu pobór prądu wynosi ok. 200 mA. W praktyce oznacza to że ten moduł zasilany własnym akumulatorem pozwala na pracę w cyklu dobowym, to znaczy umożliwia prowadzenie odsłuchu trawiącego ok. 1 godziny w okresie ok. 15 godzin przy włączonym oddzwanianiu.

Do modułu M1 możemy podłączyć kablem USB dowolną ładowarkę od telefonu komórkowego. W takiej sytuacji podsłuch GSM M1 będzie pracował bez ograniczeń czasowych ponieważ jego akumulator będzie doładowywany "na bieżąco". W celu polepszenia jakości prowadzonego odsłuchu sugerujemy stosować zestawy słuchawkowe do telefonu.

Wymiary:
długość: 70 mm
szerokość: 30 mm
grubość:  6 mm

 

 

 

 

GSM mm
SKU Pods__uch_GSM_M1
450.00 zł

Mini dyktafon 16 GB

Dane techniczne.

mini dyktafon 16 GB nagrywa 280 godzin w plikach po cztery godziny

Model dyktafonu: KS-280
Pamięć wewnętrzna dyktafonu: 16 GB
Czas ciągłego nagrywania: 280 godzin
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (-6dB)
Zakres dynamiki : 65 dB
Format zapisu: WAV - 128 Kbps
ZAsilanie: akumulator: Li-Pol 3400 mAh
Ładowanie akumulatora: USB
Obsługiwane systemy: Win, ME, 2000, XP, Vista, 7, 10
mikrofon zewnętrznt: nie
Magnes neodymowy: tak
Rekomendowane aplikacje do odczytu nagrań : WavePad, AudaCity
 

Wykaz nagrań na mini dyktafon 8 GB
 
Każda nagrana rozmowa zapisana jest w pliku, który posiada informacje o dacie i dokładnej godzinie jego wykonania. Pozwala to na szybkie odnalezienia interesującego nas nagrania. W przypadku ustawienia ciągłego nagrywania tworzone są pliki po cztery godziny. One także posiadają datę i godzinę wykonania. Ponadto pliki cztero godzinne są wygodniejsze w odsłuchu.
 

Mini dyktafon 16 GB  przeznaczony jest do nagrywania rozmów w okresie 280 godzin (ok. 11 dni).   Nagranie jest wykonywane w plikach cztero godzinnych co pozwala na przeprowadzenie wstępnej preselekcji nagranego materiału.  Ładowanie akumulatora odbywa się w momencie podłączenia rejestratora do PC lub innego gniazda USB (np. ładowarka do komórki). W celu przeprowadzenie szczegółowej analizy nagrań należy posługiwać się specjalistycznym oprogramowaniem np. AudaCity. Jest to darmowa aplikacje pozwalająca dokładną analizę nagrań.


mini dyktafon 16 GB rodzaj mocowania

Mini dyktafon 16 GB jest także wykonywany w wersji z magnesem neodymowym.
Rozwiązanie to pozwala na szybkie oraz dyskretne umieszczenie rejestratora w odpowiednim miejscu.
 
Nagranie wykonane z użyciem Mikro Dyktafonu jest  odczytywane standardowymi programami istniejącymi na komputerze jako dodatki do systemu operacyjnego Windows (Media Player). Do szybkiej obróbki wykonanych nagrań rekomendujemy program WavePad. Jest to darmowa aplikacja do pobrania w internecie w wersji Polsko języcznej. Oferowane mini dyktafony różnią się gabarytem, czasem nagrywania (od 20 do 280 godzin), umiejscowieniem mikrofonu, zamontowanym magnesu neodymowego do szybkiego mocowania. Na uwagę zasługuje fakt że ten sprzęt jest wykorzystywany przez agencje detektywistyczne w całej Polsce. Każdy model mini dyktafonu może być skonfigurowany zgodnie z życzeniem zamawiającego.
 
 

Nagranie testowe.

  

Odczyt z dyktafonu aplikacją WP

 

Oferowane mini dyktafony różnią się gabarytem, czasem nagrywania (od 20 do 280 godzin), umiejscowieniem mikrofonu, zamontowanym magnesu neodymowego do szybkiego mocowania. Na uwagę zasługuje fakt że ten sprzęt jest wykorzystywany przez agencje detektywistyczne w całej Polsce. Każdy model mini dyktafonu może być skonfigurowany zgodnie z życzeniem zamawiającego.

 

 

 

Nasza oferta mini dyktafonów obejmuje:

Mini dyktafon 4 GB cena 350 zł

Mini dyktafon 4 GB z blokadą cema 400 zł

Mini dyktafon 8 GB cena 400 zł

Mini dyktafon 8 GB z blokadą cena 450 zł

Mini dyktafon 16 GB cena 500 zł

Mini dyktafon 16 GB z blokadą cena 550 zł

Mini dyktafon 16 GB GSM cena 500 zł

 

 

 
mini dyktafon KS-280
SKU Mini_Dyktafon_KS-280
500.00 zł

Mini dyktafon 8 GB

Dane techniczne

Mini dyktafon z pamięciom 8 GB nagrywa 140 godzin. Zasilany jest akumulatorem 800 mA

 Model dyktafonu: KS-140
Pamięć wewnętrzna dyktafonu: 8 GB
Czas ciągłego nagrywania: 140 godzin
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (-6dB)
Zakres dynamiki : 65 dB
Format zapisu: WAV - 128 Kbps
ZAsilanie: akumulator: Li-Pol 800 mAh
Ładowanie akumulatora: USB
Obsługiwane systemy: Win, ME, 2000, XP, Vista, 7, 10
mikrofon zewnętrznt: nie
Magnes : opcionalnie     Aplikacje do odczytu nagrań : WavePad, AudaCity

 

 
Każda nagrana rozmowa zapisana jest w pliku, który posiada informacje o dacie i dokładnej godzinie jego wykonania. Pozwala to na szybkie odnalezienia interesującego nas nagrania. W przypadku ustawienia ciągłego nagrywania tworzone są pliki po cztery godziny. One także posiadają datę i godzinę wykonania. Ponadto pliki cztero godzinne są wygodniejsze w odsłuchu.
 

 Przykładowe miejsca do ukrycia mini dyktafonów.

 
Przykładowe miejsca do ukrywania mini dyktafonów w trakcie nagrywania.
 
Mini dyktafon 8 GB przeznaczony jest do nagrywania rozmów w okresie 140 godzin (ok. 5 dób).  Nagranie jest wykonywane w plikach cztero godzinnych co pozwala na przeprowadzenie wstępnej preselekcji nagranego materiału.  Ładowanie akumulatora odbywa się w momencie podłączenia rejestratora do PC lub innego gniazda USB (np. ładowarka do komórki). W celu przeprowadzenie szczegółowej analizy nagrań należy posługiwać się specjalistycznym oprogramowaniem np. WavePad.
Jest to darmowa aplikacje pozwalająca dokładną analizę nagrań. Do  każdego mini dyktafonu można zainstalować zewnętrzny mikrofon  o długości nawet jednego metra.  Posługując się mini dyktafonami należy pamiętać że nagrywanie rozmów w których bierzemy udział jest zgodne z przepisami prawa. W takim przypadku możemy powiedzieć że nagrywamy własne wypowiedzi a nagrywanie jest po to aby współrozmówce nie mógł nam zarzucić czegoś czego nie  powiedzieliśmy.
Nagrywanie rozmów innych osób może być zakwestionowane przez prawnika strony przeciwnej.
 
 
  
Mini dyktafon 8 GB jest także wykonywany w wersji z magnesem neodymowym.
Rozwiązanie to pozwala na szybkie oraz dyskretne umieszczenie rejestratora w odpowiednim miejscu.
 

Oferowane mini dyktafony różnią się gabarytem, czasem nagrywania (od 20 do 280 godzin), umiejscowieniem mikrofonu, zamontowanym magnesu neodymowego do szybkiego mocowania. Na uwagę zasługuje fakt że ten sprzęt jest wykorzystywany przez agencje detektywistyczne w całej Polsce. Każdy model mini dyktafonu może być skonfigurowany zgodnie z życzeniem zamawiającego.

Aplikacja do odczytywania nagrań wykonanych na mini dyktafonach

 

 

 

Nasza oferta mini dyktafonów obejmuje:

Mini dyktafon 4 GB cena 350 zł

Mini dyktafon 4 GB z blokadą cema 400 zł

Mini dyktafon 8 GB cena 400 zł

Mini dyktafon 8 GB z blokadą cena 450 zł

Mini dyktafon 16 GB cena 500 zł

Mini dyktafon 16 GB z blokadą cena 550 zł

Mini dyktafon 16 GB GSM cena 500 zł

 

 

 
mini dyktafon KS-140
SKU Mini_Dyktafon_8_GB
400.00 zł

Mini dyktafon 4 GB

Mini dyktafon 4 GB pozwala na nagranie dwudziestu godzin rozmowy. Dyktafon nagrywa w plikach po 4 godziny.

Model dyktafonu: KS-20
Pamięć wewnętrzna dyktafonu: 4 GB
Czas ciągłego nagrywania: 20 godzin
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (-6dB)
Zakres dynamiki : 65 dB
Format zapisu: WAV - 128 Kbps
ZAsilanie: akumulator: Li-Pol 110 mAh
Ładowanie akumulatora: USB
Obsługiwane systemy: Win, ME, 2000, XP, Vista, 7, 10
mikrofon zewnętrznt: nie
Magnes neodymowy: opcionalnie
Rekomendowane aplikacje do odczytu nagrań : WavePad, AudaCity

 

Mini dyktafon 4 GB umożliwia wykonanie nagrania 20 godzin. Nagranie jest realizowane w plikach czterogodzinnych z rozszerzeniem wav. Pliki te są odtwarzane w każdym komputerze z systemem WINDOWS.  Każde nagranie posiada w nazwie pliku datę i godzinę jego wykonania. Ułatwia to obróbkę nagrań poprzez wstępną preselekcję plików - nagrań. Do dokładnego odsłuchu wykonanych nagrań polecamy darmowy program WavePad. Jest to darmowa aplikacja do obróbki dźwięku z opcją poprawwiania jakości nagrania. Mini dyktafon może być wyposażony w magnesy neodymowe co przy pewnych scenariuszach użycia  jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Akumulator użyty do zasilania rejestratora posiada własny kontroler ładowania i sygnalizuje proces ładowania paleniem się czerwonej diody. Pełne naładowanie jest sygnalizowane poprzez zapalenie się zielonej diody przy jednoczesnym zgaszeniu diody czerwonej. Jakość nagrania wykonanego na mini dyktafonie KS-20N zależy od akustyki pomieszczenia w którym jest wykonywane nagranie, od poziomu zakłóceń (włączony telewizor). Bardzo ważnym elementem bezpośrednio wpływającym na jakość nagrania jest poziom sygnału nagrywanego oraz stopień ukrycia mini dyktafonu.

 
Mini dyktafon 4 GB przeznaczony jest do wykonywania nagrań rozmów bezpośrednich w czasie dwudziestu godzin.
 
Mini dyktafon KS-20 jest także wykonywany w wersji z magnesem neodymowym.
Rozwiązanie to pozwala na szybkie oraz dyskretne umieszczenie rejestratora w odpowiednim miejscu.
 
Nagranie wykonane z użyciem mini dyktafonu jest  odczytywane standardowymi programami istniejącymi na komputerze jako dodatki do systemu operacyjnego Windows (Media Player). Do szybkiej obróbki wykonanych nagrań rekomendujemy program WavePad. Jest to darmowa aplikacja do pobrania w internecie w wersji Polsko języcznej.
 
 Aplikacja do odczytu mini dyktafonów w wersji free

W naszej ofercie znajdują się także dyktafony prezentowane poniżej.

Mini dyktafon 16 GB umożliwia nagrywanie 280 godzin rozmów w plikach po 4 godziny każdy. Pliki te są datowane.Mini dyktafon 16 GB jest jednym z najdłużej nagrywających dyktafonów na rynku. Pozwala nagrać 280 godzin w plikach po 4 godziny.mini dyktafon 8 GB umożliwia nagrywanie dźwięków w pomieszczeniu w okresie 140 godzin Mini dyktafon 4 GB pozwala nagrać 70 godzin rozmów w plikach po 4 godziny.mini dyktafon 8 GB do nagrywania głosy w okresie 140 godzin w doskonałej jakości

 

Oferowane mini dyktafony różnią się gabarytem, czasem nagrywania (od 20 do 280 godzin), umiejscowieniem mikrofonu, zamontowanym magnesu neodymowego do szybkiego mocowania. Na uwagę zasługuje fakt że ten sprzęt jest wykorzystywany przez agencje detektywistyczne w całej Polsce. Każdy model mini dyktafonu może być skonfigurowany zgodnie z życzeniem zamawiającego.

Nasza oferta mini dyktafonów obejmuje:

Mini dyktafon 4 GB cena 350 zł

Mini dyktafon 4 GB z blokadą cema 400 zł

Mini dyktafon 8 GB cena 400 zł

Mini dyktafon 8 GB z blokadą cena 450 zł

Mini dyktafon 16 GB cena 500 zł

Mini dyktafon 16 GB z blokadą cena 550 zł

Mini dyktafon 16 GB GSM cena 500 zł

 

 

 
mini dyktafon 4 GB
SKU Mini_Dyktafon_4_GB
350.00 zł

Mini dyktafon 4 GB z blokadą.

 

Mini dyktafon4 GB z blokadą odczytu posiada bardzo małe gabaryty.

Dyktafon 4 GB z blokadą umożliwia wykonanie nagrania w czasie ok. 70 godzin. Nagrania są wykonywane w plikach po cztery godziny. Każdy plik posiada w swoim opisie datę i godzinę jego wykonania. Pliki są zapisywane w cyfrowym standardzie WAV i można je odtwarzać na każdym komputerze.

Małe gabarytu dyktafonu pozwalaią na swobodne ukrycie go w każdych warunkach. Dyktafon z blokadą odczytu wyposażony jest w magnes  neodymowy co dodatkowo ułatwia jego montaż w trudnych warunkach.

Odsłuch dyktafonu z blokadą odczytu jest możliwy jedynie poprzez specjalny kabel USB. Kabel ten jest sprzedawany wraz z dyktafonem. Próba podłączenia dyktafonu poprzez dowolny inny kabel USB do komputera zakończy się niepowodzeniem i komputer nie odnajdzie urządzenia.

Ładowanie akumulatora dyktafonu powinno byc realizowane "szybką ładowarką" o prądzie ładowania 3 A. Stosowanie takiej ładowarki znacznie skraca czas ładowania akumulatora.

 

 

Parametry techniczne mini dyktafonu 4 GB z blokadą:

mini dyktafon ks-70sx

 Model dyktafonu: 4 GB Blok
Pamięć wewnętrzna dyktafonu: 4 GB
Czas ciągłego nagrywania: 70 godzin
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (-6dB)
Zakres dynamiki : 65 dB
Format zapisu: WAV - 128 Kbps
ZAsilanie: akumulator: Li-Pol 450 mAh
Ładowanie akumulatora: USB
Obsługiwane systemy: Win, ME, 2000, XP, Vista, 7, 10
mikrofon zewnętrznt: nie
Magnes neodymowy: opcionalnie
Rekomendowane aplikacje do odczytu nagrań : WavePad, AudaCity

 

mini dyktafon ks-70sx
 
Każda nagrana rozmowa zapisana jest w pliku, który posiada informacje o dacie i dokładnej godzinie jego wykonania. Pozwala to na szybkie odnalezienia interesującego nas nagrania. W przypadku ustawienia ciągłego nagrywania tworzone są pliki po cztery godziny. One także posiadają datę i godzinę wykonania. Ponadto pliki cztero godzinne są wygodniejsze w odsłuchu.

 Przykładowe miejsca umieszczanie mini dyktafonów.

 
mini dyktafon ks-70sx

 

Mini dyktafony z blokadą odczytu są stosowane do pozyskiwania informacji w sytuacjach takich jak np. rozwody lub podziały majątku. W takich przypadkach nagranie wykonane na dyktafonie ma potwierdzić naszą wersje wydarzeń z która zapoznajemy naszego prawnika. Należy pamiętać że nasze relacje ustne w odbytych spotkań prawnik traktuje jako jedną z dwóch wersji zdarzenia. Wiadomo że strona przeciwna poda dokładnie odwrotna wersje. Dopiero przedstawione dowody uwiarygodnią naszą w wersje. Nagrywanie rozmów w których bierzemy udział jest zgodne z przepisami prawa ponieważ my nagrywamy swoje wypowiedzi na wypadek gdy współrozmówca zarzucie nam to czego nigdy nie powiedzieliśmy.

Praktyczne rady.

mini dyktafon ks-70sx

Należy zawsze pamiętać że jakość nagrania zależy od akustyki pomieszczenia w którym prowadzimy rejestracje. Także od poziomu zakłóceń np. jak głośno gra telewizor lub jak głośno pracuje silnik samochodu. Istotną rolę odgrywa poziom sygnału niegrywanego. To znaczy jak głośno jest prowadzona rozmowa. O rzeczach przyjemnych odruchowo mówi się ciszej natomiast w trakcie kłótni wypowiedzi są bardzo głośne. Ukrycie dyktafonu ma także bardzo ważny wpływ na jakość wykonanego nagrania. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mini dyktafon ks-70sx

 

mini dyktafon ks-70sx

Nasza oferta mini dyktafonów obejmuje:

Mini dyktafon 4 GB cena 350 zł

Mini dyktafon 4 GB z blokadą cema 400 zł

Mini dyktafon 8 GB cena 400 zł

Mini dyktafon 8 GB z blokadą cena 450 zł

Mini dyktafon 16 GB cena 500 zł

Mini dyktafon 16 GB z blokadą cena 550 zł

Mini dyktafon 16 GB GSM cena 500 zł

 

  

SKU Dyktafon_pendrive_KS70SX_4GB_z_blokad___odczytu_danych
400.00 zł

Podsłuch radiowy SR -76.

Zestaw składa się z odbiornika radiowego i nadajnika podsłuchowego  SR-76 . W zależności od warunków propagacji  fali elektromagnetycznej skuteczny zasie ok. 200 m. Duża selektywność zestawu podsłuchowego umożliwia odsłuch dużej ilości nadajników SR-76 prezentowanym odbiornikiem. Prezentowany zestaw podsłuchowy idealnie nadaje się do monitorowania kilkunastu pomieszczeń w średniej wielkości budynku.

Podsłuch radiowy SR-76

Funkcje odbiornika:
Odbiornik Full Band FM / AM / SW / LW / TV.
Z funkcją zegara i alarmu.
Symbol małej mocy, wyświetlanie symbolu ładowania. Funkcja pamięci.
Obsługuje zasilacz sieciowy MICRO USB (kabel ładowania NIE jest wliczony w cenę).
Stan rozruchu, można ustawić na funkcję wyciszenia stanu i blokady częstotliwości.
Funkcja automatycznego podświetlania przycisków, łatwa obsługa w nocy.
W trybie FM, podłącz słuchawki i długo naciskaj przycisku "Pamięć" około 2 sekund, pojawi się znak "STEREO". Ponownie naciśnij przycisk "Pamięć", znak "STEREO" zostanie anulowany lub wyciągniesz słuchawkę, znak "STEREO" również zostanie anulowany.
Istnieją dwa sposoby zapisania kanału: wyszukiwanie ręczne / automatyczne.

Odbiornik nadajnika podsłuchowego SR-76.

 

Czułość odbioru:
MW: Lepsza niż 10 mV / M 
FM: Lepsza niż 18 dB 
SW: Lepsza niż 60μV 
Stałe klawisze częstotliwości: 50-10 8MHZ 
Zakres częstotliwości FM1: 50-88M HZ  - Zakres wykorzystywany do odbioru nadajników podsłuchowych SR-76
Zakres częstotliwości FM 2: 87-108 MHZ 
FM 3 (Dźwięk telewizora 1): 56,25-91.75 MHZ 
FM 4 (dźwięk z telewizora 2): 174,2-22,25 MHZ 

MW (9K) 522-1620 KHZ 
MW (10K) 520-1710 KHZ 
LW (długofalowa) 153-279 KHZ 

SW1 3,2-5,945 MHZ 
SW2 5,95-9 495 MHZ 
SW3 9,5- 11.645 MHZ 
SW4 11.65-15.095 MHZ 
SW5 15.1-17.495 MHZ 
SW6 17,5-21.445 MHZ 
SW7 21,45-21,9 MHZ


Dane  nadajnika podsłuchowego SR-76

cyfrowy nadajnik podsłuchowy SR-76

1. Regulacja transmitowanego poziomu dźwięku.

2. Zasilanie z poziomu USB

3. Podwyższanie transmitowanego poziomu dźwięku.

4. Obnażanie częstotliwości nadawania.

5. Podwyższanie częstotliwości nadawania.

6. Pauza.

7. Antena nadajnika

Parametry nadajnika podsłuchowego:

Zakres częstotliwości: 
Napięcie zasilania: 3.0 V-5.0 V
Prąd zasilania: maksymalny  400 mA, minimalny  poniżej 50 mA.
Nadajnik jest zasilany z poziomu USB poprzez zasilacz stabilizowany 5V bezpośrednio z sieci 230 V. 
Opis nadajnika podsłuchowego:
 1: Zastosowanie zaawansowanej technologii cyfrowej obróbki dźwięku (DSP) i pętli modulowanej modulacją FM (PLL) w celu uzyskania bardziej realistycznej, stabilnej pracy, stabilna częstotliwość transmisji w długich okresach czasu.
2: Wyświetlacz LCD jest bardziej intuicyjny i dokładny, z bardzo niskim zużyciem energii i minimalnymi zakłóceniami.
3: Wbudowana 30 stopniowy regulacja głośności.
4: Kwarcowa stabilizacja częstotliwości, zmiana temperatury nie powoduje  dryfowania częstotliwości.
 

Poniżej prezentujemy nośne nadajników SR-7 pracujęcych na częstotliwościach 

76.100 MHz (-1,35 dBFS) i na 76,900 MHz 9-1,78 dBFS)

Podsłuch radiowy SR-76

Odczyt został wykonany odbiornikiem R820T2.

nadajniki podsłuchowe SR-76

 Nadajniki SR-76 z kwarcową stabilizacja częstotliwości.

cyfrowy nadajnik podsłuchowy
SKU Zestaw_pods__uchowy_FM-76
600.00 zł

Lokalizator PS-06

mapa PS 02

UWAGA ! Ze względów technicznych sparowanie PS-06 musi odbyć sie w siedzibie Euro-Soft. W tym celu należy odwiedzić nas lub przesłać telefon w celu zainstalowania aplikacji i sparowania PS-06 z telefonem.

Zasada działania lokalizatora GPS PS-06. Lokalizator należny sparować z naszym telefonem. Parując wprowadzamy nasz numer telefonu w pamięć lokalizatora. Lokalizator wysyła sygnał zgłoszeniowy na odległość ok. 50-70 m. W tym sygnale jest informacja o numerze naszego telefonu. Jeżeli w zasięgu tego sygnału znajdzie się inny obcy telefon z aplikacją np. Janosik to ta aplikacja wysyła na nasz numer telefonu informacje o położeniu naszego lokalizatora PS-06.

Żółta obwiednia pokazuje prace lokalizatora GPS PS-06. Lokalizator wysyła dwa razy na sekundę sygnał zgłoszeniowy zawierający informacje o naszym numerze telefonu. Po przechwyceniu tego sygnału przez aplikację JANOSIK, zainstalowana w obcym telefonie otrzymujemy na nasz telefon informacje o położeniu naszego lokalizatora PS-6. Badania lokalizatora GPS zostały wykonane w Euro-Soft na analizatorze widma Oscor Green.

lokalizator PS-02

Małe gabaryty lokalizatora umożliwiają dyskretne jego schowanie. PS-06 pracuje przez okres ok. 12 miesięcy. Po zainstalowaniu odpowiednio większej baterii czas pracy można znacznie przedłużyć. Oczywiście wiąże się to z powiększeniem gabarytu lokalizatora.  Po upływie tego okresu należy wymienić baterie.

odczyt położenia lokalizatora GPS wykonywany jest na telefonie komórkowym

Na aplikacji zainstalowanej na naszym telefonie możemy odczytywać informacje o położeniu lokalizatora PS-06.

lokalizator GPS można ukryć w różnych przedmiotach

Przykładowe przedmioty codziennego użytku w których można ukryć lokalizator położenia GPS PS-06.

przykład ukrycia likalizatora GPS w bucie

Lokalizator GPS może być ukryty w obuwiu jak widać na powyższym zdięciu.

Lokalizator GPS PS-06
 • Lokalizator położenia PS-06
 • Lokalizator położenia PS-06
 • Lokalizator GPS PS-06
SKU Lokalizator_GPS_PS-06
400.00 zł

Wykrywacz kamer przewodowych i bezprzewodowych.

Wykrywacz WK-8

 

wykrywacz kamer WK-8

Wykrywacz kamer WK-8 służy do wykrywania obiektywów kamer przodowych i bez przewodowych. Wykrywacz generuje strumień światła o kolorze czerwonym. Jeżeli ten strumień natrafi na obiektyw kamery zobaczymy w okularze wykrywacza charakterystyczny mrugający czerwony punkt.  Wykrywacz zasilany jest baterią 9 V. Parametry obiektywu wykrywacza to 2,5 x 7,5 mm. Wykrywacz działa skutecznie w promieniu ok. 15 m. Wykrywacz WK-8 nie jest w stanie wykryć kamer umieszczonych za lustrami weneckimi stosowanymi np. w pomieszczeniach przeznaczonych do przesłuchań. Istnienie jakich kolwiek luster w badanym pomieszczeniu wymusza bezpośrednie sprawdzenie czy za nimi nie są umieszczone poszukiwane kamery. Głównymi zaletami wykrywacza kamer WK-8 to silny strumień światła czerwonego oraz doskonały obiektyw. Cechy te pozwalają na skuteczne wykrywanie kamer z dużych odległości. WK-8 jest produkowany na terenie UE w odróżnieniu od całej gamy tzw. "laserowych wykrywaczy kamer" sprowadzanych z Chińskiej Republiki Ludowej. Oczywiście gadżety te nie mają nic wspólnego z laserem. Stosowanie tej nazwy obliczone jest na efekt marketingowy.

Zasada działania wykrywacza kamer.

wykrywacz kamer WK8

Strumień czerwonego światła generowanego przez wykrywacz pada na soczewkę obiektywu poszukiwanej kamery. Zewnętrzna sfera soczewki stanowi także zwierciadło wypukłe. Po odbiciu się od zewnętrznej sfery soczewki promienie świetlne ulegają rozproszeniu jak widać na schemacie umieszczonym obok.

 

 

 

 

 

 

 

wykrywacz kamer WK8

Następnie strumień świetlny natrafia na wewnętrzną sferą soczewki, która stanowi zwierciadło wklęsłe. Po odbiciu od wewnętrznej sfery soczewki promienie świetlne ulegają zogniskowaniu w punkcie F. Punkt zogniskowania promieni świetlnych F jest widziany w trakcie przeprowadzanych badań. Stanowi on powód do szczegółowych oględzin tego miejsca ponieważ może być dowodem na istnienie poszukiwanej kamery. Oczywiście 99,99 % strumienia świetlnego przechodzi przez soczewkę obiektywu i trafia na matrycę przetwornika opto - elektrycznego  samej kamery. 

W przypadku gdy kamera jest umieszczona za szyba należy pamiętać o tym że szyba jest traktowana w optyce jako płytka równoległościenna. Promień świetlny padający pod pewnym kątem na płytkę równoległościenną ulega równoległemu przesunięciu. W naszym wypadku oznacza to że kąt widzenia  mrugającego punktu F (opisanego powyżej) będzie mniejszy. Ale jeżeli poruszając się w trakcie obserwacji doprowadzimy do  prostopadłej emisji naszej wiązki światła efekt ten przestanie istnieć ponieważ przesuniecie równoległe generowanego strumienia będzie zbliżało się do wartości zerowej.

 

 

 

 

SKU Wykrywacz_kamer_WK-8
300.00 zł

Podsłuch telefonu dziecka - Kontrola rodzicielska

podsłuch telefonu dziecka

Podsłuch telefonu umożliwia podgląd i odsłuch całej aktywności na stronie.

Podsłuch telefonu to profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do kontroli telefonu dziecka, program łączy ze sobą WSZYSTKIE możliwe funkcje do monitorowania telefonu komórkowego. Dzięki temu oprogramowaniu SpyOne jesteśmy w stanie widzieć i słyszeć wszystko dookoła telefonu, a nawet mieć bezpośredni dostęp do niego poprzez możliwość przeglądania danych w pamięci telefonu jak i widzieć obraz wyświetlany na żywo z jego ekranu, jesteśmy w stanie zareagować w każdej sytuacji. Podsłuch telefonu jest bardzo łatwy do instalowana na telefonie komórkowym. Instalacja trwa ok. 2 minut. 

podsłuch telefonu dziecka

Należy pamiętać że podsłuch telefonu może być zainstalowany po pożyczeniu telefonu pod pretekstem "bo mój się rozładował". Następnie w innym pomieszczeniu lub toalecie wykonujemy całą procedurę szybko i dane gromadzone w telefonie przesyłane są automatycznie na stronę internetową do której ma dostęp tylko osoba która instalowała oprogramowanie SpyOne. Podsłuch telefonu działa na całym świecie nie zależnie od miejsca gdzie osoba przebywa, potrzebne jest tylko połączenie internetowe. Podsłuch telefonu SpyOne umożliwia przechwycenie informacji w czasie realnym. Można oglądać obraz z obu kamer istniejących w telefonie komórkowym.

podsłuch telefonu dziecka

Instalacje oprogramowania SpyOne wykonuje osoba zainteresowana samodzielnie. Oprogramowania przeznaczone jest do kontroli rodzicielskiej.

Dodatkowe informacje o SpyOne można uzyskać pod telefonem tel. 501-159-903

Podsłuch telefonu pozwala na:

NIEWIDOCZNA IKONA APLIKACJI

 • ikona aplikacji nie widnieje w spisie menu telefonu komórkowego co czyni go całkowicie ukrytym w telefonie

NAGRYWANIE ROZMÓW

 • nagrywanie (dwustronne) wykonanych i odebranych rozmów i wysłanie plików na panel strony

 NAGRYWANIE OTOCZENIA

 • nagrywanie z poziomu panelu www bez konieczności wysyłania komend sms lub automatycznie po wcześniej ustawionych porach na panelu strony

PODSŁUCH OTOCZENIA NA ŻYWO

 • podsłuch telefonu na żywo z dowolnego komputera, tabletu lub smartfona bez ograniczenia czasowego po kliknięciu zakładkę z panelu 

Podsłuch rozmów na żywo

 • podsłuch telefonu na żywo z dowolnego komputera, tabletu lub smartfona po kliknięciu zakładkę z panelu strony

PODGLĄD Z KAMERY Z NASŁUCHEM NA ŻYWO

 • podgląd i podsłuch na żywo z dowolnego komputera, tabletu lub smartfona po kliknięciu zakładkę z panelu www

PODGLĄD VIDEO EKRANU

 • podgląd z ekranu telefonu na żywo z poziomu panelu strony

KOPIA WIADOMOŚCI SMS i MMS

 • kopia smsów przychodzących i wychodzących na panel www

KOPIA WIADOMOŚCI ZE SCHOWKA

 • kopia wszystkich wiadomości ze schowka telefonu

KOPIA E-MAIL

 • kopia wiadomości przychodzących i wychodzących email (tylko na skrzynce gmail)

KOMENDY SMS

 • możliwość ustawienia na portalu własną treść komend sms które włączą daną funkcję

ZDJĘCIA

 • kopia wykonanych zdjęć na telefonie na panel www

KOPIA PLIKÓW Z TELEFONU

 • dostęp do plików telefonu z poziomu panelu strony

HISTORIA POŁĄCZEŃ

 • data, czas, numer telefonu, długość rozmowy

 KSIĄŻKA ADRESOWA

 • dostęp do zapisanych numerów telefonów z nazwą kontaktu i zdjęciem

 LOKALIZACJA GPS i BTS

 • lokalizacja telefonu z dokładnością do 5 metrów lub na podstawie stacji BTS

 OGRODZENIE GPS

 • powiadomienie o przekroczonym obszarze

 APLIKACJE NA TELEFONIE

 • podgląd zainstalowanych aplikacji na telefonie

 BLOKOWANIE APLIKACJI, KONTAKTÓW

 • blokada zainstalowanych aplikacji i zapisanych kontaktów

 HISTORIA WWW

 • rejestracja odwiedzonych stron internetowych

 Whatsapp, Facebook, Messenger, Viber, Hike, Kik, Skype, Hangout, Line, Zolo, Instagram

 • wiadomości z portali społecznościowych

 Tinder

 • przychodzące / wychodzące informacje Tinder

 Kontrola aplikacji Health

 • informacje z aplikacji Health – zliczanie kalorii, kroków użytkownika itd.

 WIFI wł/wył

 • zdalne włączenie lub wyłączenie modułu wifi

 WYKONANIE ZDJĘĆ PRZÓD/TYŁ APARATU

 • wykonywanie zdjęć z poziomu panelu www bez konieczności wysyłania komend sms lub automatycznie po wcześniej ustawionych porach na panelu www

ZRZUT EKRANU

 • wykonanie zrzutu ekranu z poziomu panelu www lub automatycznie po wcześniej ustawionych porach na panelu strony

WZÓR HASŁA BLOKADY EKRANU ( root )

 • wzór hasła blokady do wglądu z panelu strony

POWIADOMIENIE ZMIANY KARTY SIM

 • Informacja o zmianie SIM na portalu www

 ZABEZPIECZENIA

 • brak możliwości odinstalowania oprogramowania

KEYLOGGER*

 • Ta opcja daje nam możliwość przechwytywania wszelkich informacji z klawiatury telefonu tj. hasła do stron internetowych, kont, e-maili i wszystkiego co osoba napisze na klawiaturze telefonu
  ( *opcja za dopłatą w zależności od systemu ANDROID )

podsłuch telefonu dziecka

Podsłuch telefonu w panel online pozwala na:
1. Oglądania na ekranie komputera ekranu telefonu komórkowego.
2. Natychmiastowa lokalizacja telefonu.
3. Przechwytywanie video.
4. Przechwytywania audio.
5. Oglądanie obrazu z kamery z przodu telefonu.
6. Oglądanie obrazu z kamery z tyłu telefonu.
7. Podsłuch na żywo.
8. Zrzuty z ekrany telefonu.

Wygląd panelu logowana SPYONE

podsłuch telefonu dzieckaLogowanie 

Podsłuch telefonu SpyOne - Prezentacja oferowanej aplikacji wykonywana jest w siedzibie Euro-Soft Warszawa ul. Powstańców Śląskich 124 p.5 w godzinach 11.00-18.00 od poniedziałku do piątku. Wizyty w sobotę należy ustalić telefonicznie tel. 501-159-903.

Przeznaczenie programu.
Podsłuch telefonu SpyOne przeznaczony jest tylko dla rodziców zmuszonych do kontroli telefonu swoich dzieci. 
Kwestie prawne i odpowiedzialność. Niewłaściwe użytkowanie programu może naruszać prawo Art. 265, 266, 267 i 268 oraz 269b Kodeksu Karnego. Sprzedawca, dystrybutor i producent nie ponoszą odpowiedzialności za niewłaściwe lub niezgodne z prawem wykorzystywanie programów. Programy nie mogą być użyte do łamania prawa. Programy nie naruszają warunków licencyjnych innego oprogramowania.

podsłuch telefonu dziecka 

Po zalogowaniu się na stronę www.onespy.pl uzyskujemy możliwość pozyskania informacji jak na poniższej prezentacji.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do siedziby Euro-Soft pod adresem Warszawa Powstańców Śląskich 124 p.5

podsłuch telefonu dziecka

podsłuch telefonu dziecka

 

podsłuch telefonu dziecka

podsłuch telefonu dziecka

podsłuch telefonu dziecka

Wykrywanie podsłuchu w telefonie .

     Wykrywanie podsłuchu w telefonie wykonujemy systemem UFED 4PC. System ten został stwożony przez Izraelska firmę Cellebrite Tel Awiw. Cellebrit zapewnia częste aktualizowanie oprogramowania UFED 4PC oraz UFED Physical Analyzer  używanego w trakcie wykrywania podsłuchu w telefonie. Posiadana licencja zapewnia ciągły dostęp do aktualnych baz danych Cellebrite.

     Dokumentacja z każdego badania telefonu zawiera wydruk z informacją o naszym numerze licencji oraz o wersji użytych oprogramowań. Pełen odczyt telefonu wykonywany jest w czasie ok. 1-3 godziny. Osoba zlecająca badanie telefonu otrzymuje pełną dokumentacje z przeprowadzonych badań.
Aktualnie pracujemy na : UFED 4PC  7.3.01 Physical Analyzer 7.3.01

 

Wykrywanie podsłuchu w telefonie wykonuje biegły sądowy.

Wykrywanie podsłuchu w telefonie

     Wykrywanie podsłuchu w telefonie komórkowym wykonujemy systemem UFED 4PC. W trakcie skanowania telefonu przez system antypodsłuchowy pobierana jest aktualna baza danych niebezpiecznych aplikacji z Cellebrite Tel Awiwu. W wyniku porównania zainstalowanych aplikacji w badanym telefonie z zaimportowana bazą otrzymujemy informacje o ewentualnych zagrożeniach podsłuchem.

      Skaner złośliwego oprogramowania podaje nam informacje czy mamy do czynienia z wirusem czy z konkretną aplikacją. W przypadku aplikacji możemy mieć do czynienia z świadomym działaniem osób trzecich, które mogą wybiórczo ingerować w zawartość pamięci telefonu. Wirusy stanowią mniejsze zagrożenia ponieważ realizują procedury z góry założone bez uwzględnienia personalnych szczegółów. W prezentowanym przykładzie mamy do czynienia z trzema wirusami zidentyfikowanym w trakcie wykonywania ekstrakcji fizycznej .

 

Wykaz aplikacji podsłuchowych wykrytych w Euro-Soft .

 

 

wykrywanie podsłuchu w telefonie, aktualizacja bazy danych aplikacji szpiegowskich z Cellebrite

Przed uruchomieniem procedury wykrywania podsłuchui w badanym telefonie pobieramy aktualną bazę danych z Cellebrite. W oparciu o tą bazę weryfikujemy  zawartość badanego telefonu. Powyżej prezentujemy potwierdzenie aktualizacji bazy danych która została wykonana w dniu 2020-03-24 o godzinie 11:26.

 

wykrywanie podsłuchu w telefonie, wykaz znalezionych aplikacji podsłuchowych

 Procedura wykrywania podsłuchu  systemem UFED 4PC polega na:

  •  1. Pobraniu aktualnej bazy danych aplikacji szpiegowskich z Cellebrite Tel Awiw.
  •  2. Wykonanie skanowania badanego telefonu w oparciu o pobrana bazę danych aplikacji szpiegowskich.
  •     W przypadku wykrycia złośliwego oprogramowania w telefonie na ekranie PC otrzymujemy wiadomość jak widać obok.
  • Prezentowany wynik skanowania wykazał istnienie w telefonie dwóch wirusów i jednej aplikacji szpiegowskiej, która pozwala na pełną inwigilacje telefonu.
  •     Wykonujemy także badania strukturalne zainstalowanych aplikacji. Procedura ta jest doskonałym uzupełnieniem systemu UFED 4PC.  W przypadku wykrycia złośliwego oprogramowania na życzenie zleceniodawcy może być sporządzona notatka służbowa w postaci prywatnej opinii biegłego sądowego. w oparciu o nowelizację  art. 393 § 3 k.p.k. 

 

Prezentujemy wykryte w telefonach aplikacje podsłuchowe. 

Wykrywanie podsłuchu w telefonie, szczegółowa analiza aplikacji podsłuchowych W trakcie innego skanowania telefonu komórkowego została wykryta aplikacja (APP). Stanowi to poważne zagrożenie dla telefonu.

Wykrywanie podsłuchu w telefonie, analiza znalezionych aplikacji podsłuchowych

wykaz wykrytych aplikacji podsłuchowych w badanym telefonieaplikacja podsłuchowa

aplikacja podsłuchująca telefon wykryte w trakcie realizowania procedury wykrywania podsłuchu w telefonie

W trakcie skanowania telefonu wykryto aplikacje podsłuchową. 

Stosowane procedury.

   W celu określenia pełnych możliwości systemu UFED 4PC w stosunku do konkretnego telefonu musimy znać markę telefonu, model telefonu, który jest zapisany w ustawieniach - informacje o telefonie, oraz wersje oprogramowania android zainstalowaną w telefonie. Informacja typu np. Galaxy S8 nie jest informacją o nazwie modelu telefonu, jest to nazwa handlowa pod którą kryje się ok 15 modeli tego telefonu.

    Po zweryfikowaniu możliwości systemu otrzymujemy także informacje czy odczyt może nastąpić w telefonie posiadającym zablokowany dostęp. Blokady mogą być pomijane w trakcie wykonywania ekstrakcji fizycznej a także mogą być usuwane w sposób trwały lub tymczasowy z możliwością przywrócenia po odczycie. Wyjęcie karty mikro SD powoduje znaczne przyspieszenie odczytu.

    Karta sim nie jest wymagana do przeprowadzenia ekstrakcji. Czas trwania procesu wykrywania podsłuchu w telefonie wynosi ok. 3-4 godziny i zależy bezpośrednio od ilości zawartych w nim informacji. Wyniki odczytu sa opracowywane w postaci plików PDF, które są zapisywane na pen driwie. Wykrywanie podsłuchu polega na analizie wszystkich aplikacji istniejących w badanym telefonie z bazą danych aplikacji szpiegowskich ściągniętych w trakcie analizy telefonu z firmy Cellebrite Tel Awiw.   

Aplikacje podsłuchowe pozwalają na realizowanie:

   • Nagrywanie rozmów prowadzonych przez telefon.
   • Nagrywanie rozmów prowadzonych w otoczeniu telefonu.
   • Prowadzenie podsłuchu otoczenia na żywo z dowolnego komputera, tabletu lub smart fonu.
   • Prowadzenie podsłuchu na żywo toczącej się rozmowy przez telefon.
   • Podglądu z kamery z podsłuchem na żywo.
   • Podglądu video ekranu telefonu z poziomu panelu WWW.
   • Kopii wiadomości SMS wchodzących i wychodzących.
   • Kopii wiadomości ze schowka telefonu.
   • Kopii e-mail wchodzących i wychodzących z danego telefonu.
   • Odczyt z komunikatorów Whatsapp, Facebook, Messenger, Viper, Hike, Kik, Skype, Hang out, Line, Zolo, Instagram.
   • Odczyt zdjęć i kopii plików z telefonu.
   • Historii połączeń.
  • Przykładowy wykaz przechwyconych wiadomości SMS

wykaz skasowanych wiadomości SMS w badanym telefonie

SMS-y skasowane w telefonie posiadają oznaczenie w kolumnie "usunąć"  o treści Tak.

skasowne e mail

Kopie wiadomości e-mail 

    Wykrywanie podsłuchu w telefonie wykonujemy systemem UFED T4PC. System  pozwala na przeprowadzenie procedury wykrywania podsłuchu w ponad 6500 modeli telefonów produkowanych i używanych aktualnie na całym świecie.  Wszystkie materiały video zamieszczamy za wiedzą i zgoda Cellebrite Ltd. 94 Derech Em Hamoshavot St. Petah Tikva 49130, P.O.B 3925 Israel.

 

Zapraszamy na strone o podobnej temetyce.

 
wykrywanie podsłuchu w telefonie
SKU Wykrywanie_pods__uchu_w_telefonach_
850.00 zł

 Lokalizator  G-100

lokalizator GPS G-100

Lokalizator GPS Lokalizator GPS posiada własne źródło zasilania o pojemności 11 000 mAh. Pozwala to na pracę urządzenia w długich przedziałach czasowych. Praktycznie okres pracy lokalizatora GPS zależy od realizowanego reżimu pracy. Najbardziej energochłonnym procesem jest śledzenie trasy obiektu z bardzo dużą dokładnością, która wymaga podawania pozycji co 10 sekund lub co 50 m przejechanej trasy. Przyjmując średni reżim pracy lokalizatora GPS ( ok. 10 odczytów na dobę ) pakiet zasilający umożliwi prace w okresie ok. 50 dni. Okres ten może ulec zmianie w zależności od pory roku.

Odczyt położenia obiektu telefonem komórkowym.

W celu określenia położenia obiektu należy wykonać standardowe połączenie z kartą sim zainstalowaną w lokalizatorze. Po usłyszeniu pierwszego "bipu" należy rozłączyć połączenie. W okresie ok. 2-3 sekundy otrzymamy wiadomość SMS z lokalizatora GPS.  SMS ten będzie zawierał informacje o położeniu obiektu na mapie GOOGLE.

 

 

Odczyt położenia obiektu na stronie WWW.

Położenie obiektu można także obserwować na stronie www. Ze strony możemy sterować lokalizatorem to znaczy ustawiać interwały czasowe przysyłania informacji o położeniu. Można skorzystać z możliwości ustawienia interwału niepodległościowego to znaczy wysłać komendę która spowoduje przysyłanie informacji o położeniu po przejechaniu np. 50 m lub innego dystansu. Korzystanie z przechwytywanie trasy obiektu musi mieć swoje uzasadnienie operacyjne ponieważ taka procedura jest energochłonna i znacznie skraca okres pracy lokalizatora GPS. Stosując lokalizator GPS należy mieć świadomość że jest on zbudowany z odbiornika sygnału GPS i z nadajnika GSM. Nadajniki te wykorzystują zakresy łączności w obszarach 900 MHz i 1800 MHz. Stosując zagłuszanie sygnału GPS spowodujemy paraliż lokalizatora GPS. Stosowanie zagłuszania kanału łączności lokalizatora GPS z operatorem GSM w pasmach 900 MHz i 1800 MHz spowodujemy także lokalizatora. Należy jednak pamiętać że lokalizatory obecnie są wyposażone w system nagrywania współrzędnych położenia. Informacje te mogą być wysłane do odbiorcy po zaistnieniu prawidłowej łączności GSM.

Odczyt trasy z interwałem czasowym.

Lokalizator GPSNa stronie można ustawić interwał czasowy odczytu położenia. Przy stosowaniu małych interwałów czasowych otrzymujemy bardziej dokładną trasę przemieszczania się obiektu. Wadą interwałów czasowych jest wysyłanie informacji o pozycji w sytuacji gdy obiekt jest zatrzymany. Wysyłanie informacji o pozycji będzie trwało do momentu wysłania komendy "Anuluj"

 

 

 

 

 

 

Odczyt trasy z interwałem odległościowym.

Lokalizator GPSInnym rozwiązaniem jest śledzenie trasy przejazdu obiektu z wykorzystaniem interwału odległościowego. Zaletą tej metody jest to że w momencie gdy obiekt jest nieruchomy nie następuje wysyłanie informacji o położeniu. 

 

 

 

 

 

 

 

 Odczyt chwilowego położenia.

Lokalizator GPS G-100Można wysłać komendę z prośbą o podanie współrzędnych położenia w danym momencie. Identyczną funkcję realizujemy dzwoniąc telefonem komórkowym na numer karty zainstalowanej w lokalizatorze GPS i w odpowiedzi otrzymujemy położenie obiektu na mapie GOOGLE.

 

 

 

 

 

 

Anulowanie dyspozycji sledzenia.

Lokalizator GPS G-100 Anulowanie komendy śledzenia przerywa proces wysyłania informacji o chwilowym położeniu obiektu. Komenda ta jest szczególnie ważna w przypadku odczytu trasy z wykorzystaniem interwału czasowego. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cech lokalizatora G-100

Wymiary: 41 x 24 x 12 mm
Szacowany czas pracy ok 30 dni.
Odczyt z telefonu komórkowego na stosownej aplikacji.
Karta SMI - NANO

Tryb wielokrotnego pozycjonowania: GPS + AGPS + LBS + WIFI + karta TF i aplikacja Voice Recorder
Ogólnoświatowy system 4-częstotliwościowy GSM + GPRS: 850/900/1800 / 1900MHz
Automatyczna aktualizacja czasu: precyzyjna usługa czasu GPS i bez ręcznej regulacji czasu
Śledzenie: Określoną lokalizację użytkownika można uzyskać za pomocą aplikacji telefonu komórkowego lub komputera
Ogrodzenie: Wyznacz obszar na mapie, ustawiając urządzenie jako punkt środkowy, a alarm zostanie uruchomiony natychmiast, gdy użytkownik urządzenia wejdzie lub wyjdzie z tego obszaru
PlayBack: Zapytaj o ruchome trasy urządzenia w ciągu ostatnich 3 miesięcy w dowolnym miejscu i czasie
SOS: W nagłych przypadkach naciśnij przycisk SOS, a urządzenie wyśle ​​połączenie i wyśle ​​wiadomość do opiekuna

 Lokalizator GPS G100

 Lokalizator GPS  G-100

lokalizator GPS
SKU Lokalizator_GPS
700.00 zł

Test na wierność partnera.

Test wierności umożliwia dokonania kontroli, czy kobieta uprawiała seks w ciągu ostatnich 100 godzin. Test wierności wykrywa istnienie specyficznego białka, z którego jest zbudowany męski plemnik. Czynności związane z testem prozaicznie proste i całkowicie bezpieczne. Czas trwania test wierności ok. 5 minut. Jedno opakowanie test  pozwala na zrobienie ok. 20 niezależnych prób. Podczas testu wierności nie dochodzi do uszkodzenia materiału, na którym znajdują się badane ślady. Nasz test pozwala na personalną identyfikacje podejrzanej osoby. Na rynku polskim istnieją inne testy, których zasada działania opiera się na wykrywaniu męskiego antygenu PSA w płynie fizjologicznym z pochwy kobiety. Główną wadą tej metody jest fakt, że kobiety podczas stosunku płciowego sama wytwarza męskiej antygen PSA. Źródłem tych informacji jest strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet W artykule tym czytamy między innymi: Przeprowadzono wiele badań nad płynem powstającym w trakcie kobiecej ejakulacji w celu określenia jego właściwości chemicznych. Analiza chemiczna wykazała obecność następujących związków:

 • glukozy i fruktozy (także w nasienia)

 • męskiego antygenu  (PSA), białka męskiego ejakulatu wytwarzane przez gruczoł krokowy, i u kobiety przez mniejsze gruczoły przedsionkowe

 • bardzo niski poziom kreatyniny i mocznika (dwa główne markery chemiczne moczu, w dużych ilościach w analizy moczu przed i post ejakulacyjnych).

Te informacje podważają wiarygodność testów działają na zasadzie identyfikacji męskiego antygenu PSA. Można je zweryfikować pod adresem https://pl.wikipedia.org/wiki/Ejakulacja_u_kobiet Inną poważną wadą tego testu jest to, że można odnajdywać ślady PSA z przed 5 lat. Oczywiście, takie ślady nie można zidentyfikować z konkretną osobą lub sytuacją.  Nasz test wierności  opiera się na identyfikacji śladów białka z którego jest zbudowany plemnik. Ślady nie powinny być starsze niż 3-5 dni. Najlepszym miejscem z którego można pobrać próbki jest bielizna osobista. Jeżeli jest to możliwe próbki do testu mogą pochodzić z wkładek higienicznych. Dowodem na wykrycie śladów plemników w płynie ustrojowym z pochwy jest wystąpienie odpowiedniego zabarwienia na sączku testowym. Niestety test wierności nie możne być jednoznacznym dowodem zdrady wykorzystywanym na płaszczyźnie prawnej. Należy go traktować jako potwierdzenie subiektywnych podejrzeń. Jednoznaczną odpowiedz na pytanie o zdradę może dać dodatkowe badanie DNA w uprawnionych laboratoriach. Osoba wykorzystując test wierności musi akceptować powyższe informacje..

Błędne wskazania mogą być spowodowane niedostatecznym wypłukaniem bielizny w czasie prania z detergentów, środków piorących, zamoczeniem bielizny w mleku.
Test wiernosci

 

Przebieg testu wiernosci.

 

test wierności 1

Na wstępie należy miejsce w którym występują upławy dokładnie zwilżyć preparatem z pojemnika oznaczonego cyfrą 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

test wierności 2

Następnie w to miejsce należy przyłożyć sączek testowy i przyciskając go do podłoża postarać się aby mokra zawartość została przeniesione na niego.

 

 

 

 

 

 

 

test wierności 3
Na tak przygotowany sączek testowy należy zakroplić preparat z pojemnika nr. 2.

 

 

 

 

 

 

test wierności 4

Jeżeli kobieta wykorzystuje podpaski higieniczne test wierności można wykonywać bezpośrednio na wkładce.

 

 

 

 

 

 

 

 

test wierności wynik pozytywny

Jeżeli w sączku testowym występuje zabarwienie jak z zdjęciu powyżej to oznacza to że nie zostało wykryte białko z którego jest zbudowany plemnik .

 

 

 

 

 

test wierności wynik negatywny

Zabarwienie sączka testowego jak powyżej świadczy o wykryciu śladów białka z którego jest zbudowany w 93 procentach męski plemnik.

 

test wierności badania

Test wierności umożliwia sprawdzenie, czy kobieta uprawiała seks w ciągu ostatnich ok. 100 godzin. Test wykrywa istnienie specyficznego białka, z którego jest zbudowany męski plemnik. Czynności związane z testem prozaicznie proste i całkowicie bezpieczne. Czas trwania test wierności to ok. 5 minut. Jedno opakowanie Test  pozwala na zrobienie ok. 20 niezależnych prób. Podczas testu nie dochodzi do uszkodzenia materiału, na którym znajdują się badane ślady. Nasz test pozwala na personalną identyfikacje podejrzanej osoby. Na rynku polskim istnieją inne testy, których zasada działania opiera się na wykrywaniu męskiego antygenu PSA w płynie fizjologicznym z pochwy kobiety. Główną wadą tej metody jest fakt, że kobiety podczas stosunku płciowego sama wytwarza męskiej antygen PSA. Źródłem tych informacji jest strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet W artykule tym czytamy między innymi: Przeprowadzono wiele badań nad płynem powstającym w trakcie kobiecej ejakulacji w celu określenia jego właściwości chemicznych. Analiza chemiczna wykazała obecność następujących związków:

Oferta sprzedaży hurtowej testu wierności.

Poszukujemy dystrybutorów Testu Wierności na terenie całego kraju a także za granicą. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny hurtowe oraz ciągłość dostaw. Tel. 501-159-903.

test wierności ofertatest wierności w wielu językach

Test wierności jest niezawodną metoda wykrywania zdrady najbliższej osoby. Test wierności polega na badaniu upławów z pochwy kobiety po odbytym stosunku seksualnym. Badanie to ma na celu poszukiwanie śladów plemników a konkretnie białka z którego plemnik jest zbudowany. Na rynku istnieją inne testy opierające swoje działanie na poszukiwaniu męskiego antygenu PSA. Badania naukowe wykazały fakt produkcji tego antygenu przez organizm kobiety w momencie podniecenia seksualnego bez konieczności odbywania stosunku. Tak więc test wierności oparty na śladach antygenu PSA, produkowanego przez kobietę nie może być dowodem zdrady. Nasz test działa na zasadzie poszukiwania białka z którego jest zbudowany plemnik i takiego białka kobieta nie wytwarza. Źródłem powyższych informacji jest "Wikipedia". Więcej informacji na powyższy temat można uzyskać pod adresem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet.

Rady praktyczne

test wierności rady praktyczne

Podstawową zaletą oferowanego testu wierności jest możliwość szybkiego reagowania na wszelkie podejrzenia o niewierność. Szybkość działania w tym wypadku gwarantuje wyjaśnienie wszystkich okoliczności zaistniałej zdrady. Podstawą działania naszego metody jest identyfikacja specyficznego białka z którego jest zbudowany plemnik w płynie fizjologicznym w pochwie kobiety. Niestety test wierności ma zastosowani w przypadku gdy stosunek seksualny odbył się bez prezerwatywy. W przeciwnym wypadku należy szukać innych śladów spermy na bieliźnie, pościeli lub na tapicerce. Nasza metoda ma zastosowania także w stosunku do mężczyzn. W tym przypadku ewentualne użycie prezerwatywy w niczym nie przeszkadza w prawidłowym wykonaniu testu wierności. Należy pamiętać że mężczyzna po odbytym stosunku seksualnym przez okres około dwóch godzin bezwiednie wydziela resztki spermy, której ślady można odnaleźć w jego bieliźnie. O fakcie znalezienia śladów plemników informuje nas specyficzny kolor sączka testowego.

test wierności plemniki w świetle UVtest wierności lampa UV

Doskonałym uzupełnieniem testu wierności jest lampa ultra fioletowa, która pozwoli na zidentyfikowanie w niektórych przepadkach śladów spermy. Lampy tego typu są szeroko stosowane w kryminalistyce ponieważ pozwalają zobaczyć znacznie więcej niż gołym wzrokiem. Żywe i w pełni zdrowe plemniki posiadają zdolność świecenia w świetle UV co pokazane jest na zdjęciu zamieszczonym obok. Brak świecenia spermy w świetle UV może świadczyć o złej kondycji zawartych w niej plemników lub o ich braku ( np. w bezpłodności ). Należy zwrócić uwagę że oświetlanie plemników światłem UV prezentowane na zdjęciu obok odbywało się w zupełnej ciemności. Badania wykonywane z użyciem lampy UV pozwala na uwzględniania próbek pochodzących z wielu innych przypadkowych miejsc. Należy jednak pamiętać że martwe plemniki w suchych pozostałościach spermy mogą nie wykazywać zdolności do świecenia w promieniach UV.

Błędne wskazania mogą być spowodowane niedostatecznym wypłukaniem bielizny w czasie prania z detergentów, środków piorących, zamoczeniem bielizny w mleku.

Test Wierności
test wierności badania laboratoryjne

test wierności można stosować zawsze

Dlaczego zdradza kobieta.

1. Zdrada kobiety może być rewanżem za zdradę mężczyzny.
W tym przypadku zdrada jest rewanżem za urażoną dumę kobiety. Zdrada w tym przypadku nie wymaga samousprawiedliwienia i podnosi samoocenę kobiety. Zdrada zdradzonej kobiety jest w naszym społeczeństwie czymś naturalnym i w pełni akceptowanym. Przynosi ulgę kobiecie i daje niewiarygodna satysfakcje. Kobiety mają świadomość że ich zdrada jest o wiele bardziej bolesna dla mężczyzny niż odczuwają to kobiety.
2. Zdrada może być dowodem wypalenia się poprzedniego związku.
W tym przypadku kobieta nie ma wyrzutów sumienia, ponieważ jej krok jest desperacka próba poszukiwania uczucia towarzyszącego zbliżeniu seksualnemu. Zdrada w ty przypadku jest także odpowiedzią na prostackie traktowanie pozbawione elementarnych zasad kultur międzyludzkiej.
3. Zdrada jest często odpowiedzią na błędy popełniane przez mężczyzn. Na zaniedbania w obszarach wyglądu, higieny czy wysławiania się. Także wulgarne zachowania w obszarach intymnych prowadzą do wątpliwości natury uczuciowe.
4. Zdrada może być przyczyną chwilowej fascynacji po wypiciu lampki wina. Takie sytuacje mogą się kończyc niesamowitym kacem moralnym już następnego dnia.

 

test wierności, test zdradytest wierności wykryje zdrade
 
 

Dlaczego zdradza mężczyzna ? Z powodu nudnego seksu. Zdrada kobiety.  Zdrada dla sportu. Bo partnerka zarabia więcej.

 
test wierności
 • test wierności
 • test wierności
SKU Test_wierności
200.00 zł

Pokrowiec na telefony

zagłuszanie telefonów

Bardzo dobrym sposobem na zabezpieczenia przed podsłuchem pomieszczeń poprzez telefony komórkowe jest pokrowiec zagłuszając telefon. Po włożeniu telefonu w taki pokrowiec telefon traci kontakt z operatorem. Zastosowanie takiego pokrowca zagłuszającego GSM uniemożliwia śledzenie telefonu a tym samym właściciela z wykorzystaniem przekaźników telefonii komórkowej BTS. Skuteczność pokrowca jest na poziomie 90 dB siły sygnału bazowego. Oznacza to że w przypadku gdy znajdujemy się w pobliżu działania wzmacniaczy GSM pokrowiec możne nie działać. Wzmacniacze tego typu są stosowane w siedzibach korporacji lub w obszarach o bardzo niskim poziomie sygnału operatora. Pokrowiec zagłuszający GSM jest stosowany w przypadku zabezpieczania kart kredytowych przed przypadkowym skanowanie. Pokrowiec zagłuszający GSM może stanowić także znakomite zabezpieczenie przed skanowaniem kluczyków samochodowych wykonywane przez złodziei. Każdy telefon komórkowy może być śledzony przez operatora z wykorzystaniem stacji BTS jest również z wykorzystaniem współrzędnych GPS. Aby uniknąć możliwości zapisu trasy przemieszczania się telefonu należy stosować pokrowiec zagłuszający telefon. Pokrowiec ten uniemożliwia także prowadzenie nie autoryzowanego odsłuchu otoczenia telefonu czyli prowadzenia podsłuchu otoczenia.

Pokrowiec zagłuszający telefon.
 

Dane Techniczne:

- Materiał zewnętrzny: kordura,
- Kolor pokrowca: czarny,
- Regulacja: za pomocą rzepa,
- Wymiary (dł. x szer. x grub.): 180 x 100 x 5mm,
- Waga: 39g.

 

Pokrowiec zagłuszający kluczyki samochodowe

Pokrowiec zagłuszający na telefon

Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon  Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon  Pokrowiec zagłuszający na telefon  Pokrowiec zagłuszający na telefon Pokrowiec zagłuszający na telefon   Pokrowiec zagłuszający na telefon 

 

Pokrowiec zagłuszający
SKU Pokrowiec_zag__uszaj__cy_telefon_
130.00 zł

Pokrowiec na tablety

pokrowiec do zagłuszania tebletów

Pokrowiec zagłuszający tablety oraz inne urządzenia tego typu gwarantuje skuteczne odcięcie od sygnału z rutera oraz od sygnału GSM. Uniemożliwia to jakąkolwiek ingerencje z zewnątrz.

Dane techniczne:
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna.
- Kolor pokrowca: czarny
- Regulacja: za pomocą rzepa.
- Wymiary (dł. x szer. x grub.): 270 x 220 x 10 mm.
- Waga: 49g.
Pokrowiec posiada dwie komory. Jedna komora jest klatką faradaja odcinającą zewnętrzne pole elektromagnetyczne

 

Pokrowiec zagłuszający kluczyki samochodowe

Pokrowiec zagłuszający kluczyki samochodowe

 

Pokrowiec zagłuszający
SKU Pokrowiec_zag__uszaj__cy_tablet_
200.00 zł